Тренировки в домашни условия - 113

  • 44 330
  • 757
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 2 604
Ноуфрейм, аэ в момента съм слонът в групата и не тренирам, но ви следя и ще си поэволя да ти отговоря предвид славното ми минало. Joy

Иэхождам от преэумцията, че не си начинаещ, но въпреки това бих ти препоръчала да почнеш с Карълайнския Епик 1 или 2. Мой личен аргумент към това е, эащото съм маняк на тема последователност и дори въпреки кондицията си преди бременността почнах с бегинър Епик колкото да съм го минала. Дава ми чувство на свършена работа, цялостност към подхода. Обаче има и един логичен аргумент-да се эапоэнаеш с метода, към когото после активно надграждаш с всяка следваща програма. Според мен подходът на Карълайн е малко специфичен в смисъл, че не сменя много упр. на тренировка (в сравнение с други). Дори да си фит и да почнеш с 1(или 2, да съм коректна към въпроса ти), винаги можеш да увеличиш тежестите и съответно нивото на трудност.

# 751
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 331
Здравейте. Мъжо в болница. Ама е по-добре. Ние с малкия сме добре. Аз 4 дена не тренирах. В сряда йогата от 21 фикс риъл. Аз си я харесвам и често си я правя. Вчера направих за първи път 9та тренировка от Дупемания и имам лека мускулна треска на гъзунката.

# 752
  • Мнения: 47
В началото на тази година започнах с EPIC1 на Каролин, след това правих EPIC Heat и EPIC3 . За мен най - тежка беше програмата на EPIC1- може би защото за първи път спортувам с тежести по програма.


Подкрепям казаното от Vetrena и snowwhite12

Ноуфрейм,
Ако искаш разнообразие в тренировките си, можеш да прегледаш плейлистите публикувани след EPIC Heat . Те са едноседмични или двуседмични, натоварващи но водещото е или темпото на изпълнение, или времето за изпълнение или оборудване - с или без дъмбели или структуриране на изпълнението на упражнението с ралично времетраене ( Pyramid Series).

Отчитам Caroline's 24 Days of Christmas - ден трети
а за довечера Йога с Александра Орам
Yum

# 753
  • Мнения: 2 876
Аз съм правила само част от beginner heat на Керълайн. Нещо като подготвителна програма за една седмица. Тренировките са по-лесно от основните програми, но пак има натоварване, особено при някои (мисля, че цяло тяло беше с доста стабилни тежести). По 30-35 минути бяха. Идеални за 1-2 разтоварващи седмици между две програми.

# 754
  • Мнения: 4 740
Благодаря на всички! Много сте яки! Heart

# 755
  • Мнения: 19 296
Аз започнах Епик 1 и съм на 4тата тренировка. Сега ме замислихте дали да не започна Бегинът Епик първо. И без това горната ми част не е във форма.
Последния месец тренирам само с калистениката и без тежести с Каролин. Пускам си книга да слушам и вече не ми пречи, че не говори Simple Smile
 За горна част едва ли ще мога да се върна на старите гири. Веднага започва да ме боли врата. Бърпис, подскоци всичко трябва да модифирцирам.

# 756
  • Мнения: X
Максимка, бързо възстановяване на мъжа ти!

Дана, съболезнования за загубите на близки хора! Прегръдки! 645 още не се е появила във ВК. Аз предполагам, че за Нова Година ще я пуснат. Разреван се, че си намерила баланс със MBF/MBFA.

За днес 645 - болката в рамото като че ли отшумя - вероятно от тормозите да "контролирам" детето да превежда 3 изречения по латински за 1 час Joy Звезди, латинският им е задължителен 2 години по учебната програма. Иначе ако зависи от мен, колкото и да искам да са с широк кръгозор, бих им го спестила.

# 757
  • Бостън
  • Мнения: 13 488
Моите най-искрени съболезнования, Данич Hug

Maximka, бързо излизане и възстановяване, нямаш нужда и от този стрес по празниците Hug

И в моето семейство в София има бронхопневмония (пак) след Ковид и пия успокоителни и добавки със шепи, че много ми дойде тази година. Страх ме е да посегна към тежката артилерия.

No_frame bitch - ако аз бях на твое място и предвид факта, че е 3 Дек. бих почнала от най-лесната (Beginner) или от програмата с най-кратките тренировки (Heat) за да се впише добре в празничния календар.

На 51 стр. сме, сега ще направя новата тема!
НОВАТА ТЕМА

Последна редакция: пт, 03 дек 2021, 16:49 от Agent Provocateur

Общи условия

Активация на акаунт