Въпрос за шишетата?

  • 1 363
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 295
Мен ме беше страх със стъкло, за да не се счупи, а и са по-тежки. Ползвам само пластмасови. С големия -Чико, с малката-Авент. И двете марки за мен са еднакво добри.

# 16
  • Мнения: 2 197
Само и единствено AVENT. Изхвърлих едно НУК и едно д-р Браун, които не издържаха повече от 3 стерилизации, даже това на НУК и бибата му се сцепи. От AVENT-ските шишета всички са си живи и здрави вече 6 месеца. Никога не бих си купила стъклено шише, особено ако бебето само си го държи.

# 17
  • София
  • Мнения: 3 856
Ползвахме много физиологичните на Чико- страхотни са!Доволна съм и от шишето на НУК с тази ортодонтичната биберона, когато беба беше малка някакси много лесно пиеше млякото с нея.Тя е направена спрямо извивката на небцето,а пък от едната си страна има прорез през който да излиза въздуха докато бебето пие млякото, затова трябва да се гледа и тази дупчица винаги да е отгоре.
С две ръце ти препоръчвам физиологичните на Чико!

# 18
  • Мнения: 2 494
Аз ползвах на Авент, в началото ползвах само 3 малки по 125 мл, защото се цедях и обикновено едното пълнех с изцедената кърма(моята мишка така и не засука като хората Whistling ), второто шише ползвах, когато се налагаше да дохранвам, обикновено 1-2 пъти дневно, а третото шише - за вода/чай.
Откакто спрях да кърмя, ползвам едно голямо 260 мл за млякото-и досега вечер в него и правя млякото Peace Пълня и едно от малките за вода, но вече пием основно от чаша или сламка bowuu
Ако ще кърмиш-желая ти го от все сърце, едно малко ти е достатъчно в началото!

# 19
  • Мнения: 830
Аз ползвах на Авент,много бях доволна като расте бебчето само сменяш накрайниците с различен брой дупки.Ако решиш стова и твърд накрайник да сложеш за вода.

# 20
# 21
  • Мнения: 1 449
Bebeconfort, пластмасово с каучуков биберон за новородени. Имах и много други фирми, избирани главно по картинката и цвета  Mr. Green

# 22
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
Физиологичните  на Чико и Аvent

# 23
  • Мнения: 844
Като новородено Авент, от 3м до сега - само Камера и ами забравих ка се казваше, една мас марка

# 24
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Аvent и Bertoni.

# 25
  • Мнения: 2 039
Авент,ама имам едно въпросче  Mr. Green!Кога се сменя бибата първи номер с тази втори???

# 26
  • Мнения: 2 494
Сетих се да ти кажа, че стъклени шишета според мен не са практични и са опасни, моята бебка си държи сама шишето от много малка, но колко пъти го е хвърляла на земята, ако беше стъклено не ми се мисли! Peace
За смяната на биберона от 1 с 2 дупки - казват на 3, но аз го смених към 5 месец, това за млякото, за водата до 6 месеца си пи от 1 дупка. Към 6-7 месец купих с 3 дупки за сока и млякото и досега с тях си пие, а водата още я пие с бибка с 2 дупки Peace
Успех!

# 27
  • Мнения: 270
Авент,ама имам едно въпросче  Mr. Green!Кога се сменя бибата първи номер с тази втори???

Аз знам,че се сменя на третия месец с номер 2. Peace

# 28
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Стъклените шишета са от дебело стъкло, което Йоан е  хвърлял не веднъж......естествено върху теракот се чупят....върху килим или дюшеме- не....все пак е помислено, че децата ги хвърлят

# 29
Никой ли не е ползвал шишета на NUK.За това което си харесах пише:"Шише, пластмаса, с анатомичен биберон силикон 300 мл, Nuк     
Имитира майчината гърда по време на кърмене. Минимизира коликите, причинение от вредното поглъщане на въздух."Около 9.50лв е.

Общи условия

Активация на акаунт