Организация за шкафове, гардероби, дрешници - тема № 10

  • 76 152
  • 768
  •   1
Отговори
# 555
  • Пловдив
  • Мнения: 718
Звездичка, аз купих подобен сет от Т маркет. Използвам го когато пращам хлапетата по лагери, за да си намират по лесно нещата. За семейно пътуване, когато аз ще търся из куфарите, не бих го ползвала. Съгласна съм с Тета - заема излишно място и би ме изнервило за чифт чорапи, гащи и т.н. да отварям ципове на органайзери.

# 556
  • Мнения: 22 935
Преди имаше друг модел, може да са го сменили:

https://www.ikea.bg/products/small-storage-organisers/paper-medi … ia-byalo/90198030

# 557
  • Мнения: 1 790
Някой поръчвал ли е подобни органайзери за дрехи при пътуване?
Аз имам първия комплект вляво, за мен са много удобни при пътуване, особено ако съм с раница или малък куфар.

# 558
  • София
  • Мнения: 1 423
Някой виждал ли е нещо такова къде се продава?

В Икеа имаше едни мемо-табла с подобни функции.

# 559
# 560
  • Мнения: 1 558


Някой поръчвал ли е подобни органайзери за дрехи при пътуване? Това лято ни предстои почивка с бебе и дете на 2 години. Съответно ще имаме доста багаж, като искам някак да го организирам и да знам на кой къде са му дрехите
Аз ползване от години. Много удобни са.

# 561
  • София
  • Мнения: 229
И аз от години ползвам packing cubes. Тези показаните ги имам, но качеството е в кофата. От aliexpress или eBay бях си взела на gonex. Много добри!

# 562
  • Мнения: 1 330


Някой поръчвал ли е подобни органайзери за дрехи при пътуване? Това лято ни предстои почивка с бебе и дете на 2 години. Съответно ще имаме доста багаж, като искам някак да го организирам и да знам на кой къде са му дрехите
Ако не е късно-аз ползвам такива и за мен са една от най-добрата ми покупка.Много са ми удобни, разпределям всички дрехи там-хем заемат по-малко място в куфара,хем не ми се мачкат дрехите, хем всичко е подредено.Така научих и детито само да си обслужва куфара-знае кое къде е.

# 563
  • Мнения: 1 621
Търся решение за съхранение на зарядните устройства. В момента всички са в един панер. Оплитат се...приличат си и когато трябва да се ползват е едно ровене, дърпане...а се ползват всекидневно. 6-7 зарядни са и стоят в кухнята, понеже има най-много контакти и места за зареждане. Обмислям текстилен органайзер за стена, от онези с джобчетата, но нещо естетически не ми се нрави идеята и търся и други варианти.

# 564
  • София
  • Мнения: 1 365
Аз използвам една закачалка за вратовръзки. Целта ми беше кабелите да висят , а не да се навиват всеки път, защото мисля, че самите кабели се компрометират при многократно навиване/развиване.

# 565
  • Мнения: 1 621
Аз използвам една закачалка за вратовръзки. Целта ми беше кабелите да висят , а не да се навиват всеки път, защото мисля, че самите кабели се компрометират при многократно навиване/развиване.

Съпругът ми има и той такава идея, иска да висят. Нямам против, но искам да са скрити. Ще помисля за някой шкаф.

# 566
  • Мнения: 949
Аз обмислям нещо такова - шкаф огледало за бижута. Стоят висящи и се затварят и не се виждат.
Скрит текст:

# 567
  • Мнения: 1 208
Зарядните за телефоните стоят включени в контактите до нощните шкафчета на всеки. Не ги разкачам и прибирам. Така или иначе се ползват всяка вечер и ми се струва безмислено. За другите устройства и джаджи, обикновено си стоят в кутиите със самите устройства.

# 568
  • Мнения: 22 935
Не държа включени зарядни ако не се ползвст, защото:
- хабят много електричество, въпреки,че не зареждат
- винаги има шанс да се претоварят и да стане пожар( реален случай)

Държа ги навити в една купа, но съвсем скоро, в някоя от темите, се коментираха велкро ленти да съхранение, при които няма оплитане.В Лидл и Джъмбо се намирали.

# 569
  • Мнения: 350
Нарязала съм си кръгчета от картонената част на кухненска ролка. Навивам зарядното, не много стегнато и го пъхам в кръгчето. Държа ги в чекмедже и не се оплитат . Удобни са за ползване.

Последна редакция: нд, 24 апр 2022, 14:16 от vili_ili_eva

Общи условия

Активация на акаунт