Clostridioides difficile(Клостридиум )

  • 12 885
  • 47
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1
:stuck_out_tongue_winking_eye:zde
As pisa na latinski nadavm se da razberete poneje imam problem s telefona
Na 31 godina sam i ya imam tazi infekciya pocna s sluz i krif  kurgane v cervata spazmi
Priyehame v bolnica v varna i tam se okaza ce e infekciya klustridum pocnah leceniye s vankomicin flajil i probiyotik enterol imbiyotik sisto slet iskaraniyat kurs malko se po opravih slet izvesno vreme pak se poyavi krif i gnoyi no isledvaniyata byaha otricatelni no vipreki tova pak e naznaceno za 10 dni vanko micin i diyeta s varen uriz kartofi i meso uporita e infekciyata
Nadavm se dasam se sparvila s pisaneto badete zdravi

# 46
  • Мнения: 18
Здравейте!
Моля за съвет от мами, на които бебечетата са имали Клостридиум токсин А.
От седмица давам пробиотик Вая, по препоръка на др Янков [само по телефона]. Бебчо е на 6м, скоро започваме захранване. Каза ми да не се тревожа и че мога да започна и да си го кърмя пак на 3 часа. Имаше доста кръв в акото, сега е само слуз и тук там някоя нишка кръв. В понеделник отново ще пусна изследване. Колко време е отнело възстановяването на чревната флора при вашите дечица? Някакви препоръки? Гастрото каза, ако нещо много ме притеснява да се свържа т него, но слузта значи ли че е започнал да се чисти организма? Ще ми се да събера повече мнения преди отново да му звъня. Благодаря ви

# 47
  • Мнения: 1
Здравейте!
Моля за съвет от мами, на които бебечетата са имали Клостридиум токсин А.
От седмица давам пробиотик Вая, по препоръка на др Янков [само по телефона]. Бебчо е на 6м, скоро започваме захранване. Каза ми да не се тревожа и че мога да започна и да си го кърмя пак на 3 часа. Имаше доста кръв в акото, сега е само слуз и тук там някоя нишка кръв. В понеделник отново ще пусна изследване. Колко време е отнело възстановяването на чревната флора при вашите дечица? Някакви препоръки? Гастрото каза, ако нещо много ме притеснява да се свържа т него, но слузта значи ли че е започнал да се чисти организма? Ще ми се да събера повече мнения преди отново да му звъня. Благодаря ви


Здравейте може ли да споделите за лечението

Общи условия

Активация на акаунт