Февруарчетата наши,вече батковци и каки

  • 26 524
  • 754
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 1 144
Ами кашлям си зверски. Не мога да приемам кой знае какво. На сироп стодал съм и смучки хербитусин, мед и лимони. Общо взето това е. Надявам се бебка да е добре, че постоянно я мисля. Баткото почти се оправи.

# 406
  • Мнения: 1 406
Туити, можеш да си направиш отвара от лук, натрошени орехови черупки и ореховата ядка, ябълки и мед. Помага за кашлицата. И на децата съм правила, и на себе си.
Бързо оздравяване.

# 407
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 701
Виртуално ви черпя всички за здравето на малкия ми герой мечка Simple Smile
Днес става на 1г!
Безмерно много ви благодаря за цялата подкрепа и разбиране и ви пожелавам само да бъдете здрави и щастливи!!!

Очевидно не е особено щастлив в момента Simple Smile вероятно не е съгласен с цвета на чорапите си, но това е положението Simple Smile

# 408
  • Мнения: 16 871
ЧРД малко геройче Heart

# 409
  • Мнения: X
ЧРД на малкия бонбон, много здраве! Heart

# 410
  • Мнения: 587
Честит празник на малкия-голям герой!Много здраве ви желая! Flowers Four Leaf Clover

# 411
  • Мнения: 3 997
Ч. Р. Д.! Да е здрав малкия герой! 🍀всичко  лошо да е зад гърба му и за напред едно щастливо детство му желая!🎂🎁🎈

# 412
  • Down Under
  • Мнения: 1 129
ЧРД на малкия сладкиш! Да е жив и здрав!

Правите ли планове за рождения ден? Какво мислите за подаръци? Толкова скоро след Коледа, се чудя какво да му измислям пак. Ще каним само няколко дечица и майките питат, какво да вземат и аз вдигам рамена. Иначе украсата е поръчана, имаме тема, ще му правя тениска с избрания герои, плакат поръчах за стената с героя и надпис ЧРД 4г. и топър за тортата поръчах, общо взето сме готови, той чака вече.

# 413
  • Мнения: 6 202
Чести рожден ден на малкия бонбонко, да е жив и здрав 🤗.Моят и до сега сам си избира дрехите редовно е с различни чорапи,хич не ми дреме.
Нашата тема ще е Сантяго,поканили сме само две приятелчета негови,вечерта ще сме само с кумове.Хич не ми е до голяма подготовка и гъчкане,вкъщи ще сме.Подаръците са ясни,на пожарникарска вълна е сега,казах им една две пожарна,книжки,пъзели с това играе.Ние му взехме пожарникарски костюм,с каска и маркуч,голяма игра ще пада.
Скрит текст:
Снощи се е родило първото априлче, не мога да повярвам че остана толкова малко🥰

# 414
  • София
  • Мнения: 2 666
Skk007, Честит рожден ден на малкия сладур! Пожелавам ви само да сте здрави цялото семейство Simple Smile

# 415
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 701
Вече и да ви похваля малкия - пуска се да ходи сам, без да търси опора Simple Smile)) за това живях последните 10+месеца! Не стига много далеч, но все пак 2 3 5 крачки си ги прави! Междувременно, почти 4г батко вече си е измислил кой ще му идва на РД партито и всеки ден ме пита колко дни остават до деня на любовта Simple Smile явно това ще му е първия съвсем истински осъзнат РД и е нещо безумно вълнуващо Simple Smile

# 416
  • Мнения: 6 202
Честити здрави крачета 🥰.Смело и уверено да "гази"  в  живота 🍀
И моят много се вълнува само за това говори,това му е първото осъзнато празненство,Коледа я изключвам.Днес и тортата за градината взехме,не мога да и се нарадвам.Очаквам украсата да направят и пинятата,дано се забавляват.

# 417
  • Down Under
  • Мнения: 1 129
Вече им увира главата за парти 😅 определено е вълнуващо за тях. Чувам ги, как си говорят навън кой, кога има РД и каква торта е избрал. Дано всички имат прекрасен РД ❤ Кой ще поддаде крак първи? Лещичка, твоят младеж нали беше сега края Януари?

# 418
  • Мнения: 6 202
На 27 е моят,ама съм от презапасяващите много мразя в последния момент да става всичко,та всичко е поръчано още в началото на месеца,само тортата за вкъщи ще я вземем на 27 😁

# 419
  • Down Under
  • Мнения: 1 129
Да, по-отрано по-добре. И аз поръчах голяма част от нещата още през декември, че доставките от Китай отнемат сумати време. Много добре изглежда хартиената торта 🤩 (въпреки, че не знаем кой е Сантиаго, сигурно и вие не сте чували за нашия Блипи  😂 ) Тук учениците са в лятна ваканция. Първият учебен ден е на 01.02 и моят нали тръгва предучилищна, ще питам дали мога да занеса нещо, било то и хартиена торта.

Общи условия

Активация на акаунт