Пазаруване от Amazon - тема №98

  • 58 306
  • 753
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 7 151
След като се свържеш с Customer Service на  Амазон и ти се появи това ''Hello! It's Amazon's Chat Assistant again.
So, what can I help you with?'', най - долу в полето трябва да напишеш ''I would like to chat with someone.'' и веднага те свързват с асистент. Tова разбира се е за английския Амазон. Аналогично за друг Амазон, трябва да е на съответния език. Simple Smile
Господ здраве да ти дава! От 1 месец се боря с тъпия бот.Може ли това уточнение да бъде добавено в първия пост, моля.
При мен, след разговора с бота, накрая се появява въпрос дали съм получила разрешение на проблема - отговарям с "не" и се появява опция да ме свържат с оператор, която избирам.

# 706
  • Сф
  • Мнения: 4 767
Да, другия вариант е постояно да избираш от бота Other/ ДРУГО, т.е. искаш за друго да питаш и накрая те свързва.

Аз имам ядове с американския амазон и едно бюро от външен продавач, което го доставиха без шкафчето под него. Вече 4 дена не мога да се свържа с продавача по имейл, тел или през сайта им. Коментар с 1 звезда оставих. Не искам да го връщаме, само да доставят липсващия шкаф.

# 707
  • Мнения: 6 308
https://www.amazon.de/gp/product/B084FFDHGV/ref=ppx_yo_dt_b_asin … mp;th=1&psc=1
Страхотни боти ,изключително качество .За съжаление са уголемени.Цяло лято ги дебнах да падне цената,а като ги получих не ги пробвах ,За съжаление ще трябва да се разделя с тях.
38 номер ,но отговарят на 38.5-39.
Иванова, моля пусни на лично инфо за ботите, имам интерес

# 708
  • Мнения: 3 372
Аз също се интересувам от дължината на стелката и цената на ботите.

# 709
  • София
  • Мнения: 393
https://www.amazon.de/gp/product/B084FFDHGV/ref=ppx_yo_dt_b_asin … mp;th=1&psc=1
Страхотни боти ,изключително качество .За съжаление са уголемени.Цяло лято ги дебнах да падне цената,а като ги получих не ги пробвах ,За съжаление ще трябва да се разделя с тях.
38 номер ,но отговарят на 38.5-39.
Иванова, моля пусни на лично инфо за ботите, имам интерес
И аз искам дължина на стелката, стават ли за по-широк крак и цената каква е. Благодаря предварително!

# 710
  • Хасково
  • Мнения: 105
Черни боти на ток Jana 100% comfort, за широк крак, 37 номер за 29,29 евро:
https://www.amazon.de/-/en/comfort-Womens-8-8-25319-25-Ankle-Boo … mp;th=1&psc=1
38 номер също са на добра цена.

# 711
  • Мнения: 1 731
Да, другия вариант е постояно да избираш от бота Other/ ДРУГО, т.е. искаш за друго да питаш и накрая те свързва.

Аз имам ядове с американския амазон и едно бюро от външен продавач, което го доставиха без шкафчето под него. Вече 4 дена не мога да се свържа с продавача по имейл, тел или през сайта им. Коментар с 1 звезда оставих. Не искам да го връщаме, само да доставят липсващия шкаф.

Аз написах нещо от типа "I need an assistant" и също ме свърза.

# 712
  • гр. София
  • Мнения: 4 777
Kisses{P}, благодаря за включването. Беше първа поръчка от акаунта с малка сума (малко над 100лв.), забелязах, че обръща по 1.99 май беше. Поръчката я получихме разделена на две пратки, въпреки, че писаха, че ще бъдат анулирани. Ще изпратя и ще видя.
Изключи конвертора на валута на Амазон. Курса е висок. Ще остане курса на твоята банка.
Как се изключва конвертора? Тези дни направих за първи път поръчка от немския Амазон и на мен ми дръпна по 1.99 за евро.
В първия пост е описано стъпка по стъпка как се деактивира конвертора на Амазон. Освен това и трябва да избереш, че искаш да платиш в евро или паунд за английския.

Radinna, имам един чифт Андреа Конти, умалени са с половин номер според мен и са широчки. Аз съм с тесен към нормален крак.

# 713
  • Sofia
  • Мнения: 4 705
Коментирали сте преди, но не ми е трябвало. Моля да ми препоръчате апарат за измерване на кръвната захар и консумативи.

# 714
  • Варна
  • Мнения: 1 948
Здравейте! Искам да си купя нещо, което да пусна на името на фирма в БГ, но да се придвижи до БГ чрез превозвач. Не е нещо много скъпо - 100-ина паунда е. И после в БГ ще признаят ли фактурата, щом адресът на доставка не е фирменият адрес?

# 715
  • Варна
  • Мнения: 355
Коментирали сте преди, но не ми е трябвало. Моля да ми препоръчате апарат за измерване на кръвната захар и консумативи.
И аз за това щях да питам. Нищо не разбирам, а трябва да избера и да купя за близък човек. Тук гледах Accu-Chek Performa и CareSens Dual.

# 716
  • Мнения: 2 240
Адресът на доставка не би трябвало да има отношение към фактурата. Ако искате и транспортните разходи да са за сметка на фирмата, трябва да поискате отделна фактура и за тях, но от превозвача, на който се плащат. Консултирайте се и със счетоводството на фирмата, за всеки случай.

# 717
  • Мнения: 6 297
Здравейте! Искам да си купя нещо, което да пусна на името на фирма в БГ, но да се придвижи до БГ чрез превозвач. Не е нещо много скъпо - 100-ина паунда е. И после в БГ ще признаят ли фактурата, щом адресът на доставка не е фирменият адрес?

Вземете фактура/касов бон от фирмата превозвач.
На нас счетоводителката ни искаше и товарителницата да снимаме, най-добре я питайте.

# 718
  • Варна - Черна гора
  • Мнения: 566
Коментирали сте преди, но не ми е трябвало. Моля да ми препоръчате апарат за измерване на кръвната захар и консумативи.
И аз за това щях да питам. Нищо не разбирам, а трябва да избера и да купя за близък човек. Тук гледах Accu-Chek Performa и CareSens Dual.
Ние ползваме апарат SD Code free, закупен от България. Ланцети (обождащи иглички) също купувам от тук. Само тест лентички от английския амазон.
https://epharm.bg/brand/sd_codefree?gclid=CjwKCAjw8KmLBhB8EiwAQb … 3zLBoCvRQQAvD_BwE
https://www.amazon.co.uk/gp/aw/d/B01LXQPZAM?psc=1&ref=ppx_po … _mob_b_asin_title

# 719
  • Мнения: 471
Мога ли да ползвам Subscribe and save отстъпката  и след това да затворя абонамента ( да има само първа и единствена доставка на продукта)? Има ли някакви последствия,  ако е възможно да се направи?

Общи условия

Активация на акаунт