Объркана съм

  • 8 485
  • 190
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 754
Вчера пробвах да го притисна и му казах, че излизам на квартира, той ми каза, че излаза ли на квартира късаме..

# 166
  • Мнения: 12 945
Ново 20. Защо късате? Защо е лошо да не си с родителите си? Него какво го бърка? Той нали си остава у тях.
Тоя момък сериозно се опитва да ти определя поведението и личния живот, без да поема каквито и да е ангажименти, освен да те вземе за риба за 3 дена.

# 167
  • France
  • Мнения: 13 347
Съвсем хлъзгаво стана.

# 168
  • Мнения: 12 945
Той май съвсем не е такъв, какъвто ми изглеждаше в началото. Струваше ми се, че е добродушен, разбиращ и поне има качества на добър приятел.

# 169
  • Мнения: 754
Не ми дава обяснения, просто каза, че ако изляза на квартира-късаме. Предложих му заедно са излезем, до януари месец, каза, че нямало да му бъде хубаво и не искал, нямало смисъл..

# 170
  • Мнения: 999
Какво ще е различно през януари?

# 171
  • Мнения: 754
Майка му щяла да се пенсионира и ще освободят апартамента, ние да се нанесем. Само че, каква гаранция ми дава той, че това ще се случи? Как аз да му повярвам, след като толкова пъти ме лъга? Кой ще ми върне после това време, което съм изгубила, ако отново нищо не излезе? Има ли смисъл да чакам до януари, според вас?

# 172
  • Мнения: 999
Не. Абсолютно не захапвай тая кука. Ще се нанесеш у тях и ще пазиш поведение, защото си му в дома. И пак ще се чувстваш никоя. Ако заживявате заедно нека да е на неутрална териротрия, в чийто наем участваш и ти. Не сте женени все още. Така никога няма да изградиш самочувствие на самостоятелен човек. До сега при вашите, сега у приятеля. Все при някой. А кога ще си кажеш, че сама си направила нещо? Просто защото ти го искаш.

# 173
  • Мнения: 754
Да, но нямам достатъчно финансова възможност да се издържам сама на квартира.. Бих могла ако приятелят ми участваше. Ако си делим сметки и наем, но той категорично отказва.

# 174
  • Мнения: 1 308
Дай му още един януари и после му тегли една, ако нищо не се промени. Така, според мен ще се чувстваш по-добре, че си опитала всичко да придвижиш връзката си напред. Но моето мнение, че добродушния и грижовен образ, който си изградила или си втълпяваш не съществува. Това не е обич, а манипулация от негова страна! Вярно, че и ти я ползваш да го провокираш, но той е доста по-краен от теб, направо те е заплашва с раздяла...

# 175
  • Варна
  • Мнения: 5 420
Съсипи си живота тогава, за 300 лв разхози. Съветите за съквартирантка прочете ли ги?
Значи не може ти да скъсаш с него, но той с теб - да. Ето защо са били сцените и сополите. И за тоз си сигурна, че ще става за баща ????  Joy

# 176
  • Мнения: 754
Скарахме се, преди час.. Казах му, или се изнасяме на квартира до януари или се разделяме, избра да се разделим, защото “нямало да му е хубаво на квартира и не му се давали пари за наем”, при което аз му гледай сеира и казах, че аз ще плащам наема, сметките той. Пак не се съгласи. И се разделихме, да видим за колко време.. вече започва да ми писва наистина.

# 177
  • Мнения: X
... вече започва да ми писва наистина.
И на нас ни писна от некадърни писателки.

# 178
  • Мнения: 32 508
Не ми дава обяснения, просто каза, че ако изляза на квартира-късаме. Предложих му заедно са излезем, до януари месец, каза, че нямало да му бъде хубаво и не искал, нямало смисъл..
Егати и изнудвача.
Представи си какъв ще ти е бъдещия живот с този пикльо.
Ако не направиш това, късаме.
Ако не направиш онова, пак късаме.
Все ще те заплашва.
Що не му кажеш да изнудва някой друг и си прави каквото искаш.

# 179
  • Варна
  • Мнения: 5 420
Не може тя да къса с него. Не може да си пише с други по работа. Не може на море. Не може да живее на квартира, задължително в детската при мама. Надзор си трябва. Ама само за нея. Той може да си ходи на риба или където си иска с дни.
Тъкмо щях да пиша ако чакаш до януари, какво ще стане. Ще се окаже, че стажът на мамето не стига и трябва да работи още. После ще се окаже, че не може да се изнесе възрастната жена ей така за един ден. После ще се окаже с някоя болест или с крехка душа и пикльото няма да може да я остави сама.
Щом се чудиш за колко време ще сте разделени, значи не се случва за първи път. Я се усмихни и пиши на колегата.

Общи условия

Активация на акаунт