Отговори
# 690
  • Мнения: 189
Добър вечер момичета❤️
Добре дошли Юра, Монако 🌺🌺🌺
Гледам аз Ябълката сега и изобщо не схванах каква е интригата на Кумру и как успя да имота Чаатай. Милата Йълдъзка не знам какво се случва. Тя е предадената, пък я обвиняват в същото. А той веднага звъни на Кумру. Тя постигна целта си.
И на мен ми е интересно как ще постъпи Ендер. И също си мисля, че ще направи всичко за своя изгода.🤗🤗🤗

# 691
  • Мнения: 6 604
Марти, и аз нищо не разбрах, пък и не гледах съвсем внимателно досега.
Не схванах игрите на Кумру, я Чаатай е глупак, та дрънка, щом й обръща внимание изобщо.
Заслужава си съдбата той, така се е овъртолил с три жени, че накрая ще стане като в оная приказка, дето ме е срам малко, но ще я кажа: Две да го държат, а третата да му с..е в устата.
Моля да ме извините, ама не можах да се въздържа....Grinning

Доан май пак хвана приятелката си Арзу в крачка.
Ама и тя е умна жена,  как не разбира, че няма шанс при него.
А той само се пени, а нищо не прави.

# 692
  • Мнения: 41 960
Цитат
Гледам аз Ябълката сега и изобщо не схванах каква е интригата на Кумру и как успя да имота Чаатай.
Мартина,ами то започна още от предния епизод.Кумру заради наводнението, което направи се оказаха в хотел.После разбра от Йомер,че Йълдъз ще бъде в хотела за среща с бамкерката.Седаи следеше Йълдъз и я видя че влиза в хотела и каза на Чаатай.И така той си помисли,че са любовници,както му намекна Кумру.А и Дооан разбра,че Кумру нарочно е наводнила дома им,само и само да я напуснат.После нареди на Мехмет да види камерите и всичко навърза.

# 693
  • Мнения: 6 604
Хайде, двете кучки Кумру и Ендера се надушиха.

# 694
  • Мнения: 41 960
Хайде, двете кучки Кумру и Ендера се надушиха.
Кумру  предложи нещо на Ендер,но не разбрах какво.Каза й да си помисли и да й даде отговор.
На Йълдъз и дават кредита,който искаше.А и Доаан може да е помогнал,ако е познавал тази банкерка разбира се.Той разбра преди това от Мехмет за какво е била в хотела Йълдъз.Да видим Арзу какви ще ги свърши.Доаан й се караше,че удобрява какви ги върши Кумру.
Хайде Ендо дойде на разузнаване при Йълдъз. Simple Smile

# 695
  • Мнения: 6 604
Да, Ендер дойде да обработва Йълдъзка или да опипва почвата и веднага докладва на Кумру. Предателка долна.

# 696
  • Мнения: 189
Малеее изгониха Чаатай. Йълдъз май й дожаля.... Някак си сякаш я притиснаха, изненадана беше. Ендерката нещо я убеждава. Двойните й игри край нямат.

# 697
  • Мнения: 41 960
Ендер казва на Йълдъз да се разведе с Чаатай,тъй като тя като чу какво каза за нея Чаатай отказа.Кумру мисли,че Чаатай ако се разведе ще е за нея.А Арзу веднага докладва на Кумру,че Чаатай не са го пуснали в компанията.

# 698
  • Мнения: 189
Тази Фейза опасна, веднага го прикотка. Ендер пък на вечеря с Йълдъз. Тц тц тц.. Какви ги върти...
Малко по-рано май Йълдъз искаше да поговори с Чаатай, ама той много обиден, отряза я.

# 699
  • Мнения: 6 604
Говорих по телефона и изпуснах малко, но очевидно Чаги отблъсна Фейза и тя не издържа и му призна, че Атлас е негов син. Той тотално ще изкука сигурно, а тя буквално изпадна в истерия.

# 700
  • Мнения: 41 960
Хайде Фейза целуна Чаатай и му каза,че Атлас е негов син....

А Йълдъз беше дошла във фирмата да търси флажката,която й даде Доаан.Тя я беше сложила в чантата,но Арзу успя да я извади и захвърли под масата.Доаан разбра че Йълдъз е във фирмата и отиде при нея.Един от охраната докладва на Седаи,че Йълдъз е във фирмата.
------------------------------------------
Сериалът започна веднага след озета и с една реклама мисля,че свърши.

Благодаря на Дъга Hug и Мартина Hug за коментарите и компанията тази вечер!

Лека вечер!

Последна редакция: пн, 29 ное 2021, 22:10 от Zlatina3

# 701
  • Мнения: 189
Йълдъз е извикала Доан явно да докаже на Чаатай, че нямат връзка. Ама май казва, че я иска. Всички са втрещени.
Май това е края... Пак ще е напрегнато до другия понеделник.
Злати, Дъгичка Hug
Благодаря момичета за компанията. Хубава вечер ❤️❤️❤️

# 702
  • Мнения: 6 604
Пак изпуснах. Това края ли беше? Май Доан изуми всички, включително и Йълдъзка като каза, че ще се оженят. Това от фрага. Много интриги, много нещо. На Чаги вече свят му се зави. Има проблеми в бизнеса, а в личния живот, накъдето се обърне, излиза по някоя женска с претенции към него. Каквото си посееш, това жънеш, нека му.

# 703
  • Мнения: 41 960
Връщам се,че ни изненадаха с фрагман за 123 еп.след края на епизода! Wink


https://youtu.be/DffwMWHjq2I

# 704
  • Мнения: 9 551
Няма такъв сериал като ЗЯ сезон 3,4,5 Grinning
Не знам дали е пародия , цирк или трилър . Ненормална работа на никого не прощават Joy
Сетих се , отложили ли са премиерата на филма на Онур и Хазал Кая ? Сега ми се струва ,че прочетох нещо такова .
Гответе се скоро за мустакатия Онур ( не мога да го гледам като селянин , ужас , а колко е хубав във филма ) , защото днес разбрах и ,че сериалът с Хазал и Буура  е гуд бай .
Големи надежди възлагат на Затворника , актьорите да добри , дано и адаптирания сценарии е на ниво .
Няма що , аз ще сънувам двама прокурори , кой от кой по чаровен ( Каан У. и Онур )
Знаете ли как се запознах с Онур ? По времето на Кара Севда разгледах филмографията на Каан и видял ,че е гостувал във Филинта . Тогава видях красавеца ГГ и си го спомних ,че е приятел на Неслихан . Но в Ябълката се уверих ,че е не само красив ,но и много талантлив .
Стискам палци за новия сериал и за новия филм Flowers Four Leaf Clover

========================
Злати Hug ,мерси за фрага , е, не е ли голям цирк Sweat Smile Stuck Out Tongue

Последна редакция: пн, 29 ное 2021, 22:51 от Phillipine

Общи условия

Активация на акаунт