Да изляза ли с него?

  • 8 142
  • 189
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 1 008
Не съм наясно с днешните отношения между младежите, ама подобен тип за мен е директно "у лево".

Искам някой, който да ми казва - "Какъв съм късметлия, че излизам с теб", не обратното.

Хвани си женен любовник и ще го чуваш често. Wink

# 136
  • Мнения: 280
На мен мъж да ми каже "аз съм рядък вид, късметлийка си, че излизаш с мен" - ще ми стане смехотворно. Не че нещо, ама е мега тъпо. Обикновено такива самореклами не говорят за нищо друго освен за проблеми със самочувствието и ниска самооценка, която се стреми да прикрие с тая нафукана фасада. Излез още веднъж с него и ако ти се струва по-скоро дразнещ, знаеш какво да правиш. Със сигурност има много момчета, които няма да ти натякват, че щом са те поканили на кафе, си ударила джакпота.

На мен ми стана адски смешно от това изказване, но си го пуснах покрай ушите за пред него. Аз усетих още от първия ни разговор ,че той се опитва да се прави на нещо, което не е . Мечтае да е от онези" готини "пичове с мускулите ,които вървят на пазара, ама не е и никога няма да е такъв тип мъж.

# 137
  • Мнения: 29 395
Не съм наясно с днешните отношения между младежите, ама подобен тип за мен е директно "у лево".

Искам някой, който да ми казва - "Какъв съм късметлия, че излизам с теб", не обратното.

Хвани си женен любовник и ще го чуваш често. Wink

ххахаха, не благодаря. Омъжена съм и не си падам по игрички....

Говоря принципно.

# 138
  • Мнения: X
На мен мъж да ми каже "аз съм рядък вид, късметлийка си, че излизаш с мен" - ще ми стане смехотворно. Не че нещо, ама е мега тъпо. Обикновено такива самореклами не говорят за нищо друго освен за проблеми със самочувствието и ниска самооценка, която се стреми да прикрие с тая нафукана фасада. Излез още веднъж с него и ако ти се струва по-скоро дразнещ, знаеш какво да правиш. Със сигурност има много момчета, които няма да ти натякват, че щом са те поканили на кафе, си ударила джакпота.

На мен ми стана адски смешно от това изказване, но си го пуснах покрай ушите за пред него. Аз усетих още от първия ни разговор ,че той се опитва да се прави на нещо, което не е . Мечтае да е от онези" готини "пичове с мускулите ,които вървят на пазара, ама не е и никога няма да е такъв тип мъж.

На кой пазар вървят тия пичове? Че аз колкото потребителки познавам, точно тия пичове им прашасват по рафтовете, дори и да са на промоция.
Този конкретен индивид явно е лъскав станиол, в който, вместо Линд, се крие марципан.

# 139
  • Мнения: 7 280
Ама ти нямаш никакво чувство за хумор, авторке. А и си много критична.

# 140
  • Мнения: 280
Ама ти нямаш никакво чувство за хумор, авторке. А и си много критична.

В какъв смисъл критична ?

# 141
  • Мнения: 6 154
Принципно такава реплика е кофти знак, но имай предвид, че на тези години момчето може да няма много опит, както и е нормално да се перчи малко или много пред тебе. Също не знаем в къв контекст е казано, може да е нескопосан опит за майтап. Аз също съм се дънил за една реплика на тия години, после и двамата съжалявахме, че провалихме обещаваща връзка заради пълна глупост. Така че преценявай добре, най вече не си вади генерални изводи от дребни неща. А и не си лягай с него бързо, ако е играч и иска само да те мине, няма да стои дълго да те чака.

# 142
  • Мнения: 29 395
В началото на връзката точно такива реплики са много важни и са основата за всичко. Съжалявам, но не виждам нищо смешно в тази реплика. Възможно е да е казана в контекст на нещо друго, но какво е то.....

# 143
  • Мнения: 1 008
Скрит текст:
Не съм наясно с днешните отношения между младежите, ама подобен тип за мен е директно "у лево".

Искам някой, който да ми казва - "Какъв съм късметлия, че излизам с теб", не обратното.

Хвани си женен любовник и ще го чуваш често. Wink
ххахаха, не благодаря. Омъжена съм и не си падам по игрички....

Говоря принципно.

Щом си омъжена гарантирам, че ще го чуваш всеки път, ама щом не си падаш по игри, няма как. Wink

# 144
  • Мнения: 280
Ако той ми беше подхвърлил веднъж тази реплика тогава може би бих я възприела като шега, но той я спомена около 2 ,3 пъти и това ме накара да се замисля . Може би действително иска да се направи на интересен или пък да ми каже по някакъв начин, че е специален и има много жени ,които го искат хахаха, не знам.  С него от 2 седмици поддържаме някакъв контакт и е рано да си правя кардинални изводи . Прави ми явни намеци за секс, но аз все още не съм готова за това......и съответно се дърпам .  Мъж е, нормално е да има някакви желания ,обаче въпросът е дали са само тези.

# 145
  • Мнения: 1 008
. Прави ми явни намеци за секс, но аз все още не съм готова за това......и съответно се дърпам .  Мъж е, нормално е да има някакви желания ,обаче въпросът е дали са само тези.

Какво друго да иска ? Да му переш чорапите ?

# 146
  • Мнения: X
Десета страница се обсъжда нещо толкова дребно като пиенето на кафе с някого, а след това се разтягат локуми над някаква реплика, която или е шега, извадена от контекста, или е простафунгелска проява на селски бек. Сега стигнахме до намеците за секса. Крайно време беше, иначе би било супер неадекватно да се пуска тема за едно кафепиене.

# 147
  • София
  • Мнения: 4 668
Принципно такава реплика е кофти знак, но имай предвид, че на тези години момчето може да няма много опит, както и е нормално да се перчи малко или много пред тебе. Също не знаем в къв контекст е казано, може да е нескопосан опит за майтап. Аз също съм се дънил за една реплика на тия години, после и двамата съжалявахме, че провалихме обещаваща връзка заради пълна глупост. Така че преценявай добре, най вече не си вади генерални изводи от дребни неща. А и не си лягай с него бързо, ако е играч и иска само да те мине, няма да стои дълго да те чака.
Ех, колега, аз продължавам да се дъня "заради една реплика" и на стари години.
Оценянето е супер субективно.

Последните 2 реплики, които ме издъниха (2 различни случая), едното беше "купих си нова кола". Като не е била хвалба, а просто споделяне какво се случва. Реално тая кола ми е 1 месечен доход и не е някакъв безумен лукс. Но май се изтълкува като опит за хвалба. Предубедености в нашето време, колкото искаш.
2ят случай беше "Аз в момента не работя, достатъчно работих последните няколко години". Като само напуснах ИТ работата си, реално продължавам да движа частен бизнес със доста солидни доходи.
Но би могло да се изтълкува като мързел и липса на амбиция. Няма как да знаят, че през последните 15г съм имал в пъти по-голяма амбиция от средностатистическите хора и съм постигнал неща, които малко хора постигат за цял живот. За сметка на личното ми време и състояние.
Та не е въпросът само да си ОК и читав. Трябва и да го поднесеш подходящо. В съвременния консуматорски свят много често нещата опират до 1 реплика. И после няма втори дубъл.

Наистина много зависи от контекста. Всякаква реплика би могла и да е безобидна. Може точно предишната приятелка да е била супер фригидна, да е давала с мъка секс 1 път на 2 седмици, и момчето да му е писнало.
Реално и аз бих желал да имам отношения с по-сексуална жена. Друг е въпросът, че не бих го изтърсил като 1во изискване в разговор.
За сега се доверяваме на усета на авторката. Иначе не го описва с никакви детайли.

# 148
  • Мнения: 29 395
Танграта, принципно съм съгласна, че някои реплики може да се изтълкуват погрешно. Обаче в началото на връзката е с доста по-голямо значение от после, след години примерно, когато си плещиш какво ли не, ама си знаете простотиите.....

Но пък, ако ти или отсрещният човек нямате усещане за взаимност, по-добре  да не се продължава натам... Съжаленията са излишни. Приемаш го като това, че не си вложил време и чувства, в нещо, което няма да се получи.

# 149
  • Мнения: 280
Принципно такава реплика е кофти знак, но имай предвид, че на тези години момчето може да няма много опит, както и е нормално да се перчи малко или много пред тебе. Също не знаем в къв контекст е казано, може да е нескопосан опит за майтап. Аз също съм се дънил за една реплика на тия години, после и двамата съжалявахме, че провалихме обещаваща връзка заради пълна глупост. Така че преценявай добре, най вече не си вади генерални изводи от дребни неща. А и не си лягай с него бързо, ако е играч и иска само да те мине, няма да стои дълго да те чака.
Ех, колега, аз продължавам да се дъня "заради една реплика" и на стари години.
Оценянето е супер субективно.

Последните 2 реплики, които ме издъниха (2 различни случая), едното беше "купих си нова кола". Като не е била хвалба, а просто споделяне какво се случва. Реално тая кола ми е 1 месечен доход и не е някакъв безумен лукс. Но май се изтълкува като опит за хвалба. Предубедености в нашето време, колкото искаш.
2ят случай беше "Аз в момента не работя, достатъчно работих последните няколко години". Като само напуснах ИТ работата си, реално продължавам да движа частен бизнес със доста солидни доходи.
Но би могло да се изтълкува като мързел и липса на амбиция. Няма как да знаят, че през последните 15г съм имал в пъти по-голяма амбиция от средностатистическите хора и съм постигнал неща, които малко хора постигат за цял живот. За сметка на личното ми време и състояние.
Та не е въпросът само да си ОК и читав. Трябва и да го поднесеш подходящо. В съвременния консуматорски свят много често нещата опират до 1 реплика. И после няма втори дубъл.

Наистина много зависи от контекста. Всякаква реплика би могла и да е безобидна. Може точно предишната приятелка да е била супер фригидна, да е давала с мъка секс 1 път на 2 седмици, и момчето да му е писнало.
Реално и аз бих желал да имам отношения с по-сексуална жена. Друг е въпросът, че не бих го изтърсил като 1во изискване в разговор.
За сега се доверяваме на усета на авторката. Иначе не го описва с никакви детайли.

Ами той е човек с привидно високо самочувствие за себе си, но не е особено разговорлив. Пред хора се държи леко плахо, но ако сме само аз и той ще е по-нахален и нахакан. Когато сме разговаряли  ме е питал кога според мен е нормално мъж и жена да правят секс и аз съответно отговорих, че първо трябва двете страни да се опознаят, а това изисква време и той ми каза, че му се е случвало и на първа среща да му правят орална любов....... Но това не го каза с идеята да ме манипулира, просто ми сподели. Оставам с впечатлението, че той очаква или е свикнал първо да е секса със всичките му екстри и после другата част, което е малко странно за моите разбирания. Изглежда ми фалшив, сякаш не е това ,за което се представя, а това което представя е един нетактичен човек . Явно има някаква травма и е изградил стена между истинската си същност и света. Не споделя почти нищо за личния си живот.

Общи условия

Активация на акаунт