Абонаментни кутии в България - Тема 18

  • 61 144
  • 741
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 3 640
Ще поръчам Кибрит. Отдавна търся продукт за порите, за сега без успех.
А серумът го имам и в момента го използвам. Харесва ми.

# 376
  • Варна
  • Мнения: 1 760
Аз влизам да похваля нощната маска от кутията на Беле бокс. Втори ден/ нощ по скоро/ я ползвам и кожата ми става супер мека и кадифена. До сега никога не съм ползвала такъв тип продукт и нямам база за сравнение , но съм доволна.

# 377
  • Мнения: 185
И аз много, много я харесах! Всяка вечер я използвам над хидратиращ серум и кожата на сутринта ми е много мекичка и свежа, аромата също ми допада
Аз влизам да похваля нощната маска от кутията на Беле бокс. Втори ден/ нощ по скоро/ я ползвам и кожата ми става супер мека и кадифена. До сега никога не съм ползвала такъв тип продукт и нямам база за сравнение , но съм доволна.

# 378
  • Мнения: 160
И аз много, много я харесах! Всяка вечер я използвам над хидратиращ серум и кожата на сутринта ми е много мекичка и свежа, аромата също ми допада
Аз влизам да похваля нощната маска от кутията на Беле бокс. Втори ден/ нощ по скоро/ я ползвам и кожата ми става супер мека и кадифена. До сега никога не съм ползвала такъв тип продукт и нямам база за сравнение , но съм доволна.

Коя е тази маска?

Иначе аз току що поръчах кибрит за октомври. Белебокс също ще го оставя, харесвам ги за сега.

# 379
  • Мнения: 4 942
Охх, тези от Кибрит ще ме разорят. 😂
Кое е тази маска и мен ме интересува?
А коментирана ли е нощната маска на Mudmask?

# 380
  • Мнения: 5 720
Загледах и аз кутията на Кибрит... но 15мл серум за лице за мен си е чиста отливка

# 381
  • Мнения: 2 179
А околоочния от bellebox с каква консистенция е при вас ? При мен е ужасно течен…не съм попадала на такъв до сега.

# 382
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 294
Не съм пробвала нищо от Белбокс още и не мога да коментирам. Околоочният ми на Авант днес ще свърши вече е буквално на последно изстисквания и утре ще отворя този от Белбокс.

Пробвах обаче крема Нини органикс от Кибрит и много ми харесва като за първо ползване. Ароматът е напълно нормален, консистенцията е по-течна, но попива супер бързо.

# 383
  • INFJ
  • Мнения: 9 365
При мен си е нормална консистенция, не бих казала, че е воднист.

# 384
  • Мнения: 3 640
Загледах и аз кутията на Кибрит... но 15мл серум за лице за мен си е чиста отливка
За серума за очи ли става въпрос? 15 мл е много даже. Ползва се само за зоната под очите.
За пари си бях купила ето това и никаква работа не върши

# 385
  • INFJ
  • Мнения: 9 365
Серума за лице е 15мл, но се използва само по проблемните зони, според описанието.

# 386
  • Мнения: 3 640
Серума за лице е 15мл, но се използва само по проблемните зони, според описанието.
Аз със същото впечатление останах, че е продукт за локално третиране на проблеми, не е серум за лице.

# 387
  • София
  • Мнения: 1 914
YouAreWorthIt са обявили още 1 продукт. Ама те вечно ще въртят 4 марки ли ?!?

Скрит текст:

# 388
# 389

Общи условия

Активация на акаунт