Birdie благодари на всички и желае успех...

  • 4 377
  • 44
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 7 039
Жалко, трудно ми е да повярвам, че в този форум се случва такова нещо. Birdie, много благодаря за помощта, която си оказал на всички тук.

# 16
  • Мнения: 5 531
И моят адрес е marychery@mail.bg  Heart Eyes

# 17
  • Мнения: 1 001
какво по-различно от обикновено е станало newsm78
Това е последният й пост ... аз лично нямам отношение, просто ми беше любопитно какво наистина толкова е станало  newsm78

# 18
  • Мнения: 1 041
И аз моля за координати на ЛС или на mari0511@mail.bg Praynig!

# 19
  • Мнения: 44
Много ще съм благодарна ако и на мен някой ми даде координати на Birdie,той беше много полезен за всички нас дано модераторите размислят. cvetelina81@gbg.bg
 

# 20
  • София
  • Мнения: 7 097
Направо съм като гръмната  Shocked
Страшно съжалявам, че Birdie няма да пише повече тук, това наистина е загуба за този подфорум  Rolling Eyes

# 21
  • The new Earth
  • Мнения: 1 941
Birdie,колежката ти е сложила Бан само за два дена,през което време ще можеш да четеш ,но не и да пишеш!
Ако тя реши,може да изложи защо е взела такова решение,но не е длъжна да го направи!
 Никoй не те гони от форума!
Искаш да помагаш-прави го!
Както виждаш има много майки,които се нуждаят от съветите ти!

Не допускай обидата да те накара да вземеш неправилно решение!

 Поздрав и очаквам,че ще продължиш да си съпричастен с проблемите на майките! Peace

Последна редакция: пн, 23 окт 2006, 17:05 от iskrica_nadejda

# 22
  • Мнения: 1 753
АМА КАК ТАКА????????????????????????  Shocked  Shocked  Shocked  Shocked  Shocked

Моля въпросния модератор да дойде и да ни обясни, защото ИМАМЕ ПРАВО ДА ЗНАЕМ ЗАЩО Е БАНнат БЪРДИ!!!!!!!  Sad

Не че съм голям фен на Бърди, но все пак мисля, че е необходимо и наложително да се дадат обяснения, когато се забранява достъпа на някой, на който много хора имат доверие!

Модератор, който и да си, моля да бъдеш така добър и да кажеш две думи, за да се изяснят нещата на всички и от двете страни!  Peace

Иначе Бърди - съжалявам за станалото! Мисля, че твоят глас беше полезен тук и даваше още една полезна насока в обсъжданията ни!

Поздрави и бъди здрав!  Wink

# 23
  • София
  • Мнения: 7 097
Birdie,колежката ти е сложила Бан само за два дена,през което време ще можеш да четеш ,но не и да пишеш!
Ако тя реши,може да изложи защо е взела такова решение,но не е длъжна да го направи!
 Никoй не те гони от форума!
Искаш да помагаш-прави го!
Както виждаш има много майки,които се нуждаят от съветите ти!

Не допускай обидата да ти даде неправилен съвет!

 Поздрав и очаквам,че ще продължиш да си съпричастен с проблемите на майките! Peace


В такъв случай, моят апел към Birdie е да продължи да пише, когато му махнат Бана!
Birdie, наистина имаме нужда от теб, не ни оставяй  Tired

# 24
  • Мнения: 1 866
Мисля, че Здравният фоеум само ще загуби, ако Birdie спре да пише тук.

# 25
  • София
  • Мнения: 3 679
Birdie,колежката ти е сложила Бан само за два дена,през което време ще можеш да четеш ,но не и да пишеш!
Ако тя реши,може да изложи защо е взела такова решение,но не е длъжна да го направи!
 Никoй не те гони от форума!
Искаш да помагаш-прави го!
Както виждаш има много майки,които се нуждаят от съветите ти!

Не допускай обидата да ти даде неправилен съвет!

 Поздрав и очаквам,че ще продължиш да си съпричастен с проблемите на майките! Peace


В такъв случай, моят апел към Birdie е да продължи да пише, когато му махнат Бана!
Birdie, наистина имаме нужда от теб, не ни оставяй  Tired
Продължавай да ни даваш съвети- имаме нужда от теб Praynig

# 26
  • Мнения: 3 506
По много въпроси съм на коренно противоположно мнение от това на Бърди. Въпреки това смятам, че присъствието и желанието му за помощ за ценни за форума. Намирам решението за странно като знам какви реплики са се размятали насам-натам и никой не им е обръщал внимание newsm78

Бърди, присъединявам се към мнението на Искрица.

# 27
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
може ли линк, за да се докаже грубото държание на Бърди?  Thinking

Въобще тук взе да става бетер затвор със строг тъмничен режим  #Cussing out  Crossing Arms
Модове - какво ви става  Shocked

# 28
  • Мнения: 1 001
може ли линк, за да се докаже грубото държание на Бърди?  Thinking
По-нагоре съм дал линк към последната тема в която е писала ...

# 29
  • Мнения: 1 455
Не знам какво да кажа Rolling Eyes! Изумена съм! Толкова много си помагал и на мен, за което съм ти безкрайно благодарна! За съжаление не зная как да те открия, когато съм спешно притеснена от нещо! Ще ми липсват твоите компетентни мнения!
Едва ли някой педиатър от България ще се наеме така както теб доброволно, безвъзмездно да дава ценна информация!
ОЩЕ ВЕДНЪЖ - СТРАШНО СЪЖАЛЯВАМ ЗА ТОВА РЕШЕНИЕ НА МОДЕРАТОРИТЕ! ДАНО РАЗМИСЛЯТ!


И аз се присъединявам към това мнение. И на мен Бърди ми е помагал не веднъж с ценна информация, за което съм много благодарна.

Общи условия

Активация на акаунт