Първи рожден ден в условия на пандемия

  • 6 996
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 992
2014. Момченце. Беше Великден, ама и да не беше, пак щеше да е минимално. Тортата я направихме с майка ми от бишкоти и не помня какво, но неща, които бебето можеше да яде. Украса не сме имали. Гостите бяха бабите и дядовците.

# 16
  • Мнения: 3 295
Не се канят бащите обикновено ако става въпрос за много хора, то ще стане като сватба направо, колко души могат да си позволят това? Особено после като тръгнат на градина и се канят и деца от групата...
Ние празнувахме първия рожден ден в детски кът, събрах семейството плюс 3-4 приятелски семейства, в този случай и бащите дойдоха защото бяхме малко хора/ Под 20/. Не сме ги събирали отделно, защото моите приятели се познават със семейството ми от години.  Тортата беше с 2 калинки (като песничката) и от заведението ни направиха украсата подходяща за тортата.
Аз бях много доволна от разумните цени и приятелското обслужване и моите приятели дори и тези без деца много харесаха рожденния ден. От друга страна роднините ми не го харесаха, било много детско, не особено широко, храната нямаше 1,2,3-то...
На другия рожден ден реших да угодя на родата и да отидем в заведение по техния вкус и много съжалявам че го направих. Провалихме си празника направо.
От тогава празнувам където аз реша и гледам първо на децата и родителите да им е добре. Все пак е детски рожден ден.

# 17
  • Мнения: 11 925
Може би, защото сме малко семейство - аз, двете деца и майка ми, която е твърде възрастна и ограничена в придвижването, може би, защото като дете никога не съм имала.истински рожден ден с деца, но не го разбирам това - рожден ден с фамилиите. Рождения ден е на детето и то трябва да празнува с други деца и да се забавлява. Дъщеря ми е втората половина на юни, синът - мартенче. Той празнуваше в детски център, последните две години заради пандемията - у дома с поканени 1-2 деца от съседските. Тази година се разбрахме да поканим само кръстницата на кака му, която има момченце на неговите години и с което рядко имат възможност да се видят и си покани едно момиченце от входа. Падаше се понеделник и отново бяхме затворени, а в съботата ходихме на еднодневна екскурзия. Хартиената торта за градината изчака да отворят. Там празнува с групата си.
Каката е празнувала и в детски център, и на басейн, и на заведение на открито с детска площадка в парка ни. Миналата година с приятелка и нейното дете отидохме в Камчия за рождения й ден. На самия ден пътувахме, но преди обеда си направихме разходка с лодка по реката. Лодкарят спря лодката в устието и там запалихме свещичките и ядохме торта. Още го помни и казва, че бил най-хубавият й рожден ден.

# 18
  • Мнения: 3 295
Различни семейства, аз няма как да не поканя сестрите си и техните мъже, защото децата са ни г/д на една възраст и реално те са си най- близките приятелчета. Simple Smile
Кой както му се празнува и каквото му е по джоба разбира се.

# 19
  • Мнения: 1 014
Декември миналата година "празнувахме" аз, бащата и малкият. Планът беше да празнуваме със семействата и съответно бях купила украса. Баща ми почина две седмици преди рд от коронавирус, майка ми още не беше оздравяла, на мм майката не успя да пътува от чужбина, защото й искаха много дълга карантина при връщане. Все пак украсихме, направих торта, снимахме се и така.

# 20
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 269
1 ви рожден ден.През лятото.
12 човека-само най-близки в ресторант с градина.
Украсата -от ресторанта.
Рожденичката спа в количката си.
После игра в детския кът.

Общи условия

Активация на акаунт