Пазаруване от Amazon - тема №98

  • 58 315
  • 753
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 4 047
Пак аз. Започнах да се замислям дали не греша. Тази част от зарядното батерия ли е?
Това е зарядно, не е батерия. Батерията се слага вътре в уреда, за да може да работи без захранване, независимо какъв е той.

# 736
  • Мнения: 16 874
Благодаря.  Много съм зле. Защо съм се заблудила, че е батерия и сега реших да проверя .
Не били компютри,  а компоти. Rolling Eyes

# 737
# 738
  • Мнения: 1 732
Благодаря.  Много съм зле. Защо съм се заблудила, че е батерия и сега реших да проверя .
Не били компютри,  а компоти. Rolling Eyes
Щом има зарядно, то в устройстрото има батерия, но тези батерии могат да се вадят и подменят попринцип. Не знам как е с твоя уред.

# 739
  • Мнения: 4 853
Здравейте, сигурна съм, че подобен въпрос е задава много пъти, но моля, ако някой може, да се отзове!
Поръчах две пратки по отделно - едната на стойност 100 паунда, а другата 65 от Англия.
И двете пътуваха с UPS, като днес ми даде тракинга, че са в склад в София.
Сега като проверих излиза следното съобщение, чудя се на митница ли са задържани и ако да, в митница София ли, или Пловдив ( където живея) трябва да ходя? Предполагам, че за митница става въпрос, не знам какъв е тоя брокер 😃Моля за помощ, ако има някой запознат!

# 740
  • Варна
  • Мнения: 184
Момичета как се процедира в този случай? Направих поръчка, но нямах пари във виртуалната карта Sad Усетих се веднага след поръчката. Заредих я и автоматично се изтеглиха. И започнаха разправиите и писмата с Амазон, да актуализирам карта и т.н. с чат, с мейли и уж беше наред всичко. Това продължи 5 дни Sad През това време заредих отново виртуалната карта. Поръчката тръгна, че и пристигна скоростно за 24 часа до превозвач. Но отново са дръпнали сумата. 2 пъти е платена поръчката. Трябва ли да предприемам нещо ?

Последна редакция: вт, 19 окт 2021, 19:24 от kremi1980

# 741
  • софия
  • Мнения: 25 560
Сумата ти е блокирана. Изпрати на ДСК копие от фактурата и потвърждението и помоли да ти освободят втората сума.

# 742
  • Мнения: 3 632
И изтрий втората снимка.

# 743
  • Варна
  • Мнения: 6 879
Здравейте, сигурна съм, че подобен въпрос е задава много пъти, но моля, ако някой може, да се отзове!
Поръчах две пратки по отделно - едната на стойност 100 паунда, а другата 65 от Англия.
И двете пътуваха с UPS, като днес ми даде тракинга, че са в склад в София.
Сега като проверих излиза следното съобщение, чудя се на митница ли са задържани и ако да, в митница София ли, или Пловдив ( където живея) трябва да ходя? Предполагам, че за митница става въпрос, не знам какъв е тоя брокер 😃Моля за помощ, ако има някой запознат!



Единствения ми съвет е да звъннеш/ако не си го направила/ на UPS България, и по товарителниците да ти кажат какъв е статуса и как се процедира. Едва ли е единичен случай при тях и би трябвало да ти дадат някаква полезна информация.

Аз да питам. За втори път английския амазон ми предлага безплатен студентски 6-месечен период за Прайм. Миналата година по това време пак предложи, използвах го. Акаунта е мой, но предположих, че е заради адреса на общежитието в кампуса на дъщеря ми, на който изпращах ппокупки. Лятото ми даде стандартен 1 месец прайм, и сега пак студентски...
Адреса и за получаване ли е причина... не знам.

# 744
  • Сф
  • Мнения: 4 773
А аз искам да питам за безкабелните АЕГ прахосмукачки, които взехме преди месец?
Разглобява ли се мрежестия филтър от хартиения? Онзи ден с голям зор, най- накрая ги разкачих, ама се чудя дали няма някаква цака, че бая натиск му оказах и ме е страх да не счупя "крачето", което ги държи.

# 745
  • София
  • Мнения: 943
А аз искам да питам за безкабелните АЕГ прахосмукачки, които взехме преди месец?
Разглобява ли се мрежестия филтър от хартиения? Онзи ден с голям зор, най- накрая ги разкачих, ама се чудя дали няма ,  цака, че бая натиск му оказах и ме е страх да не счупя "крачето", което ги държи.

Разглобяват се. Моята дойде без филтър - така беше описана. Купих си филтри. Обаче се оказа, че липсва и една кръгличка джаджа, тази с "крачето". За нея нищо не беше писано и получих частичен рефънд. Сега я чакам да дойде и тя, че до този момент прахосмукачката стои като паметник Wink

# 746
  • Варна
  • Мнения: 6 879
Аз трябва да купя още една подобна или същата прахосмукачка.
И моля ако попадате на хубави оферти да ги споделите Simple Smile

# 747
  • Сф
  • Мнения: 4 773
Magina, от къде взе филтрите и за какви пари? Гледах, че китайците имат съвместими

# 748
  • Бургас
  • Мнения: 10 353
Аз трябва да купя още една подобна или същата прахосмукачка.
И моля ако попадате на хубави оферти да ги споделите Simple Smile

И аз реших, че искам такава

# 749
  • София
  • Мнения: 943
Magina, от къде взе филтрите и за какви пари? Гледах, че китайците имат съвместими

Първо си взех от Амазон тези. Когато пристигнаха установих, че освен филтъра е липсвала и кръглата джаджа дето го закрепва за кошничката. Не намерих такава в Амазон и си поръчах от сайта на AEG джаджата - върви с един филтър.

Общи условия

Активация на акаунт