Кръв във вагината

  • 983
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3
Здравейте. Има ли опасност ако кръвта от скъсаното гемче е влязла във вагината?

# 1
  • Мнения: 41 403
Ама, душко, вагината е направена да се очиства от кръв. Точно пък с кръв една вагина не можеш да я уплашиш. Опасност има само ако не е здрав и в кръвта има нещо заразно, ама щом сте го правили без кондом, то дето кръв, там и сперма по отношение на заразата.

# 2
  • Мнения: 3
Ама, душко, вагината е направена да се очиства от кръв. Точно пък с кръв една вагина не можеш да я уплашиш. Опасност има само ако не е здрав и в кръвта има нещо заразно, ама щом сте го правили без кондом, то дето кръв, там и сперма по отношение на заразата.
Интересувам се, защото втори ден имам кръвотечение, първия ден беше доста обилно. Извинявам се за глупавия въпрос, не съм запозната по темата, а съм доста притеснена.

# 3
  • Мнения: 41 403
Ама защо ти имаш кръвотечение? Не става ли дума за скъсаното гемче на гаджето? Ти от неговото късане няма как да кървиш, а ако кървиш е от нещо друго.

# 4
  • INFJ
  • Мнения: 9 445
Той колко кръв е загубил във вагината ти? Вероятно кръвта е от теб, щом втори ден тече...

# 5
  • Мнения: 12 865
Ако кървиш по никое време и го намираш за притеснително, иди да те види гинеколог. Има ли вероятност да е избързал месечен цикъл?
Няма общо с гемчето явно.

# 6
  • Мнения: 3
Ама защо ти имаш кръвотечение? Не става ли дума за скъсаното гемче на гаджето? Ти от неговото късане няма как да кървиш, а ако кървиш е от нещо друго.
Не усетихме навреме какво се е случило и мисля, че не беше малко кръвта, която влезе в мен. Сега имам леко зацапване.

Общи условия

Активация на акаунт