Преброяване на населението

  • 6 556
  • 96
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 22 867
Нашата преброителка явно инициатива е проявила. ММ и каза, ако нещо има, да звъни на тоя телефон, от който се е обадил. А тя отговори, че много хора се обаждат и не е възможно да записва всички телефони. Но е сложила на входната врата цял напечатан лист с обяснения за преброяването, върху който с флумастер е дописала своя телефон и фамилия. Мен ме устройва, да не го мисля повече.

# 16
  • Мнения: 4 808
https://Точно така, не е редно още сега да се предава кода, трябва да е след като приключи електронното преброяване и преброителите тръгнат да обикалят.

# 17
  • Мнения: 22 867
А защо? Не се заяждам, питам, защото така наистина е удобно за такива, като нас, преброили се електронно. Получил си кода, съобщаваш го и приключваш. После я съм забравила, я ме няма, я .........кой знае.......Simple Smile

# 18
  • Мнения: 4 808
А защо? Не се заяждам, питам, защото така наистина е удобно за такива, като нас, преброили се електронно. Получил си кода, съобщаваш го и приключваш. После я съм забравила, я ме няма, я .........кой знае.......Simple Smile
Защото едва след като приключи електронното преброяване, тогава тръгват преброителите. Лепнете кода на вратата.

# 19
  • пак там
  • Мнения: 2 885

Не разбрах как така издирване по снимка? Преброител ли сте? Ако сте, освен карта, трябва да имате и списък с жилищата, които трябва да броите.

Преброител съм. Имам снимка и имам адрес. Адресът гласи Шипченски проход бл.18. На този адрес обаче е Галакси. Друг блок 18 в този район аз не видях. Затова питам.

# 20
  • София
  • Мнения: 5 199

Не разбрах как така издирване по снимка? Преброител ли сте? Ако сте, освен карта, трябва да имате и списък с жилищата, които трябва да броите.

Преброител съм. Имам снимка и имам адрес. Адресът гласи Шипченски проход бл.18. На този адрес обаче е Галакси. Друг блок 18 в този район аз не видях. Затова питам.
Това е номер 18 на булеварда, не блок 18. Но не пречи и жилища да има отстрани и нагоре.

# 21
  • Мнения: 4 808

Не разбрах как така издирване по снимка? Преброител ли сте? Ако сте, освен карта, трябва да имате и списък с жилищата, които трябва да броите.

Преброител съм. Имам снимка и имам адрес. Адресът гласи Шипченски проход бл.18. На този адрес обаче е Галакси. Друг блок 18 в този район аз не видях. Затова питам.
А ПНЖ-2 нямате ли? Това е списък с жилищата, които трябва да броите.

# 22
  • пак там
  • Мнения: 2 885
Да, имам пнж. Оттам взех адреса.

Да, номер 18 на ул. Шипченски проход е единственото което намерих. Там е Галакси, който и ми е нарисуван на снимката.

# 23
  • Мнения: 4 808
Ами в такъв случай правиш само карта сгради.

# 24
  • пак там
  • Мнения: 2 885
Благодаря, нещо подобно ми се въртеше в главата, но предвид "обучението", което ни проведоха, изобщо не бях сигурна.

# 25
  • Мнения: 4 808
Благодаря, нещо подобно ми се въртеше в главата, но предвид "обучението", което ни проведоха, изобщо не бях сигурна.
Имаш книжка с инструкции, ако се затрудняваш, чети там, всичко е обяснено.

# 26
  • София
  • Мнения: 22 825
Сайтът за ореброяване е ба приливи и отливи. Претоварено ли е, зацикля.... Адски изнервящо.
Днес от 4-я път успях да се преброя.

# 27
  • пак там
  • Мнения: 2 885
Благодаря, нещо подобно ми се въртеше в главата, но предвид "обучението", което ни проведоха, изобщо не бях сигурна.
Имаш книжка с инструкции, ако се затрудняваш, чети там, всичко е обяснено.

Имам. Четох я. Не видях да пише какво правиш с мол. Побърква ме, значи!!!

# 28
  • Асеновград
  • Мнения: 3 089
Преброителите тръгват от утре 18.9-3.10.2021 г. като една седмица преброяването ще върви паралелно, електронно и физически. Това е информация от последния половин час. Така е обявено на контрольорите на райони.

# 29
  • Мнения: 10
Здравейте, от всички инструкции, които ни дадоха в печатна форма, аз не можах да разбера, каква е последователността на действията при посещение на адрес. За това моля, някой да ми обясни, какво точно се прави като отида да преброявам в един жилищен блок.

-Кои карти се попълват и по колко пъти?
-Кодовете от електронното преброяване само в ПНЖ-2 ли се попълват или и някъде другаде?

Общи условия

Активация на акаунт