Пазаруване от Amazon - тема №98

  • 58 379
  • 753
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 6 351
Мога ли да ползвам Subscribe and save отстъпката  и след това да затворя абонамента ( да има само първа и единствена доставка на продукта)? Има ли някакви последствия,  ако е възможно да се направи?
Можеш, няма проблем!

# 721
  • Мнения: 16 876
Моля за помощ. Развали ми се роботът за прозорци и искам да го връщам.  Купих го от италианския амазон. Днес звънях на куриери, но всички ми отказаха, защото има батерия. Не можах да се свържа само С Ин тайм.
С кой куриер връщахте,  техника с батерия?

# 722
  • Мнения: 4 074
Със Спиди не става ли? Гледах реклама, евтини цени на пратки в Европа

# 723
  • Мнения: 16 876
Не, отказаха ми, защото батерията не е вградена в робота, а е външна през зарядното.

# 724
  • София
  • Мнения: 3 180
Много е трудно изпращането на артикул с батерии. Скоро ми попаднаха тези и едни румънски превозвачи тези Нямам отзиви, не ми се е налагало да ги използвам. donesimiotitalia не знам дали правят доставки към Италия, но може да ги попиташ. Питай Арамекс, Интерлогистика, А1. Поне за тях знаем, че са коректни.

# 725
  • Мнения: 16 876
Интерлогистика ми отказаха. Ще проверя А1 и Арамекс утре, благодаря.
Ще видя и каква цена ще искат, че ако е колкото половин робот - не си заслужава. Бих търсила тук някой да го поправи, ако въобще намеря.

# 726
  • Мнения: 754
Връщала съм Спиди до Амазон Германия.През профила ми в Спиди поръчах куриер като там отбелязах,че е техника с батерия.

# 727
  • Мнения: 6 351
Махни батерията и върни без нея ако не успееш да намериш кой куриер да го върне, аз така бих постъпила.

# 728
  • Sofia
  • Мнения: 4 730
Друго, което ми хрумва, но не съм пробвала- с превозвач до Германия и оттам до Италия с генериран етикет.

# 729
  • Мнения: 16 876
Благодаря за идеите.
Утре ще звънна на останалите куриери и ще пиша на чата. В краен случай ще ги уведомя, че връщам без зарядно.

Ще пиша и на производителя, за да го питам евентуално за сервиз тук, въпреки че много ме съмнява.

И аз тъкмо си мислех евентуално с Габиели обратно до Германия и те да викнат куриер.

# 730
  • Мнения: 6 351
Не генерират етикет за международни пратки. Поръчвала съм в Италия неща от Франция и после си плащах, за да пратя пакета обратно. Тази седмица Поръчах от Италия до Германия и стоката имаш забележки като пристигна в Германия. Казаха да си платя международно връщане към Италия и после да си чакам парите. Аз трябваше пак да си търся куриера!

# 731
  • Мнения: 471
Аз имам следния проблем: поръчах 2 чифта момчешки сандали geox  7 uk child,  което отговаря на 24номер,  а днес получих 7uk,  което е 41 номер. Използвала съм GGBG  за превоз от Англия до БГ. Какво мога да направя в случая?

# 732
  • Sofia
  • Мнения: 4 730
Да ги върнеш, може би пак с GGBG, предполагам, че ще е по- евтино, отколкото с пощите.

# 733
  • София
  • Мнения: 5 417
И ги пусни в размените. Може някой да ги хареса!

# 734
  • Мнения: 16 876
Пак аз. Започнах да се замислям дали не греша. Тази част от зарядното батерия ли е?

Общи условия

Активация на акаунт