Объркана съм

  • 8 490
  • 190
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 12 946
Щокирах се от това, че той ти е казал какво да кажеш на колегата и ти, макар да не си съгласна, всъщност си се съгласила. Ето това не го разбирам! Като листо на вятъра, носи се насам-натам. Но ако това те устройва, карай така.

# 151
  • Мнения: 754
Просто се съгласих да спра понеже се поставям на негово място. Аз също бих се почувствала много гадно.

# 152
  • Мнения: 2 749
Това взе да се изтърква. Жал ти е, та жал ти е... Ми стой си с него и си жалей. Ако наистина търсиш съвет, то в темата има достатъчно. Ама ако е само за жалене, напълно излишно да се хабим да пишем.

# 153
  • Мнения: 12 946
Просто се съгласих да спра понеже се поставям на негово място. Аз също бих се почувствала много гадно.
От това, че си пишете служебни неща (както ти каза), на него защо му е станало гадно? Ако му стане гадно, че ходиш по улицата и там мъже те заглеждат похотливо, ще спреш ли да излизаш, ще се поставиш ли на негово място отново?
Според мен, ти си искала да го провокираш, като му намекнеш, че други мъже се интересуват от теб и някой даже ти пише служебно в 22 часа. Той е предявил права на собственик, които не знам на какво отгоре са, след като вие секс не правите, заедно не живеете, перспективите ти кажи какви са.

# 154
  • Мнения: 754
Просто се съгласих да спра понеже се поставям на негово място. Аз също бих се почувствала много гадно.
От това, че си пишете служебни неща (както ти каза), на него защо му е станало гадно? Ако му стане гадно, че ходиш по улицата и там мъже те заглеждат похотливо, ще спреш ли да излизаш, ще се поставиш ли на негово място отново?
Според мен, ти си искала да го провокираш, като му намекнеш, че други мъже се интересуват от теб и някой даже ти пише служебно в 22 часа. Той е предявил права на собственик, които не знам на какво отгоре са, след като вие секс не правите, заедно не живеете, перспективите ти кажи какви са.

Може би проблема е във възпитанието ми, винаги, като малка са ми повтаряли да гледам кой ще се грижи за мен и семейството ако създадем такова. Приятелят ми може да има доста недостатъци, но в грижовен, подкрепящ и съм сигурна, че ако създадем семейство ще бъде добър баща.

# 155
  • Мнения: 2 749
Ми роди му едно дете и да се приключва с драмата.

# 156
  • Мнения: X
Просто се съгласих да спра понеже се поставям на негово място. Аз също бих се почувствала много гадно.
От това, че си пишете служебни неща (както ти каза), на него защо му е станало гадно? Ако му стане гадно, че ходиш по улицата и там мъже те заглеждат похотливо, ще спреш ли да излизаш, ще се поставиш ли на негово място отново?
Според мен, ти си искала да го провокираш, като му намекнеш, че други мъже се интересуват от теб и някой даже ти пише служебно в 22 часа. Той е предявил права на собственик, които не знам на какво отгоре са, след като вие секс не правите, заедно не живеете, перспективите ти кажи какви са.

Може би проблема е във възпитанието ми, винаги, като малка са ми повтаряли да гледам кой ще се грижи за мен и семейството ако създадем такова. Приятелят ми може да има доста недостатъци, но в грижовен, подкрепящ и съм сигурна, че ако създадем семейство ще бъде добър баща.
Те са те съветвали да гледаш да се грижи за ТЕБ и семейството. А ти изтъкваш, че ще е добър баща, не спомена, че ще е и добър съпруг. Защото и това е важно,естествено. Иначе защо ще създаваш семейство и къде ще фигурираш ти в тази връзка? Защо мислиш, че никой друг няма да е грижовен? А и по твоите обяснение, до сега не разбрах със какво е толкова мил, грижовен, нито пък заинтересован да създавате семейство 😏🙄

# 157
  • Мнения: 7 482
Трябвало е да те научат сама да се грижиш за себе си.

# 158
  • Мнения: 1 308
Ми роди му едно дете и да се приключва с драмата.
Затова трябва да го пожелае плътски, но и там нещата куцат. Но, пък има прилични бракове без много страст, но с грижовност и уважение, които са по-стабилни от много други, дето с любов са се взели. При вас може да се получи. Всъщност вие не бързате за никъде, най-добре карайте си, както досега, пък времето ще покаже. Но си пиши с колегата, че съвсем ще се ограничиш.

# 159
  • Мнения: 12 946
Патриархалният възглед е, че мъжът се грижи за жената и семейството. И като се прибере от къра, жената му мие краката.
Идеята е, че жената няма доходи, но пък върти къщата.
А впоследствие хората са започнали да се влюбват, да се забавляват заедно, да им е приятно. Разбира се, в тежки моменти двамата се грижат един за друг. Според мен, трябва да има искра между двамата, и трябва да има и тази грижовност между тях.
В твоя случай получаваш грижа без искра, и сама усещаш, че нещо не ти достига.

# 160
  • Мнения: X
Мило момиче, грижовни и обгрижващи в случая към теб са родителите ти, в чийто топъл дом живееш и където се виждате с приятеля ти..... напоследък все платонично и загледани в телефоните си - според твоите собствени думи?  Кога и как е грижовен този младеж, след като не се е погрижил за твоето щастие, не те насърчава да продължиш без него, нито е готов да се отделите на квартира, не те извежда, не те придружава на морето /камо ли да те "заведе" и да го плати/, през уикендите е за риба?

# 161
  • Мнения: 46 645
Може би проблема е във възпитанието ми, винаги, като малка са ми повтаряли да гледам кой ще се грижи за мен и семейството ако създадем такова. Приятелят ми може да има доста недостатъци, но в грижовен, подкрепящ и съм сигурна, че ако създадем семейство ще бъде добър баща.
Описаното дотук няма нищо общо с грижовност. Ако имаш късмет, някой ден ще видиш разликата.

# 162
  • Мнения: 999
Голяма грижа ще пада от язовира. Ти с детето, той на риба. Да, поне ако има улов няма да сте гладни. Струва си.

# 163
  • Мнения: 2 749
А ако не стига рибата, може да стане и ловджия.

# 164
  • Мнения: X
Не мисля, че риболова е най големия проблем. Все пак доста мъже си имат хоби, едни обичат да ходят за риба, други да гледат мачове и т.н. Аз и по горе споменах, че ходя с мъжа ми за риба. Имам едни приятели, мъжа ходи за риба, жената не иска да ходи с него. Това не им пречи на семейните отношения. Тя пък ходи на танци.
Но тук, в случая, проблема е съвсем друг. Нека не се фокусира вниманието върху риболова.
И двамата не са готови да създават семейство, най вече авторката. Въпреки, че в началото представяше нещата по друг начин, стана ясно, че не го иска всъщност, но бил добро момче, ще е добър баща и най вече родителите й го харесват и настояват да е с него.

Общи условия

Активация на акаунт