Отговори
# 705
  • Мнения: 6 161
Момичета , на мен не можаха да ми се отворят  публикуваните линкове за еп.122 на ЗЯ.
Аз го гледах от тук /днес е на турски , а утре ще има и превод на руски/ .
Добре че пуснахте малко подсказки , за да се хване  интригата .Flowers Hibiscus

http://1plus1tv.ru/series/tureckie_serialy_na_russkom_jazyke/202 … sskom-yazyke.html

# 706
  • Мнения: 424
CoffeeCoffeeДобро утро, момичета, Coffee
не мога да смогна да ви прочета днес ....благодаря за споделеното!
123 серия се очертава пак да е под напрежение като гледам първия фрагман. Много се надявам Чаатай да не изперка тотално и да се ожени за тая кукувица Кумру.
Фили , и аз следя Присъдата и Каан . Страхотен екип  са със Пънар ! Надявам се че и Затворникът ще има успех. Доста от новите филми отпаднаха и сигурно скоро ще го пуснат.
Хубав и спорен ден ви пожелавам !

# 707
  • Мнения: 41 960
Добро утро,момичета!

При нас покрай морето вали дъжд,но при някои и сняг! Nature Sweat DropsNature Snowflake



Фили Hug,наистина няма такъв сериал като ''Ябълката'',пълен с интриги и забавления! Wink

Цитат
Момичета , на мен не можаха да ми се отворят  публикуваните линкове за еп.122 на ЗЯ.
Ели Hug,явно нямаш регистрация в Контакта за това.На линка,който си дала 1+1 го качват по-късно.Има и други подобни сайтове.
В темата,момичетата,които пишем  имат регистрация и за това даваме тези линкове.А за онлайн се гледа много добре вечер от канала на Фокс тв. в ЮТуб.

Юра Hug

за ''Ябълката''



Ако някой иска закритата онлайн озвучката от снощи на 122 еп.!

https://turkru.tv/zapretnyy-plod-122-seriya.html

фрагмана за 123 еп. с руска озвучка


https://youtu.be/KiRi4nlmtn4

превод на фрага и с руски субт.
https://turkru.tv/zapretnyy-plod-123-seriya.html

рейтинга...малко е паднал..


при всички сериали от снощи,пред нас е само историческия ''АлпАрслан''
Скрит текст:
#DZMratings

▪TOTAL:

1. #АльпАрслан - 8.13% (+0.27)

3. #ЗапретныйПлод - 6.65% (-0.14)

6. #ТриКуруша - 5.47% (+0.71)

9. #СердечнаяРана - 4.35% (-0.13)

▪АВ:

1. #АльпАрслан - 7.71% (-0.34)

2. #ЗапретныйПлод - 6.40% (-0.55)

5. #ТриКуруша - 4.56% (+0.63)

14. #СердечнаяРана - 2.54% (+0.58)

▪ABC:

1. #АльпАрслан - 8.87% (-0.79)

2. #ЗапретныйПлод - 7.59% (-0.30)

6. #ТриКуруша - 5.35% (+0.18)

13. #СердечнаяРана - 3.03% (-0.38)

за Онур и сериала...

Коментира се,че може да бъде пуснат в четвъртък след финала на ''Гост''!А може и в петък на мястото на летния ''Любов, логика, отмъщение'',а него да изместят в друг свободен ден(четвъртък или неделя след др.финал на сериала със Синем)
Скрит текст:
Из соцсетей .

#Заключенный претендует на пятницу.

«Голодные игры» канала FOX и кинокомпании MF Production продолжаются. Не успели стихнуть разговоры о досрочном финале сериала #Mizafir, как появилась информации о скором старте еще одного проекта этого неугомонного дуэта, еще одного ремейка корейской дорамы с участием Онура Туны, Исмаила Хаджиоглу и Серай Кая. К нам идет еще один прокурор, которого несправедливо обвинят в убийстве жены и дочери. Доказать обратное ему будет сложно, так как господин потерял память. В общем, не слабо, но сумеют ли создатели на этот раз найти ключик к сердцам зрителей? Вот в чем вопрос.
По предварительному сообщению, канал сдвинет ради новинки с «насиженного места» в программе летник Любовь. Логика. Месть. Куда именно? Четверг или воскресенье? Еще в процессе согласования.








за ''Чуждата''

Аз вчера започнах да го гледам,но не съм го довършила...

....за финала на 6 еп. на кратко от рускините...Wink
Скрит текст:
Ох, деваачки🤣🤭
Что я вам расскажу🤣
Значит, Харун украл сюрприз и кольцо у Али. Где-то в сосновом бору, в избушке на курьих ножках, решил сделать предложение руки и сердца Эзо. Спрашивал принцессу, выйдет ли она за него, а Эзо молчала. Молчала так долго, что у Харуна колено затекло, а потом приехал Али🤭 Взбеленился, конечно.
Харун соперника не заметил, в десятый раз повторил вопрос, но невеста подалась в бега 😅🤣🤭
Харун ее догнал, коробку с кольцом вручил, лапшички накинул и дал время подумать🤭 Али выглядывал из-за дерева как тетерев, но не вмешался 😅🙄 Вот такая карусель 🤣





Желая ви приятен ден,въпреки времето! HugTwo HeartsFlowers Four Leaf Clover

# 708
  • Мнения: 9 551
Голяма глупост ,ако пуснат Затворника в неделя , където върви успешен сериал с другия прокурор - Присъда Flushed , за това четвъртък или петък , дано му провърви , че очакванията на Фокс са големи .
Не знам защо , но Хазал Кая и Буура Г. не ни харесваха заедно , и турския зрител ,и той като мен ...
Злати , стари и нови дружки привет и приятен ден Smiley Heart
ЗЯ-ОИ бтв - чудя се защо хората понякога на инат правят такива глупости - в случая Зейнеп с Дюндар . Не можеш да се довериш на непознат , още повече ,че си видял ,че той не много наред . Още повече да не разбираш ,че най малкото ще нараниш невинен човек , да не говорим ,че тя щеше да пострада .

# 709
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 865
Да, Ендер дойде да обработва Йълдъзка или да опипва почвата и веднага докладва на Кумру. Предателка долна.
Както с казва "вълкът кожата си мени, но нрава не..." От първи сезон Ендер е гаден образ и такава ще си остане до края...
Здравейте момичета,

# 710
  • Мнения: 4 742
Здравейте, момичета.
Като чета коментарите Ви, явно с право не съм харесала Чаатай, още с появата му в сериала. Стигнах до 95 епизод аз.
Да питам - офисите на Хасан Али са ми много познати с тези стълби и решетки. Дали съм ги гледала в друг сериал?

# 711
  • Мнения: 5 497
Зависи колко филми си гледала- например "Вуслат" е в същия офис. Много често сетовете са на едни и същи локации и ми е смешно. много експлоатират един имот, на който сега снимат Чаала от "Любов, разум, мъст". Поне 5-6 филма са снимани там, та чак до вътрешния интериор.

# 712
  • Мнения: 4 742
Не, не съм гледала много сериали, “Вуслат” не ми е познато. Основно гледам това, което дават по БТВ, мисля един съм гледала и по Диема Фемили.

# 713
  • София
  • Мнения: 2 108
Както с казва "вълкът кожата си мени, но нрава не..." От първи сезон Ендер е гаден образ и такава ще си остане до края...
Здравейте момичета,
[/quote]

Привет от снега в София! Не обичам зимата, чакам да си тръгне! Scream
Най-трудно се играят ролите на злодеи, които понякога ти стават симпатични.  Шевал Сам се справя отлично. Изградила е образ с нейното Хелоу, Ба бай, потъркването на пръстите... Много добра актриса. Интересно ми е дали има други различни роли, в които е създала такава индивидуалност на образа?
Ето малко инфо за нея: https://skafeto.com/%D0%B7%D0%B0%D0%B1%D0%B0%D0%B2%D0%BB%D0%B5%D … %B5%D1%80/153681/
Хубав топъл ден! Blue Heart

# 714
  • Варна
  • Мнения: 10 765
Аз съм я гледала в Бодрумска приказка, но там играе добра жена.

# 715
  • Мнения: 9 551
Сори Монако Hug , но не мисля ,че е еманация на актьорското майсторство Шевал Stuck Out Tongue Winking Eye
Тук сме коменирали ,че е много еднообразна като Ендер , но признавам ,че направи кучката крилата( така наричахме Ендер )  много сполучливо и нейната героиня е разпознаваема и известна. Не е лоша актриса - средна хубост , виж като певица е по-известна и обичана , но не пее както Зейнеп Бастък ( Ирем) съвременна музика  , а по-скоро маанета Grinning
Освен това тя е довела спонсорите на дрехите и за това винаги е облечена супер , има прекрасна фигура . Не съм фен на Шевал , но е стойностен и смел човек , ангажира се с много граждански каузи .

# 716
  • Мнения: 41 960
Добро утро,момичета!

Добре дошъл, Декември!Дари ни със здраве и прекрасни зимни емоции!
    Нека болестите са далеч от нас, а любовта и щастието наши спътници.




за ...Ябълката...

И аз съм гледала Шевал Сам в ''Бодрумска приказка''!Отново в ролята на майка.
Съпруг й беше Мурат Айген-Доаан от ЗЯ!После се разведоха.



....нови снимки от Еда...




- Не искам повече да виждам г-н Чаатай в компанията!
- Подкрепям!




- Утре ще бъда свободен човек! Омъжи се за мен!


за Онур и сериала...





нови от каста на сериала






за ''Чуждата''

🆕💟 Езо:Аз никога ли няма да се усмихвам, никога ли да не бъда щастлива?
           elkizifox: Езо, ти заслужаваш да си щастлива!


Снощи са пуснали 2 фрагман,друг път го пускаха днес-в сряда.


https://youtu.be/7tfx5ABiDCs

с руски субт.

https://turkru.tv/chuzhaya-devushka-7-seriya1.html

и с руска озвучка


https://youtu.be/jpUjJ98e1W8

Желая ви приятен зимен ден! HugChristmas TreeTwo Hearts

Последна редакция: ср, 01 дек 2021, 09:33 от Zlatina3

# 717
  • Мнения: 189
Добро утрооо ❤️
Благодаря за информацията момичета Blush
Злати Hug
Хубав ден!❤️

# 718
  • София
  • Мнения: 2 108
Привет!
Аз не искам да гледам 122-ри епизод, преди да е преведен на български, че иначе ще го гледам два пъти. Така че нямам търпение момичетата от руския сайт да го преведат. И вие ли там ги гледате с бг субтитри?
Искам да ви поздравя с тази красива песен. Прозвуча на летището в една сцена и я открих във финалните надписи. Лириката й е много силна! Има го текста към песента.
https://www.youtube.com/watch?v=5g4iVyIh2h0&list=PLL6Cx_hny- … 2x0m&index=50

Да допълня, започнах няколко филма, дадох им шанс кой ще ме впечатли. Фаворитът във форума с любими турски сериали "Почукай на вратата ми" ме разочарова в първи епизод и не знам дали да го продължа. Прекалено бавно се развива действието, нищо интересно засега. Дали после се "оживява"?

Нали препоръчахте "Забранена любов", обаче никъде не го откривам. Само някакъв български сериал излиза с това име. На едно единствено място намерих един подобен, турски, но се казва само "Любов" - Aşk. Започва с две тенисистки, но е половин първи епизод. Къде мога да го гледам с бг превод?

Хубава вечер! Sparkling Heart

Последна редакция: ср, 01 дек 2021, 23:03 от Монако

# 719
  • Мнения: 41 960
Добро утро,момичета!



Мартина Hug

Цитат
Нали препоръчахте "Забранена любов", обаче никъде не го откривам.
Монако Hug,може би момичетата имат предвид ''Забранения плод''/''Aşk-ı Memnu'' с Берен Саат и Къванч Таталъту.Аз съм го гледала по телевизията и сигурно го има с БГ аудио.Ако не - с руски субт.

за Ябълката... нищо ново не е пуснато...очаква се превода на 122 еп.







-Атлас е твой син!
-Какво?




за Онур
...по случай първия сняг и настъпващата зима...


...в ТТ има  колажи на актьори играли в даден сериал,ролята му за кой др.сериал подхожда...
...Ето и за Онур какво е показано като корици на сериали Blue Heart


...и за героите от #mahkum като корици на сериали...също взето от ТТ...


за Чуждата





.....от офиц.стр.на сериала...
Ще приеме ли Езо предложението на Харун за брак?


 Какво ще направи Джавидан, ако Зелиха избяга?


Желая ви хубав ден!

Последна редакция: чт, 02 дек 2021, 10:15 от Zlatina3

Общи условия

Активация на акаунт