Отношенията м/у сестра ми и нейния лекар

  • 4 349
  • 46
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 139
Авторке, с това въображение е срамота, че си тук, а не изкарваш кинти. Креативното писане далеч не е единствената опция за бизнес с тези заложби.
Иначе, следи сестра си и доктора внимателно, току-виж ако ги изпуснеш от поглед, станала беля. 🤗

# 16
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 16 030
То пък човек да не прояви учтивост, да го набедят за влюбен Satisfied

# 17
  • София
  • Мнения: 4 294
То пък човек да не прояви учтивост, да го набедят за влюбен Satisfied


Изпадала съм в такива състояния. И то нееднократно. И как да обясниш, че не само не си бил влюбен, ами и през ум не ти е минало такова нещо, чак после като кажат, тогава се чудиш  и започваш да се чешеш, дето не те сърби. Да не говоря сега като съм разведена не смея да се  пошегувам нещо, да не си помислят някакви-всякакви, че после "като ти кажат, че сестра ти е к...а, иди доказвай, че нямаш сестра"

# 18
  • Мнения: 2 581
Според мен между сестрата и лекаря наистина има нещо, поне флирт, ако не друго.
То бива загриженост, но не съм чувала някой лекар да пише на пациентите си от загриженост, че са му скъпи. Скъп може да им излиза той на тях, зависи от таксата му. Wink
Нормално е авторката да се притеснява за сестра си. Това че си има свое семейство не значи, че вече не е семейство и за авторката и тя ще гледа отстрани с безразличие какво се случва. Кръвта вода не става и мъжът може да е съпруг до време, но сестрата е сестра за цял живот.
Тя не е тръгнала да прави нищо лошо, само е поговорила. В едно семейство и между близки хора трябва да има комуникация, а не нещата да се премълчават. Това не е вмешателство, защото тя не е тръгнала да нарежда и поставя ултиматуми, а само изказва мнение и загриженост.
Друг е въпросът дали ще има резултат и какво може да направи. Ами нищо засега. Сестра ѝ няма да я послуша. Освен да чака и да подкрепи сестра си при нужда.

# 19
  • Мнения: 1 797
Strahlivata, според мен не трябва да се бъркаш.
Това тя ли е? Ако да, ще си спестя коментара.
Като гледам маниера и правописа... 1:1 са.
Това не е ли дамата с братовчедка в Америка, дето имала проблеми с приятеля си?

# 20
  • Мнения: 5
Според мен между сестрата и лекаря наистина има нещо, поне флирт, ако не друго.
То бива загриженост, но не съм чувала някой лекар да пише на пациентите си от загриженост, че са му скъпи. Скъп може да им излиза той на тях, зависи от таксата му. Wink
Нормално е авторката да се притеснява за сестра си. Това че си има свое семейство не значи, че вече не е семейство и за авторката и тя ще гледа отстрани с безразличие какво се случва. Кръвта вода не става и мъжът може да е съпруг до време, но сестрата е сестра за цял живот.
Тя не е тръгнала да прави нищо лошо, само е поговорила. В едно семейство и между близки хора трябва да има комуникация, а не нещата да се премълчават. Това не е вмешателство, защото тя не е тръгнала да нарежда и поставя ултиматуми, а само изказва мнение и загриженост.
Друг е въпросът дали ще има резултат и какво може да направи. Ами нищо засега. Сестра ѝ няма да я послуша. Освен да чака и да подкрепи сестра си при нужда.

Благодаря ви ! Един човек да ме разбере! Обичам сестра си и искам да е добре. Нямам идея дали е влюбен,но човек с хиляди пациенти да пише всеки ден как е и  да е споделил лични неща и то много,много лични за мен не е нормално. Границата пациент-лекар е мината.

# 21
  • Мнения: 468
Авторката е загрижена за сестра си,да не се увлече в тези отношения и да си развали семейството.Не,че ако тя реши,някой ще я спре,но все пак,понякога човек има нужда някой да го раздруса и да го отрезви,а кой,ако не най-близките,които ги е грижа и ги боли за теб.

# 22
  • Мнения: 6 148
Ами да я раздруса като иска, кой я спира? Не се знае обаче кой ще е раздрусания накрая.

# 23
  • Мнения: 2 039
Щом сте си казали мнението и то не се е приело,няма какво друго да направите.Това си е проблем на сестра ви и съпруга и,не ваш.

# 24
  • Мнения: 731
Що се впрягате в тема на strahlivata?😆

# 25
  • Мнения: 5
Щом сте си казали мнението и то не се е приело,няма какво друго да направите.Това си е проблем на сестра ви и съпруга и,не ваш.
така е Simple Smile Може би,бях афектирана и реших да пиша.

# 26
  • Мнения: 1 573
Strahlivata, според мен не трябва да се бъркаш.

Още докато четох си мислих същото.😁

Иначе по темата - че и афера да имат - животът и семействата са си техни. Ти какво можеш да направиш или промениш?

# 27
  • Мнения: 1 000
Дори да я сваля, какво от това? Понякога  болести доста добре се повлияват от мило отношение, дори флирт. Ако тя е нямала нужда, лекаря щеше да пасува.
Имам сестра. Никога не бих си позволила да я дебна къде и защо нещо се случва. Много сме близки, но има едни неща дето не ги казваме и пред себе си. Защото така.

# 28
  • Мнения: 7 261
Че е флирт, флирт е. Ама пак не е работа на сестрата.

# 29
  • Мнения: 5
Нямам намерение да се меся в личните контакти на сестра си. Искаше се моето мнение по въпроса и аз го дадох. Не отричам,че лекаря си разбира от работата,защото и аз съм го посещавала благодарение на нея. Не вярвам само от загриженост да приема двама наши близки да ги лекува в болница без да взема и лев за това.

Общи условия

Активация на акаунт