Организация за шкафове, гардероби, дрешници - тема № 10

  • 76 122
  • 768
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 4 692
В измита и подсушена  кофа от латекс.

# 466
  • София
  • Мнения: 5 289
В кутия от Юск:
Скрит текст:

# 467
  • Пловдив
  • Мнения: 716
В момента в Лидл има такива кофички за прах и за щипки

# 468
  • Мнения: 2 879
И моите са в кутии от Юск. Вътре съм сложила малки пакетчета влагоуловители (от нови чанти или обувки).

Скрит текст:

# 469
  • Мнения: 1 122
Аз праха го държа в малките зелени кутии от Ариел подс и ми е много удобно. Добра идея ми се стори да сложа вътре и влагоуловители.

# 470
  • Мнения: 918
В какво си държите хляба? От няколко дни имаме хлебопекарна и го слагам в пликчета. Гледах кутии за хляб, но ме притеснява, че доста ще изсъхва.

# 471
  • София
  • Мнения: 2 446
В кутия за хляб, увит в кърпа. Поизсъхва разбира се, ядем малко хляб, но не става на камък.

# 472
  • София
  • Мнения: 4 884
Момичета, дайте ми идея как да почистя кухня след основен ремонт. Всичко е в ужасен прах от къртенето- стени, прозорци, ъгли в помещението, за пода да не говорим.
И всичко това се разнася в другите стаи.

# 473
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 16 073
Гледах кутии за хляб, но ме притеснява, че доста ще изсъхва.
Ами за купешки хляб е достатъчна кутията, домашния го увивам в прозрачното фолио и тогава в кутията, за два дни става, нататък вече съхне. Ама ако ядете по-малко хляб просто прави по-малък грамаж домашния или замразявай половината.

Момичета, дайте ми идея как да почистя кухня след основен ремонт. Всичко е в ужасен прах от къртенето- стени, прозорци, ъгли в помещението, за пода да не говорим.И всичко това се разнася в другите стаи.
Е защо го оставяш да се разнася, ако не ти се хаби прахосмукачката, вземаш един парцал и обираш прахоляка. Или викаш почистваща фирма да светне навсякъде. Или си купуваш една евтина прахосмукачка, в Лидъл сега има едни за пепел за 50 кинта, ще обере.

# 474
  • Мнения: 132
Момичета, дайте ми идея как да почистя кухня след основен ремонт. Всичко е в ужасен прах от къртенето- стени, прозорци, ъгли в помещението, за пода да не говорим.
И всичко това се разнася в другите стаи.

Здравей,

Аз смесих оцет и вода 1:1 и така успях, но се наложи да мина 2 пъти. Миризмата изветрява доста бързо.

# 475
  • Мнения: 9 653
Кое те притеснява да използваш прахосмукачката? Ако е с многократна торба - махни я и вземи такива за еднократна употреба. Едрите боклуци с метлата, прах с прахосмукачката и воала!
****
Аз си взех едни много удобни (и идеално посващи при мен) органайзери за шкаф от Пепко. Наредих гримовете си. Сега ще подредя и нещата на детето и ако искате мога да снимам. Могат да се подреждат различно според мястото, което имате.

# 476
  • Мнения: 22 887
Искаме, дааа!!За гримовете особено много ❤

# 477
  • Мнения: 9 653
Уточнявам, че шкафа на детето е мн надраскан и затова сложих опаковачна хартия отдалу за да видя как ще изглежда. Ще го махна, няма да е така. Тези дни смятам да купя самозалепващо се фолио с цвят близък до шкафа.
Eто:
Скрит текст:


# 478
  • Мнения: 11 546
Не знам дали питането ми е за тази тема, но моля, дайте идея къде и как да изложа едни медали. Има разни стойки и витринки, но всички са за стена, а аз не искам да дупча, а и не знам дали ще се справя сама да ги окача. Ако някой е виждал нещо интересно някъде ще радвам да сподели. Flowers Hibiscus

# 479

Общи условия

Активация на акаунт