Организация за шкафове, гардероби, дрешници - тема № 10

  • 76 388
  • 768
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 46 638
Бях измислила идеалното място - в спалнята, зад завесите, в единия край. Но аз сутрин спя, когато мъжът ми отива на работа, а той е единственият у нас, който глади. За да не ме буди сега стои в един ъгъл в края на коридора, закачена на стената. Светла е и се слива с нея.

# 526
  • София
  • Мнения: 2 464
При нас е зад дъската на спалнята, сушилникът също. Малко е неудобно за чистене, но рядко се ползват и така не се виждат.

# 527
  • Пловдив
  • Мнения: 6 674
Моята стои в "пералното". Сега навивам ММ, да измисли стойка и на ютията там. Не, че няма налични шкафове, но съм си ги организирала вече Joy
(Перално е силно казано - ниша метър на 2 и половина. Същото онова перално, за което чаках един куп време, докато ми монтират щората).

p.s.Сега ми давате идея, че там мога да запокитя и сушилника, който ползвам в годината 2 пъти, но все още не се лишавам от него Joy]

# 528
  • София
  • Мнения: 13 745
Ние имаме сухо помещение (или беше мокро, все забравям как се нарича). Нещо като голям килер в единия коридор, в който са пералнята, сушилнята, почистващите препарати и пособия. Там стоят дъската за гладене, сушилникът, прахосмукачката, мопа и т.н.

# 529
  • София
  • Мнения: 10 627
Дъската за гладене държа на вратата на помещението с тръбите.
Там държа и храната за котката, кухненската и тоал. хартия. Малко препарати.

# 530
  • Мнения: 2 386
Какво е това помещение с тръби?

# 531
  • София
  • Мнения: 10 627
Пакет му викат. Врата до вратата на банята и там минават тръбите.
Апартаментът е панел края на 80-те години.

# 532
  • Мнения: 361
Моята дъска за гладене е сгъваема и стои над пералнята. Издърпва се като чекмедже. Пералнята е в нещо като шкаф.
Минусът е, че е по-къса от стандартна дъска и малко трудно се гладят панталони. Така изглежда: https://rosi.bg/sgavaema-daska-za-gladene-za-vgrajdane-1732.html

Но съм супер доволна, че стои прибрано.

Така изглежда организацията, но при мен под рафта с дъската, има пералня:
https://www.elazbg.com/sites/default/files/styles/original/publi … jpg?itok=n9z9VGhg

# 533
  • Мнения: 930
Как организирате кабелите? Моите са в една кутия и вечно са оплетени

# 534
  • Сливен
  • Мнения: 4 082
Със силиконови вързалки купувани от ДМ
Стоят при рафта с ароматизатори,свещи и т.н.

Последна редакция: пт, 18 мар 2022, 20:51 от oesi

# 535
  • Мнения: 4 312
Къде стоят тези вързалки в Дм ? Не съм виждала такива неща.

# 536
  • Мнения: 4 144
Пускат и в Лидл подобни , меки с велкро. Около 5 лв 100броя. Много са удобни. А мм категорично ми е забранил сгъването на кабели толкова много.

# 537
  • Мнения: 4 363
Пускат и в Лидл подобни , меки с велкро. Около 5 лв 100броя. Много са удобни. А мм категорично ми е забранил сгъването на кабели толкова много.
о, кога са ги пускали там?
Язък, че съм изпуснала.
Имаме едни такива от Джъмбо, но са далеч под 100 бр, и категорично не бяха 5 лв. Няма такова удобство 😀 направо се родихме у дома с тази дреболия... Не случайно се казва, че дяволът е в детайлите...

# 538
  • Пловдив
  • Мнения: 1 450
Може ли да покажете на снимка как изглеждат вашите ?

# 539
  • София
  • Мнения: 229
Тези са от лидл:

Общи условия

Активация на акаунт