Не получавам внимание

  • 5 236
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 8 013
Наталия, порасни, ограмоти се и престани да бъдеш толкова досадна и лепкава!

# 16
  • Мнения: 6 791
Да не си на разположение за чат 24/7 не е липса на внимание. Хората работят, шофират, в тоалетната са, имат реален живот, не могат да висят на телефоните си, за да отговарят на истерични съобщения. Ако имаш нещо важно да му кажеш, кажи го лично очи в очи или му звънни. За да не го загубиш, спри да го обсебваш.

# 17
  • Мнения: 32 282
Тая тема ме подсети за един виц:
Влюбена девойка:
Скъпи, ако спиш , прати ми съня си, ако се смееш, прати ми смеха си, ако плачеш, прати ми сълзите си....
Отговор:
Мила, СЕРА! какво да ти пратя?

 tooth

# 18
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 16 585
Как да му привлека първоначалното внимание, което имаше към мен, защото имам чувството, че ще го загубя, моля за съвет.
Пращай му смешни картинки и покани за участие в игри докато не ти отговори Misc Loudspeaker

# 19
  • Мнения: 2 004
Очакваш от него да те изслушва и те разбира, а той не го прави. Дали повтаряш едно и също по сто пъти и му доскучава? Или е егоист, който се интересува само от неговите проблеми?
   Сама трябва да опознаеш - него, и себе си. А това няма да стане докато стоиш на телефона и чакаш да ти се обади. Наблюдавай го, изслушвай го - замисли се: имате ли общи интереси?
   Може би да е започнал да ти пише, защото с нещо си привлякла вниманието му. А след това да е разбрал, че нямате нищо общо помежду си.
   Намери си интересни неща - за теб интересни. И когато имаш нещо интересно да му разкажеш - може и да е по-склонен да те изслуша и отговори.
   И момчетата не са приятелки, на които дълго и описателно да се жалваш от нещо си.

# 20
  • Мнения: 1 460
Намери си занимания, учи нещо, спортувай и престани само да висиш на телефона. Звъни му веднъж дневно. Ако пак се дуе, игнорирай го, не ти трябва.

# 21
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 324
Ти го обсебваш и задушаваш.Досадна си и ако продължаваш така,ще те зареже.
Намери си занимание ,остави човека на спокойствие ,ако искаш да запазиш връзката си.

# 22
  • Мнения: 2 039
Това или е 12-13 годишна замаяна глупачка или е пързалка.
Че кой нормален човек ще търпи да му пишат или се обаждат през 4 минути.
И като стои цял ден на телефона,какво толкова се случва,че да го споделя с нещастника вечерта?

# 23
  • Мнения: 12 888
И той, и ти сте прави за различни неща.
Той е прав да не иска да му пишеш по цял ден. Не се обсебвай от него. Когато сте заедно, всичко е добре, нали така. А кагато не сте, всеки си има своите занимания. Сложи си граница: пиши му ВЕДНЪЖ на ден. Веднъж. Обаждай му се веднъж. И стига толкова. Ако искаш постоянно внимание, кажи на вашите да ти вземат коте и ще можеш по цял ден да го гушкаш и да му говориш.
И да, на път си да го изгубиш, защото му досаждаш.

А той не е прав да не те изслушва, а да обръща нещата винаги към себе си. Трябва да му напомняш, че обсъждате твоя проблем, защото за него първо е станало дума. Че и ти имаш нужда от внимание и съпричастност. Предполагам, че той просто не се усеща. Между другото, с много хора е така, не само подрастващи, но и възрастни. Ти споделяш твой проблем, той / тя веднага започва да разказва за свой подобен проблем. Много често се среща.

# 24
  • Мнения: 41 661
А той не е прав да не те изслушва, а да обръща нещата винаги към себе си. Трябва да му напомняш, че обсъждате твоя проблем, защото за него първо е станало дума. Че и ти имаш нужда от внимание и съпричастност. Предполагам, че той просто не се усеща. Между другото, с много хора е така, не само подрастващи, но и възрастни. Ти споделяш твой проблем, той / тя веднага започва да разказва за свой подобен проблем. Много често се среща.

Това е точно така. Но и както някой писа по-напред, мъжете не са приятелки, на които да се оплакваш пространно и те да ти съчувстват. Когато мъж чуе за проблем той схваща, че от него искат решение и почва да мисли в тази насока, а не да съчувства и утешава. И когато после го скастрят, че не искат решение, мъжът се обърква и почва да си мисли, че жената е някаква досадна мърморана, която не знае какво иска.

# 25
  • Варна
  • Мнения: 70
Защо просто не излезете и не го питаш директно, не поговорите като нормални хора, а се налага да му пишеш през 3-4 минути и да му привличаш вниманието ?

# 26
  • волно калдъръмче
  • Мнения: 6 352
Теб трябва да те заграждат. А за да стане това, е нужен характер. Спираш да го търсиш, не даваш пространни обяснения как прекараш свободното с време, носиш се предизвикателно. Нека се чуди какво става. Последното, дето ще си помисли, след като те види нагласена и разбере, че нищо особено не си правила днес, ще е, че си се нагласила специално за него. Веднага нещата ще се наредят в твоя полза.

# 27
  • Мнения: 25 846
Смени си апарата. Какъв е този телефон да се зарежда по 3 пъти на ден.

# 28
  • Мнения: 5 832
Имах едно гадже, което беше същият досадник като теб. Аз съм на работа, той не спира да пише и като не му отговоря се почва с " ехоооо, къде си, защо не ми отговаряш". 2-3 пъти му казах в прав текст, че не съм на 12 и не ми е приятно телефонът ми постоянно да дрънка, да се спре, защото започвам да се изнервям, все пак съм на работа ", той с цялата си наглост ми отговори " айде сега на работа, все едно кой знае какво толкова правиш ". Та в този момент му обясних, че аз може и филм да гледам на работа и реално да нямам работа, но това не значи, че имам желание по цял ден да му чета безсмислените писания и да чатя като ученичка. Много мразя досадници и колкото и да съм харесвала някой, започне ли да досажда като теб, всичко се изпарява скорострелно.

# 29
  • Мнения: 32 282
Имах едно гадже, което беше същият досадник като теб. Аз съм на работа, той не спира да пише и като не му отговоря се почва с " ехоооо, къде си, защо не ми отговаряш". 2-3 пъти му казах в прав текст, че не съм на 12 и не ми е приятно телефонът ми постоянно да дрънка, да се спре, защото започвам да се изнервям, все пак съм на работа ", той с цялата си наглост ми отговори " айде сега на работа, все едно кой знае какво толкова правиш ". Та в този момент му обясних, че аз може и филм да гледам на работа и реално да нямам работа, но това не значи, че имам желание по цял ден да му чета безсмислените писания и да чатя като ученичка. Много мразя досадници и колкото и да съм харесвала някой, започне ли да досажда като теб, всичко се изпарява скорострелно.
Същото и при мен се е случвало и затова съм сиктердосвала.
Абе знам, че мъжете по-бавничко съзряват, ама има мъже не могат да мръднат и нота, даже и 30 да преминат.
Тоз дето при мен досаждаше беше на 33 Grinning
На всичкото отгоре не само, че работех тогава, ми и учех, даже за изпити се готвех. Той го знаеше

Общи условия

Активация на акаунт