Д-р Иван Сигридов - Тема 6

  • 65 169
  • 897
  •   2
Отговори
# 570
  • Мнения: 372
В моят случай препоръча следящия ми гинеколог, но не беше добър избор. Ако сте от София, и се наложи, изберете доктор Нецов. Много човечен е.

# 571
  • Мнения: 825
В моят случай препоръча следящия ми гинеколог, но не беше добър избор. Ако сте от София, и се наложи, изберете доктор Нецов. Много човечен е.

Много благодаря! А някакви координати ,ако е възможно,може и на ЛС.
Нямам доктор,на когото да се доверя,крайно огорчена и разочарована съм...

# 572
  • Мнения: 45
Здравейте момичета, някоя от вас дали е имала проблем с пролактина? Моят е малко над горната граница, изписаха ми да пия Достинек по 1/2 таблетка на седмица до установяване на бременност. Не ми го е изписал нито др Сигридов нито др Ковачев. Не съм се консултирала с тях тъй като два сни подред не мога да се свържа за да запиша час.

# 573
  • Мнения: 1 694
Здравейте момичета, някоя от вас дали е имала проблем с пролактина? Моят е малко над горната граница, изписаха ми да пия Достинек по 1/2 таблетка на седмица до установяване на бременност. Не ми го е изписал нито др Сигридов нито др Ковачев. Не съм се консултирала с тях тъй като два сни подред не мога да се свържа за да запиша час.
[/quote
Идете при д- р Начев МД. Ще ви пусне макро и микро пролактин, ако микропролактина е в норма,няма да пиете,и е абсолютно грешно да пиете хапчета за сваляне на пролактина.
За справка моят пролактин беше 1322( 2 пъти над нормата), изписваха ви бромокриптин( други ендокринолози,на които не искам да им споменавам името), след консултация с Намев и пуснато изследване за макропролоктин,се оказа,че аз нямам нужда от хапчета,и че микропролактива ми е норма. След това забременях и родих.

# 574
  • Мнения: 9
Д-Р Танчев в Токуда, д-р Христов Надежда и зависи от кой град сте


quote author=Berussa link=topic=1364110.msg44203505#msg44203505 date=1643274265]
Здравейте,предстои ми преглед при д-р Сигридов,за пръв път.
Вероятността да се наложи аборт е много голяма....интересува ме,ако някой е запознат,дали Сигридов препоръчва колега,който да извърши интервенцията?
Извинявам се,ако звуча неясно,но съм много тревожна....
[/quote]

# 575
  • Мнения: 65
Здравейте, случайно някоя от вас да има останал Фраксипарин 0.6?
Никъде не мога да открия и вече се побърквам 😕

# 576
  • Мнения: 680
Здравейте, случайно някоя от вас да има останал Фраксипарин 0.6?
Никъде не мога да открия и вече се побърквам 😕
Аз мога да съдействам, но с 0.4...

# 577
  • Мнения: 8
Здравейте, случайно някоя от вас да има останал Фраксипарин 0.6?
Никъде не мога да открия и вече се побърквам 😕
Аз мога да съдействам, но с 0.4...


Здравейте,
Към всички, които търсите Фраксипарин ще прикача телефона на гръцката аптека на Промахон. Изпращат в рамките на 24часа до адрес.
089 2794245

Комуникацията става чрез вайбър. Прикачва те рецептата и се доуточнявате за адреса.
Дано да съм била полезна!
Поздрави

# 578
  • Мнения: 153
И аз пуснах на 14.01 и още не е излезнал резултата и звънях два пъти в клиниката и казват че щом не са ми го изпратили още не е готов, но като пета в лабораториите излиза след 2 или 3 дни. Странно.....

Здравейте, момичета Simple Smile На 13.01 правих фемифлор и ми казаха,че резултатът ще е готов след около 5 дни и ще го качат. Още не е качен и днес звънях в клиниката и ми казаха,че като е готов ще го качат. На някои да му се е случило да чака толкова много?

# 579
  • Мнения: 60
Момичета, имам един въпрос тези, които сте правили промивки
след биопсия, след това имахте ли забавяне в менструацията?

# 580
  • Мнения: 39
На мен вчера ми ги качиха.На изследванията пише отпечатано на 20.01. Дано скоро качат и вашите.

quote author=Miroslawa12 link=topic=1364110.msg44211809#msg44211809 date=1643389213]
И аз пуснах на 14.01 и още не е излезнал резултата и звънях два пъти в клиниката и казват че щом не са ми го изпратили още не е готов, но като пета в лабораториите излиза след 2 или 3 дни. Странно.....

Здравейте, момичета Simple Smile На 13.01 правих фемифлор и ми казаха,че резултатът ще е готов след около 5 дни и ще го качат. Още не е качен и днес звънях в клиниката и ми казаха,че като е готов ще го качат. На някои да му се е случило да чака толкова много?
[/quote]

# 581
  • Мнения: 59
Да, при мен така се получи

Момичета, имам един въпрос тези, които сте правили промивки
след биопсия, след това имахте ли забавяне в менструацията?

# 582
  • Мнения: 825
Момичета,след прегледа при Сигридов,ми предписаха Мифегин и Топогин за предизвикване на аборт.
Запозната съм с механизма на 2-та медикамента,но ме е страх да не стигна до спешен център....Тази вечер трябва да започна.....
Ако някоя от вас е преминала през това,ще съм благодарна да сподели как е протекло,може и на ЛС.
В 7г.с. съм,1-ва бременност-неуспешна...

# 583
  • Мнения: 264
Много съжалявам, Berussa! От самите медикаменти не се притеснявай. Аз съм ги пила, поради мисед в 9 гс . след като изпих първите хапчета нямах нищо, кървенето почна след 36 часа като изпих второто хапче. Бях вкъщи, гледах да се движа повече като почна кървенето, за да излезе по лесно кръвта. Ако кървиш много, сменяш една превръзка на час, тогава си за лекар, но не мисля че се случва често. Има тек една тема за кюретаж, може там да пишеш ако нещо се притесниш, много жени са минали през това. Чувала съм че в Надежда и Токуда те задържат за около ден да проследят, така че и това е вариант. Много е тъжно, че минаваш през това, ти си по-смела и силна отколкото си мислиш!
 
Момичета,след прегледа при Сигридов,ми предписаха Мифегин и Топогин за предизвикване на аборт.
Запозната съм с механизма на 2-та медикамента,но ме е страх да не стигна до спешен център....Тази вечер трябва да започна.....
Ако някоя от вас е преминала през това,ще съм благодарна да сподели как е протекло,може и на ЛС.
В 7г.с. съм,1-ва бременност-неуспешна...

# 584
  • Мнения: 421
Момичета,след прегледа при Сигридов,ми предписаха Мифегин и Топогин за предизвикване на аборт.
Запозната съм с механизма на 2-та медикамента,но ме е страх да не стигна до спешен център....Тази вечер трябва да започна.....
Ако някоя от вас е преминала през това,ще съм благодарна да сподели как е протекло,може и на ЛС.
В 7г.с. съм,1-ва бременност-неуспешна...

Много жени се поставят под наблюдение. Личния ми опит е,че беше много болезнено. Не се плаши и по-малко паника ако си вкъщи и започне много да те боли . Това са контракции за да може ембриончето да падне. Аз мисля,че имам висок праг на болка,но си болеше доста. И страха беше голям защото не знаех какво се случва. Има жени,които не ги болят. Всичко ще мине. А ако ти е по-спокойно може да им кажеш,че искаш да останеш в болница.

Общи условия

Активация на акаунт