Организация за шкафове, гардероби, дрешници - тема № 10

  • 76 229
  • 768
  •   1
Отговори
# 540
  • София
  • Мнения: 229
Има ли някой, който ползва икейски скрин Malm за дрехи - тениски панталони? Може ли да ме ориентирате колко събира и как ги сгъвате, за да са най-оптимално?

# 541
  • Мнения: 4 355
Абсолютно същите са от Джъмбо, но са около 10-тина бройки....

# 542
  • ENGLAND
  • Мнения: 4 114
Аз имам няколко скрина Малм, купила съм си кутиите на Икеа и всичките ми тишъртки, блузи, поли, рокли съм ги сгънала по някакъв метод, комбо или нещо подобно. Сгъват се на ширина, колкото е ширината на кутията и ги слагам изправени, не знам дали разбра, довечера мога да сложа снимка. Така ми събира много повече и се вижда всичко  отколкото, ако са една върху друга.

# 543
  • Мнения: 770
Ако не бързате, и в алиекспрес има всякакви.

# 544
  • Мнения: 5
В синсай и пепко има много добри приспособения за гардероб и чекмеджета.

# 545
  • Мнения: 760
В синсай и пепко има много добри приспособения за гардероб и чекмеджета.
Може ли линк към Синсай, не ги намирам Simple Smile

# 546
  • Мнения: 1 125
Аз имам няколко скрина Малм, купила съм си кутиите на Икеа и всичките ми тишъртки, блузи, поли, рокли съм ги сгънала по някакъв метод, комбо или нещо подобно. Сгъват се на ширина, колкото е ширината на кутията и ги слагам изправени, не знам дали разбра, довечера мога да сложа снимка. Така ми събира много повече и се вижда всичко  отколкото, ако са една върху друга.

Аз чакам снимка, Doret. И аз сгъвам по метода на Кондо блузи и тениски, както и някои панталони - анцузи и дънки, но не ми се уплътнява пространството на височина. Обзавеждаме ново жилище и мога да си направя гардероба така, че да ми е максимално удобно. Приемам идеи.

# 547
  • Мнения: 555
Някой срещал ли е нещо от този тип на снимката но да събира формат а4. Обмислям да направя на дететето с тази релса и кутийки за моливи пастели и т.н, но ми  се иска да сложа и една кутия до тях с снижката за оцветяване, тетрадка и т.н

Последна редакция: пт, 25 мар 2022, 13:17 от snejanks09

# 548
  • София
  • Мнения: 1 426
Щом ще виси на релса, някой такъв или подобен няма ли да свърши работа?

# 549
  • Мнения: 924


Някой поръчвал ли е подобни органайзери за дрехи при пътуване? Това лято ни предстои почивка с бебе и дете на 2 години. Съответно ще имаме доста багаж, като искам някак да го организирам и да знам на кой къде са му дрехите

# 550
  • Мнения: 69 079
За мен заемат повече място тези пакетчета и пречат да разпределиш дрехите максимално в куфара. Заглеждала съм ги иначе, но са излишни за мен. Всяко ъгълче мога да уплътня на куфара, ако дрехите са отделно. Например чорапи и бельо в найлонов голям плик, като го натисна и те се разпределят по ъглите, уплътнявайки максимално добре - нещо, което не може да стане с такива пакети.
От мен имат твърдо не!
За моите нужди са излишни просто...
На детето нещата слагам в отделен куфар, и там са му нещата - отварям и вадя/ровя..
А и в хотели винаги има нещо като скрин - постилам хартии и нареждам и там част от дрехите, в гардероба също, не всичко стои в куфарите.

# 551
  • Мнения: 555
Някой виждал ли е нещо такова къде се продава? .

# 552
  • Мнения: 23 151
Това второто има подобно в Икеа.

# 553
  • Мнения: 69 079
Алиекспрес.

# 554
  • Мнения: 46 573
Нещо подобно на второто търся за съхранение на алуминиево, свежо фолио и хартия за печене.
Хич не ми се чака поръчка от Али-то, ще ги чакам да дойдат по нашите магазини.

Това второто има подобно в Икеа.
Може ли линк? Намирам само пластмасови.

Общи условия

Активация на акаунт