Да изляза ли с него?

  • 8 140
  • 189
  •   1
Отговори
# 120
  • София
  • Мнения: 4 668
Здравейте, нито съм си лягала с младежа, нито нищо. През живота ми съм имала само едно единствено гадже и не смятам ,че съм някое глупаво и леко момиче . Споделям трепетите си тук, защото няма на кого и благодаря на всички, които отделят време да напишат по някой коментар.
Свалям шапка на стоицизма, да продължиш да пишеш в тая тема, въпреки откровените обиди и злоба. Успех!

# 121
  • Мнения: 6 153
Много ми е интересно тези същите, които тук нападате с невиждано настървение момичета като авторката, както и в другата тема, дали сте сигурни, че вашите дъщери не пускат подобни теми из форумите? Щото една не малка част от перфектните родители в собствените си очи, всъщност се оказват чудовища в очите на децата си. А и виждам, че яростно се защитава тезата, че майката винаги е права, дори и когато греши, което обяснява цялостното поведение във форума, но предполагам и в реалния живот.

# 122
  • София
  • Мнения: 12 006
rf22 - не ритай кошера Satisfied Дъщерята на ССФ никога не би пуснала подобна тема във форум - мама знае всичко. Не поглежда момчета поне до 23г., а само уроци. Не би правила секс поне до 24-5 годишна възраст, а този с когото си легне после се омъжва за него (може и в обратен ред), заживяват щастливо и имат поне 2 деца. Междувременно дъщерята завършва университет (редовно разбира се, то другото учение ли е Smile ), гледайки малкото бебе и ходейки и на работа, после като завърши - ражда и второто, междувременно почти не прекъсва работа, а след като метне и второ на ясла, започва шеметна кариера. Bowtie

# 123
  • Мнения: 1 765
Айде пак се почна! Тук се пита за едно излизане на кафе. Кой въобще говори за връзка и за секс? По-странното е предполагаемата реакция на майката.

# 124
  • Мнения: 1 797
За едното кафе голяма драма. Аз всеки ден ходя до магазина и пия с кафе с който ми падне, майки, бащи , пенсионери, бивши ,  абе който е на магазина и аз съм там Kissing Heart Та авторке, не се притеснявай толкова , казваш на момчето да те чака на магазина ,вземате по едно кафе и готово. По дяволите, та това е едно кафе я , няма да го води на хотел, че толкова да мисли.

# 125
  • Мнения: 280
Видяхме се няколко пъти с това момче, приятен ми е като присъствие ,по-скоро интересен. Направи ми лошо впечатление обаче самооценката му, прекалено високо самочувствие има за себе си ,че чак понякога ми става смешен. Изрази от сорта на" Аз съм рядък вид" са ми меко казано абсурдни .  Нямам опит във взаимоотношенията между мъж и жена, но засега оставам по-пасивна, а имам усещането ,че на него това никак не му харесва т.е  иска нещо повече от мен.

# 126
  • Мнения: 7 417
Ами, по- добре не се занимавай, първо е по- голям, второ изглежда  като балон под налягане и изобщо не ми звучи, като сериозен младеж.
Дъщеря ми на твойте години има сериозен приятел, на нейните години, но той е скромно и ученолюбиво момче. Завършиха училище, вече 2 години са заедно.

# 127
  • Мнения: 1 459
Още от началото както го описа ми звучеше като някакъв пълен въздухар, затова бях по-скоро песимистично настроена. Сама си се убедила, това е добре. Такива търсят лесното. Като не получат това, което искат, започват да губят интерес. Пък и явно се мисли за център на Вселената. Не ти трябва според мен.

# 128
  • София
  • Мнения: 4 668
Видяхме се няколко пъти с това момче, приятен ми е като присъствие ,по-скоро интересен. Направи ми лошо впечатление обаче самооценката му, прекалено високо самочувствие има за себе си ,че чак понякога ми става смешен. Изрази от сорта на" Аз съм рядък вид" са ми меко казано абсурдни .  Нямам опит във взаимоотношенията между мъж и жена, но засега оставам по-пасивна, а имам усещането ,че на него това никак не му харесва т.е  иска нещо повече от мен.
Почти с нищо не си го описала. Това изречение "Аз съм рядък вид" няма нищо дразнещо и странно. Важен е контекстът, кога, как го е казал, до колко има покритие.

Съвет ли търсиш, или просто си пишеш?
На мен не ми пречиш, но разлайваш хейтърките. Които са дразнещи Simple Smile

# 129
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 16 121
Изрази от сорта на" Аз съм рядък вид" са ми меко казано абсурдни . 
Някой в компанията няма чувство за хумор 🙃

# 130
  • Мнения: 280
Видяхме се няколко пъти с това момче, приятен ми е като присъствие ,по-скоро интересен. Направи ми лошо впечатление обаче самооценката му, прекалено високо самочувствие има за себе си ,че чак понякога ми става смешен. Изрази от сорта на" Аз съм рядък вид" са ми меко казано абсурдни .  Нямам опит във взаимоотношенията между мъж и жена, но засега оставам по-пасивна, а имам усещането ,че на него това никак не му харесва т.е  иска нещо повече от мен.
Почти с нищо не си го описала. Това изречение "Аз съм рядък вид" няма нищо дразнещо и странно. Важен е контекстът, кога, как го е казал, до колко има покритие.

Съвет ли търсиш, или просто си пишеш?
На мен не ми пречиш, но разлайваш хейтърките. Които са дразнещи Simple Smile

По-скоро съвет търся .  Той ми каза, че е рядък вид и аз съм късметлийка, че излизам с него хахахах. Покритие няма, че да се нарече рядък вид, обикновен средностатистически мъж. Онзи ден с него си говорехме какви са предпочитанията ни за половинка и той доста силно подчерта, че обича жената до него да е сексуална, в което няма нищо лошо разбира се, просто го казва съвсем целенасочено.

# 131
  • Мнения: 29 395
Просто спри да се виждаш с него, като не ти допада.

# 132
  • Мнения: 1 459
На мен мъж да ми каже "аз съм рядък вид, късметлийка си, че излизаш с мен" - ще ми стане смехотворно. Не че нещо, ама е мега тъпо. Обикновено такива самореклами не говорят за нищо друго освен за проблеми със самочувствието и ниска самооценка, която се стреми да прикрие с тая нафукана фасада. Излез още веднъж с него и ако ти се струва по-скоро дразнещ, знаеш какво да правиш. Със сигурност има много момчета, които няма да ти натякват, че щом са те поканили на кафе, си ударила джакпота.

# 133
  • Мнения: 29 395
Не съм наясно с днешните отношения между младежите, ама подобен тип за мен е директно "у лево".

Искам някой, който да ми казва - "Какъв съм късметлия, че излизам с теб", не обратното.

# 134
  • София
  • Мнения: 4 668
Видяхме се няколко пъти с това момче, приятен ми е като присъствие ,по-скоро интересен. Направи ми лошо впечатление обаче самооценката му, прекалено високо самочувствие има за себе си ,че чак понякога ми става смешен. Изрази от сорта на" Аз съм рядък вид" са ми меко казано абсурдни .  Нямам опит във взаимоотношенията между мъж и жена, но засега оставам по-пасивна, а имам усещането ,че на него това никак не му харесва т.е  иска нещо повече от мен.
Почти с нищо не си го описала. Това изречение "Аз съм рядък вид" няма нищо дразнещо и странно. Важен е контекстът, кога, как го е казал, до колко има покритие.

Съвет ли търсиш, или просто си пишеш?
На мен не ми пречиш, но разлайваш хейтърките. Които са дразнещи Simple Smile

По-скоро съвет търся .  Той ми каза, че е рядък вид и аз съм късметлийка, че излизам с него хахахах. Покритие няма, че да се нарече рядък вид, обикновен средностатистически мъж. Онзи ден с него си говорехме какви са предпочитанията ни за половинка и той доста силно подчерта, че обича жената до него да е сексуална, в което няма нищо лошо разбира се, просто го казва съвсем целенасочено.
Да, тия и 2те неща не звучат много добре. Особено като си усетила, че иска да те манипулира, и то без да си дава много зор.

Общи условия

Активация на акаунт