Обсъждане на имотни обяви-24

  • 34 807
  • 753
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 741
Здравейте, какво мислите за апартамент 1А /крайния в ляво/
http://deadesignbg.com/%d0%b5%d1%82%d0%b0%d0%b6-1/
На мен ми харесва, но зависи от приоритетите на бъдещия ползвател. На мен в София в апартамент не ми е приоритет голяма тераса, защото при всяка възможност за свободно време излизаме навън, в парк или градинка за разходка и на въздух. Терасата ползвам понякога за сушене на дрехи от деликатни материи, в останалите случаи- сушилня.
В къщата ни в провинцията имаме голяма веранда на двора, озеленяване и дървета около нея, там имаме маса за хранене и кът за почивка.

# 16
  • София
  • Мнения: 7 980
Здравейте, какво мислите за апартамент 1А /крайния в ляво/
http://deadesignbg.com/%d0%b5%d1%82%d0%b0%d0%b6-1/
Колко души се предвижда да живеят в това жилище? Пространствата са малки, кухньохол от 23 кв. м. не е никак много.

# 17
  • Мнения: 2 740
Не беше ли този лофт в борово много обичан тук  https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?act=5&adv=1c159853509868888
Явно собственика губи надежда, щом го е свалил с 30к. Дали ще се излъже някой Grinning

# 18
  • Мнения: 9 685
Гого, интериорът е въпрос на вкус, а за вкусовете не се спори, както знаеш. В сравнение с масовата боза, представяна като "дизайнерска", този интериор определено е запомнящ се, няма как да го сбъркаш.

# 19
  • Мнения: 2 740
Аз не го оплювам, просто казвам, че заради непопулярния вкус цената не е привлекателна.

# 20
  • Мнения: 9 685

Явно собственика губи надежда, щом го е свалил с 30к. Дали ще се излъже някой Grinning

А болднатото как го тълкуваш, т.е. какво си искал да кажеш с "ще се излъже някой"?

# 21
  • Мнения: 2 740
Жилището не става за семейство, единствено инвестиционен имот, който очевидно не е особено ликвиден.

# 22
  • Мнения: 2 113
Само аз ли виждам само една стълба и то рискова за средния българин, а има три етажа.
Стил - интересен, като за прекрасна ергенска бърлога.

# 23
  • Мнения: 18 322
Все пак този апартамент не е за средния българин - нито като цена, нито като концепция, нито никак.

# 24
  • Мнения: 9 569
Ама пък ако усвоиш 90-те кв. тераси си правиш още един апартамент, бг патент Wink (шегувам се)

# 25
  • София
  • Мнения: 2 344
Апартамент А1 е продаден, поне така пише, иначе е с нелошо разпределение.
Предполагам за ново строителство е стандарт да имат такава квадратура помещенията. Не са съвсем неизползваеми, но са си доста скромни, на ръба на комфорта.

Лофтът е прекрасен, просто гроздето е кисело. 😊

# 26
  • Мнения: 1 176
За тоя лофт продавам душа и бъбрек. Всичко, което искам е, ако говорим за собствено ползване, ама не ни е на дневен ред, точно сега тази глезотия. Жалко, изглежда съвършен!

# 27
  • София
  • Мнения: 7 980
Лофтът е красив като стил, но за ергенско жилище. А ако си на ергенска фаза, вероятността да не можеш да си го позволиш, е голяма.
За мен е безкрайно нефункционален с тази стълба. Ако давам толкова пари, ще имам претенции за поне още една спалня и нормален достъп до етажа.

# 28
  • Мнения: 9 685
За апартамент 1Б (за който наистина пише, че е продаден), на мен ми направи впечатление, че едната спалня - крайната, е с 2 прозореца, т.е. прозорец и балконска врата и втори прозорец на съседната стена. При тази площ от 12 кв.м. това по-скоро е неудобство - как ще сложиш легло/а или спалня и гардероб/и. Иначе 2 прозореца е чудно по принцип, но в стая от около 20 квадрата - виждала съм такава в СС, даже съм живяла в такава. Но се събираше голяма спалня почти 2х2 м., 4-5 крилен гардероб, бюро и т.н. и пак си имаше място между мебелите.
Иначе като цяло апартаментът е приличен, почти като стандартен панелен 3-стаен, без кухня, но кухньохолът е по-голям от стандартен панелен хол.

За лофта - очевидно тези, които го харесват, нямат парите за него, а тези, които имат парите, не го харесват.

Не е обява, а само снимка на нова къща в околностите на Москва, пускам само като идея за съвременна архитектура.



Ако беше в България и се продаваше, и за нея нямаше да има много кандидати. Но и тя, заедно с лофта, бих ги взела от раз.

# 29
  • Мнения: 8 687
Не се вижда много ясно,но изглежда само от крайните помещения в дясно може да се гледа панорамата. Другите са като във вътрешен двор на кооперация. Което лично мен би ме отказало от покупка...

Общи условия

Активация на акаунт