Почивка с лошо начало...неясен край

  • 7 659
  • 87
  •   1
Отговори
# 75
  • Пловдив
  • Мнения: 23 971
Тя се е почувствала нежелана още първата вечер,но не си е тръгнала.
Той излязъл,а тя седяла сама в стаята...вместо да му тегли една майна и да си тръгне с вдигната глава..
И защо?Това е направо унизително.

Абе по нощите няма да си тръгвам, няма да си рискувам спокойствието и здравето. Но на сутринта, събирам си багажа и към автобусчето. И му блокирам номера.

# 76
  • Мнения: 1 376
Аз веднъж бях на път да си тръгвам, но после верно моя го видях какво коч футболно парти си прави и с кого (включително се запознах и с жената на другия). Та не всички мъже се занимават с разни женски. После сме излизали много пъти да пием заедно с тях двамата и т.н. Не е въпроса в разни мъжки сбирщини по мачове, ами за приказки като "Излагаш ме" и т.н. и постоянни изчезвания и то по време на почивка.

# 77
  • Мнения: 59
Мазохистка си, честно.
Не бих го изтърпяла и един ден такъв.
Знай си цената, щот емоциите и чувствата никой няма да ти ги върне.
Някой ден ще срещнеш свестен и ще си прецакаш връзката,щот ще си мислиш, че всички мъже са като тоя глупендер.

# 78
  • Мнения: 12 958
Аз веднъж бях на път да си тръгвам, но после верно моя го видях какво коч футболно парти си прави и с кого (включително се запознах и с жената на другия). Та не всички мъже се занимават с разни женски. После сме излизали много пъти да пием заедно с тях двамата и т.н. Не е въпроса в разни мъжки сбирщини по мачове, ами за приказки като "Излагаш ме" и т.н. и постоянни изчезвания и то по време на почивка.
Наистина не е ясно дали той е поканил авторката, за да се веселят заедно с компанията му, или с половин уста се е съгласил тя да дойде с ясното съзнание, че няма да се вписва в неговата програма. Така че може тя погрешно да е преценила ситуацията и да не е забелязала още преди почивката, че е нежелана там.
Но както и да е, аз такова нещо не бих изтърпяла.

# 79
  • Мнения: 2 039
Като сама не се уважава,няма и другите да я уважават.Друг е въпроса,че въобще не трябвало да отива ,като са тръгнали само мъжка компания.

# 80
  • Мнения: 2 015
Тук коментиращите са прави, че това е мъжко събиране и не е трябвало да отиваш. Това не оправдава отношението му към теб като цяло, да не демонстрира връзката си. Но пък се сещам за колежка от университета, която три години криеше, че е омъжена и не носеше халка, нямаше връзка с друг мъж същевременно, веднъж стана на въпрос и казваше, че има гадже, нищо повече. После след завършването роди дете от съпруга си и беше по-активна в Интернет с демонстрирането.
Не го разбирам това, но може по свой начин да държи на теб, но в момента да иска да е свободен.
Най-добре да обсъдиш проблема с него и какво не ти харесва .

# 81
  • София
  • Мнения: 4 381
Авторке, какво стана? Изгони ли мухльото, разбрахте ли се копй  какво смята и най-вече забавляваш ли се на морето?

# 82
  • Мнения: X
Авторке, какво стана? Изгони ли мухльото, разбрахте ли се копй  какво смята и най-вече забавляваш ли се на морето?
Тя вече забрави какво е питала 😀. Седи и гледа сеира на пишещите.

# 83
  • у дома...
  • Мнения: 3 106
Преди два часа е чела. Ама мълчи. Статийка ли пишем пак?

# 84
  • Мнения: 15 315
Кой пък толкова ги чете такива статии...

# 85
  • Мнения: X
Най много и тя да скочи на бързо да каже-обича ме, запозна ме със всичките му приятели и живеем заедно 🙄😀. като онази
 другата, със плейбоя и новороденото бебе,имаше щастлив край 😀.
По скучно и от турски сериал.

# 86
  • Мнения: 1 816
Еми, разбира се, че така ще каже. Лято е , на море са , няма да си развалят настроението заради едното му излизане я Joy А и е петък все пак, нищо че 13ти

# 87
  • Мнения: 165
Ама да го беше оставила клетият мъж да си почине малко с приятели бе, какъв е тоя зор навсякъде след мъжете да се влачат някои жени? Па остави го малко бе, да ти кажа честно и аз бих се държала така, ако съпругът ми се довлече нежелан на моя почивка. Да, обичам го лудо, уважавам го безкрайно, ама много моля, човек си има нужда и от лично време.
А тая женска истерия че излизал сам, ма сакън жена друга да не погледнел, еми не я разбирам. С радост изпращам съпруга ми да се весели както му харесва. Ако му се закача с други жени, да се закача. Ако ще се залюбва с друга, хубаво. Каквото им да става, ще стане, аз да не съм некъв отчаян питбул да го пазя. Не. Казано му е, да си гледа, да си мисли, ако реши че иска друга, и това. Животът е толкова кратък, не може да се губи с грешна компания или насила да се ограничава. Аз не искам мъжът ме да стои до мен по моя воля и ограничения, искам да си живее нормално, да среща в ежедневието си достатъчно жени, за да може пак да избере мен измежду всички, а не да е на каишка. За сега мен избира, да видим докога 😁
Авторката да отпусне юздите и да отиде с приятели на дълъг спа уикенд, малко да се поуспокои.

Общи условия

Активация на акаунт