Пазаруване от Amazon - тема №98

  • 57 984
  • 753
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 5 741
Kisses{P}, благодаря за включването. Беше първа поръчка от акаунта с малка сума (малко над 100лв.), забелязах, че обръща по 1.99 май беше. Поръчката я получихме разделена на две пратки, въпреки, че писаха, че ще бъдат анулирани. Ще изпратя и ще видя.
Изключи конвертора на валута на Амазон. Курса е висок. Ще остане курса на твоята банка.
Как се изключва конвертора? Тези дни направих за първи път поръчка от немския Амазон и на мен ми дръпна по 1.99 за евро.

# 691
  • Мнения: 7 081
Меган, трябва да избереш да платиш в евро, съответно в паунди.

# 692
  • Мнения: 5 741
Меган, трябва да избереш да платиш в евро, съответно в паунди.
Ок, благодаря. Ще знам за следващия път.

# 693
  • Мнения: 5 597
Пробвай чат с бота,дали няма да те прехвърли към сътрудник,ако не ти помогне. Мисля, че имаше такава възможност.
Здравейте, някой знае ли как мога да се свържа със съпорта на Амазон, но да си говоря с истински човек, а не с бот, защото само тази функция намирам с бота. Помня, че преди време бях успяла да намеря откъде, но сега не мога да се ориентирам в сайта. Моля, ако някой знае, да каже, понеже съм поръчала една пратка за 300 паунда до превозвач, съответно при доставката искат парола, която днес предадох на бг офиса, които трябваше да я кажат на английския офис, но ми дойде мейл от Амазон, че доставката е неуспешна, понеже не са получили паролата.

Искам да се свържа със съпорта и да им кажа, ако може да не изискват тази парола при доставката, че съм ок и без нея... очевидно не мога да разчитам на превозвача...

# 694
  • Бургас
  • Мнения: 1 879
Някой с мнение за Андреа Конти? Тези сандали в червено 39 номер са 16.55 евро https://www.amazon.es/gp/product/B08H7ZBJW4/ref=ox_sc_act_title_ … PFBWXBL&psc=1

# 695
  • Мнения: 563
https://www.amazon.de/gp/product/B084FFDHGV/ref=ppx_yo_dt_b_asin … mp;th=1&psc=1
Страхотни боти ,изключително качество .За съжаление са уголемени.Цяло лято ги дебнах да падне цената,а като ги получих не ги пробвах ,За съжаление ще трябва да се разделя с тях.
38 номер ,но отговарят на 38.5-39.

# 696
  • Мнения: 468
Нищо не ми излиза от този линк. Някакво име на списък и толкова.

Витамин Д вземам от няколко години на Better You. Имат пакети по 2-3 бройки, които излизат по-изгодно.
Колаген взех наскоро (комбиниран е): Powerful Marine Collagen Tablets - Boosted with Hyaluronic Acid, Biotin & Blueberry - 1400MG Complex - Hydrolysed Type 1 - with Vitamin C, E, B2, B7 & Minerals - 90 Capsules https://www.amazon.co.uk/dp/B0847C7P5P/ref=cm_sw_r_apan_glt_fabc … ng=UTF8&psc=1
Пия го от около месец, та не мога да кажа дали и какъв ефект има за момента.
 
Моля за препоръки за витамин Д и колаген, тези как са?
https://www.amazon.co.uk/deal/e753f92a?showVariations=true&r … a_dt_slot-15_9ede

# 697
  • Мнения: 743
Здравейте, някой знае ли как мога да се свържа със съпорта на Амазон, но да си говоря с истински човек, а не с бот, защото само тази функция намирам с бота. Помня, че преди време бях успяла да намеря откъде, но сега не мога да се ориентирам в сайта. Моля, ако някой знае, да каже, понеже съм поръчала една пратка за 300 паунда до превозвач, съответно при доставката искат парола, която днес предадох на бг офиса, които трябваше да я кажат на английския офис, но ми дойде мейл от Амазон, че доставката е неуспешна, понеже не са получили паролата.

Искам да се свържа със съпорта и да им кажа, ако може да не изискват тази парола при доставката, че съм ок и без нея... очевидно не мога да разчитам на превозвача...

След като се свържеш с Customer Service на  Амазон и ти се появи това ''Hello! It's Amazon's Chat Assistant again.
So, what can I help you with?'', най - долу в полето трябва да напишеш ''I would like to chat with someone.'' и веднага те свързват с асистент. Tова разбира се е за английския Амазон. Аналогично за друг Амазон, трябва да е на съответния език. Simple Smile

# 698
  • софия
  • Мнения: 25 436
След като се свържеш с Customer Service на  Амазон и ти се появи това ''Hello! It's Amazon's Chat Assistant again.
So, what can I help you with?'', най - долу в полето трябва да напишеш ''I would like to chat with someone.'' и веднага те свързват с асистент. Tова разбира се е за английския Амазон. Аналогично за друг Амазон, трябва да е на съответния език. Simple Smile
Господ здраве да ти дава! От 1 месец се боря с тъпия бот.

Може ли това уточнение да бъде добавено в първия пост, моля.

# 699
  • Мнения: 811
Едни накрайници за Philips Sonicare от мен. От най-обикновените, но аз съм доволна от тях. Предложи ми ваучер 15% на страницата им и с още 5% отстъпка при абонамент ми излязоха 15,99 евро за 10 броя (за сравнение на Прайм дей пак бяха толкова).
https://www.amazon.de/gp/product/B076YGLN6G/ref=ppx_yo_dt_b_asin … ?ie=UTF8&th=1
Офертата е добра стига да се отнася за четките от снимките, а не за тези от заглавието на продукта.
На снимките са 10 броя, а в заглавието е модел с 4 броя четки и то от друга серия.
Аз така или иначе няма да поръчам, защото и двата модела четки не са особено добри в премахването на плаката, но за хора, търсещи бюджетен вариант за четки е добре, стига да са десет броя в комплекта наистина!
Пишете после какво сте получили- 4 или 10 броя!

# 700
  • Мнения: 6 288
Здравейте, някой знае ли как мога да се свържа със съпорта на Амазон, но да си говоря с истински човек, а не с бот, защото само тази функция намирам с бота. Помня, че преди време бях успяла да намеря откъде, но сега не мога да се ориентирам в сайта. Моля, ако някой знае, да каже, понеже съм поръчала една пратка за 300 паунда до превозвач, съответно при доставката искат парола, която днес предадох на бг офиса, които трябваше да я кажат на английския офис, но ми дойде мейл от Амазон, че доставката е неуспешна, понеже не са получили паролата.

Искам да се свържа със съпорта и да им кажа, ако може да не изискват тази парола при доставката, че съм ок и без нея... очевидно не мога да разчитам на превозвача...
Телефон в Англия няма ли, направо на тях да издиктуваш номера?

Abreviatura, къде видя 4 броя. Има поне 4 места в обявата, където пише 10 бр.?

Последна редакция: чт, 14 окт 2021, 16:38 от drago_2008

# 701
  • Мнения: 811
Ето тук гледам, от модела на четките, който излиза на линка:
Скрит текст:
Както и да е, така или иначе не ми харесват тези четки, просто отбелязах възможно разминаване в моделите!

# 702
  • Мнения: 2 015
Няма телефон в Англия, всичко става с препредаване. Иначе и аз написах нещо от рода на I would like to chat with a real person и успях Simple Smile Не че ми решиха проблема, но си початихме поне...

# 703
  • Luxemburg
  • Мнения: 1 707
А кои накрайници на Филипс бихте препоръчали за 13г дете? Още е с детската си четка и досега само детските големи накрайници купувам, ама много са им “дебели” цените на тях. Рядко падат.

Преди като отидеш на help и ти даваше опции имейл или телефон (а още по-преди имаше и чат). Сега явно пак са го сменили. Много отдавна не ми се е налагало да се свързвам с хелпа им. И слава Богу.

# 704
  • София
  • Мнения: 3 166
radinna  Имам боти и сандали на Андреа Конти. Не блестят с качество, въпреки, че изглеждат много добре. Кожата е хубава, но някак изпълнението куца.  Нямам показаните сандали. За нормален към широк крак са.

@west Колагените са много различни, защото имат и различно предназначение. Погледни в темата за iherb. Там denis често обяснява кой за какво се използва.

Общи условия

Активация на акаунт