💪"Игри на волята: България" - сезон 3, тема 1

  • 36 696
  • 896
  •   1
Отговори
# 480
  • London
  • Мнения: 6 732
Андариел мъжа ми имаше платен отпуск месец и половина това лято. Напълно възможно е човек вместо да почива, да се включи в шоуто да речем.

 Pagwto, нали се сещаш, че в Лондон с е остров с по-мека зима и климат от този в България зимата.  Нормално е да не се навличаме, сина ми често и без яке ходи зимата. Има деца и по полички и с голи крака пред зимата. Но пък са калени.....та няма лошо да не се навличаш по принцип.

# 481
  • Мнения: 1 176
На мен ми е интересно не защо са се върнали в България, а защо и как са зарязали успешна за няколко седмици, за да участват в реалити формат.
Успешна кариера ли е трябвало да напишеш? Ако да, веднага излизам с предположение.
На канадеца вероятно не е била особено успешна, както някой писа по-напред. Доколкото знам, там е много скъпо да живееш здравословно и затова си е дошъл в България, за да се вкара във форма. Вероятно офисната заплата не му е стигала за читав стандарт там и не му се е блъскало достатъчно.
Певицата май не каза да е имала кариера навън?
Сървайвърът е блогър и тази популярност ще му е от пряка полза за "кариерата".
Американката в някой момент е видяла, че не иска да е работеща майка в щатите.

# 482
  • Мнения: 6 493
На мен ми е интересно не защо са се върнали в България, а защо и как са зарязали успешна за няколко седмици, за да участват в реалити формат.

Не разбирам какво точно питаш?
За Стратимир разбрах, че от няколко години е тук, така че успешната работа в Канада не я е зарязал заради формата.
За Виктория също. Работила е в ООН, но се омъжва, напуска работа и от няколко години живее тук. Т.е. в момента не стана ясно какво работи.
Кой друг от представените е напуснал успешната си кариера и прекрасна работа?
Туджаров явно поработва тук-там за да финансира пътуванията си, плюс някой спонсор и наистина добро планиране. Братоев не е активен спортист. Паулина е мечтателка с бекъп план. Полицая идеално е взел отпуска. Налбантов го е пуснала мама. Мани е поверила майка ѝ да бара миглите на кифлите. За другите не се сещам, но все са си статистически свободни хора.

# 483
  • София
  • Мнения: 20 095
От първия транш участници успях да харесам само Морунов, Борис и Стратимир. Туджаров също изглежда обещаващ играч, но малко се изложи със стратегията в играта снощи и то след напоителните хвалби какъв невероятен стратег е.
Женският каст е традиционно слаб, визитките бяха прекалено дълги и скучни. Дано са запазили по-силните участници за тази вечер!

# 484
  • Мнения: 3 510
Скрит текст:
Къде сте прочели, че коментират в лицето? Нима не сте чували да ви коментират на 2-3 метра от вас? Колежка ме коментира в нейната стая и аз чувам, защото са ни отворени вратите. Същата колежка седи на вратата на нашата стаята и коментира колежка от другата стая. Казах й да не коментира, че се чува, а тя каза,че според нея не се чувало. Да бе, аз я чух , та камо ли колежката дето е между нашите стаи. Нима на улицата не сте чули някой да ви коментира като се разминете с него.
 Наистина в Лондон на никои не му пука как се обличаш и се обличат много обикновено. В метрото видях зимно време на студа една черна с палто и зимни дрехи, но със сандали на бос крак. Ако тръгне някоя такава по софийските улици, то ще е коментар,то чудо.
Ами 2-3 метра си е точно коментиране в лицето. И не, не съм чувала, но знам ли, може да излъчвам достатъчно респект, за да си позволи някой да го прави или другата крайност....толкова съм невзрачна, че на никой не му е интересно да ме коментира. Grinning Grinning Grinning Това в кръга на шегата.
Като цяло вие правите някакво генерализиране за всичко - българите така, чужденците еди как си. Пълни глупости. Винаги съм мразела подобни обобщения, защото много изкривяват истината като примера ви как се обличали в Лондон. Ами и аз съм била в Лондон и съм виждала и много добре облечени хора, както и не толкова. В България също. Изобщо не мога да кажа категорично обличат ли се добре нито за едните, нито за другите, защото ги има и в двете крайности навсякъде, а не съм тръгнала все още да си водя статистика, броейки колко добре и зле облечени хора срещам. Но да не спамим темата с подобни излишни спорове.

# 485
  • София
  • Мнения: 1 891
На мен ми хареса началото.Добре структурирано,с достатъчно времетраене.
Бойците не ми допаднаха.Шампионите са ми забавни, а Приключенците -интересни.
От първи транш ме си заплювам Джаро и Боби,от жените -Бети и Паулина.

# 486
  • София
  • Мнения: 5 758
Мислех си за Братоев дали нарочно не са подбрали кадри, в които само мрънка. Не отива на голям мъж и спортист такова нещо. Картофите се чудех защо не ги опекоха. В морска вода ли са ги варили? 🤔

# 487
  • Испания
  • Мнения: 37 503
И аз се чудех за водата. Не стига, че ръфаха всички от тях /направо ми стана лошо, като ги гледах/, ами не ги и обелиха.

Но... сценарий, ножица, монтаж...

# 488
  • Мнения: 3 297
Помня как в рекламата даваха мъж който тегли камион - Неодобрен.. а сега Миглопластика - Одобрена :х Grinning

# 489
  • София
  • Мнения: 1 891
Мислех си за Братоев дали нарочно не са подбрали кадри, в които само мрънка. Не отива на голям мъж и спортист такова нещо. Картофите се чудех защо не ги опекоха. В морска вода ли са ги варили? 🤔
Мда,и изглежда ще се отказва...И тук виждам някаква схема.Само да не вкарат и брат му...

# 490
  • Мнения: 265
Здравейте, дами. Включвам се, без да съм чела предходни мнения, извинявам се за което.
Борис, чиито спортни постижения в никакъв случай не отричам, е син на доста съмнителна нотариуска. Дори в разследване на господарите беше героиня, така да се каже. Има данни в нета, че прокуратурата я е поразследвала през 2019.

Първоначално като го чух кой е по ТВ, щях да си изплюя хапката как може да се показват тия мазници😃

# 491
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Тупарев вкара във ВБ осъждан за трафик на наркотици и момичета /и това му излезе скъпо/, та тук няма да вкара син на незнамсикоя.

Последна редакция: нд, 05 сеп 2021, 18:08 от 𝐒𝐦𝐢𝐥𝐞𝐲𝐬 🙈🙉🙊

# 492
  • Козлодуй
  • Мнения: 5 269
Здравейте и от мен Simple Smile На мен ми хареса Борислав ама миналата година си харесах един пилот и той отпадна бързо дано и този участник не го сполети същото. Наистина може на майка му да не и чиста работата но момчето изглежда свястно Simple Smile
Казвате че полицая е дразнещ но той единствен попита колко отбора ще бъдат и водещата му каза че не може да сподели тази информация с него значи ги държат в неведение за да не могат да се съюзяват - това пък автоматично означава че в игрите няма да се скътават един зад друг като предишни години нямаше много желаещи за капитанска битка - изпращаха аутсайдери за да се уморят и да се отървт от тях само двойния глас беше мотивация Simple Smile

# 493
  • Мнения: 692
Тоя Туджаров игра в Survivor  Филипини - тогава уж беше покер играч на 20 г. И женското племе Питого начело с Ива Пранджева го изгониха набързо по много подъл начин. И там го раздаваше много  хитър и мислещ.   

# 494
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 092
Успях да ви изчета. И на мен ми беше леееко скучно. Пожарникарят е и мой любимец за сега, а Стоян ми напомня на Тошко. Имаме познат полицай от спец частите и той е с подобно поведение, та си мисля да не би да е повсеместно. На племето с картофите по-добре хляб да им бяха дали - тепърва да варят картофи ми се струва по-гадно, отколкото директно да разпалагат с готов продукт като хляба. Е, дадоха им и кибрит, това си е вече предимство, ама все пак..

Общи условия

Активация на акаунт