Абонаментни кутии в България - Тема 18

  • 61 128
  • 741
  •   1
Отговори
# 570
  • Пловдив
  • Мнения: 13 482
Всичко като крем и т.н., което решавам, че няма да ползвам по предназначение, го оставям за петите.

# 571
  • Варна
  • Мнения: 1 759
Накарахте ме да се позамисля. И аз имах период с пъпки под брадата и шията, отдадох го на маските…  Сега пак поднових крема на авант и ще следя дали не е от него, макар че е на привършване.

# 572
  • на земята
  • Мнения: 4 094
Ползвам Авант вече доста време.
Със суха,чувствителна  кожа съм,много чувствителна пъпки нямам.
Много съм доволна от Авант,даже лицето ми светна ,и имах няколко тъмни петна ,които се повлияха много добре и почти не личат.

# 573
  • Пловдив
  • Мнения: 13 482
На 29.09 Кибрит обявяват какво ще има в японската кутия.

# 574
  • Мнения: 4 941
Аз с нетърпение чакам Белебокс. Вие поръчахте ли я?
Аз нямам абонамент, директно им пиша, че искам кутия еднократно. Казвам го, понеже беше коментирано преди време, че някои си спират абонамента и после пак си правят.

# 575
  • Мнения: 283
Едно недоволно мнение от мен. Освен, че ягодовият мус на So Simple изглежда празен, което вече обсъждахме, след 2 дни неотваряне на кутията се е отделила вода.... Не зная колко ще се  вижда на снимката. За пръв път ми се случва.
ПП:само веднъж съм го ползвала и то само за краката от колената надолу. Вижда се колко е оставащото количество.

# 576
  • Мнения: 2 179
Аз с нетърпение чакам Белебокс. Вие поръчахте ли я?
Аз нямам абонамент, директно им пиша, че искам кутия еднократно. Казвам го, понеже беше коментирано преди време, че някои си спират абонамента и после пак си правят.
То не мисля,че е по желание, а е единствената им опция.
Което,ако се замислите е страхотен маркетинг - аз поръчах миналия месец и реално сегашната не ми е толкова интересна и нямаше да я поръчам,ако ставаше с еднократна поръчка…
Сега не ми се занимава да им пиша за прекратяване и ще си я взема. Сигурна съм,че не съм само аз така :д

# 577
  • Мнения: 3 638
Аз с нетърпение чакам Белебокс. Вие поръчахте ли я?
Аз нямам абонамент, директно им пиша, че искам кутия еднократно. Казвам го, понеже беше коментирано преди време, че някои си спират абонамента и после пак си правят.
То не мисля,че е по желание, а е единствената им опция.
Което,ако се замислите е страхотен маркетинг - аз поръчах миналия месец и реално сегашната не ми е толкова интересна и нямаше да я поръчам,ако ставаше с еднократна поръчка…
Сега не ми се занимава да им пиша за прекратяване и ще си я взема. Сигурна съм,че не съм само аз така :д
Няма какво да им пишете да ги информирате, на сайта им е толкова лесно и удобно има си за прекратяване на абонамент, влизаш пишеш си мейла, получаваш потвръдително писмо и готово.
https://bellebox.bg/pages/прекрати-абонамент
Отделно на мен всеки път ми звънят за потвърждение и аз им казвам по телефона че не желая абонамент, така получавам само кутията за съответня месец, който искам да поръчам.

# 578
  • София
  • Мнения: 1 914
MyFullBox са направили секция "магазин". За съжаление, много слабо от към продукти.

# 579
  • Мнения: 2 078
И са намалили продуктите в някои от секциите на кутиите по избор.

# 580
  • Мнения: 3 638
MyFullBox са направили секция "магазин". За съжаление, много слабо от към продукти.
Някъде мернах код за -10% за септември, но не го помня. Мисля че беше в Инстаграм.

# 581
  • София
  • Мнения: 2 374
So Simple x Good Box



PickNDazzle - за втори продукт има на Frudia гел с алое, балсам за устни, шийт маска и др.

# 582
  • Мнения: 75
Здравейте момичета!

От известно време ви чета и като новак в кутиите ( и човек със счупен крак скучаещ вкъщи 😂) си поръчах кутията на Goodbox за септември, на Bellebox отново за септември, както и кутията на Аванат + октомври на Кибрит 😂. Аз лично съм доволна от продуктите в GB, но от тези в Bellebox не съм очарована... Пробвах нощната им маска, но като дневна за 15 мин. и доста се обринах...По принцип като нощна хидратиращи маска ползвам на Uriage и никога не съм имала проблем. Видях, че има момичета, които се оплакват,че се обриват от кремове и исках да споделя един сайт, който открих скоро, но го ползвам с интерес 😊 . В него можете да поставите списъка със съставките на даден продукт и да видите дали съдържа съставки, които запушва порите. https://acneclinicnyc.com/pore-clogging-ingredients/

# 583
  • Пловдив
  • Мнения: 13 482
Ще се въздържа, имам мерак само крема да пробвам

# 584
  • София
  • Мнения: 2 628
Някой ползвал ли е продуктите от кутията на Mitomo? Заслужават ли си?

Общи условия

Активация на акаунт