💪"Игри на волята: България" - сезон 3, тема 1

  • 36 742
  • 896
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 3 510
Скрит текст:
Относно зарязването на успешния живот в чужбина искам да кажа от опит, че България винаги липсва, колкото и да е добър и уреден живота в чужбина, и особено когато си емигрирал в зряла възраст. За децата е лесно, адаптират се, израстват там и не им липсва чак толкова България. И аз ще се върна след някоя година, защото хората са различни, особено тук в Лондон. Няма да ви казвам колко са фалшиви,лицемерни и тъпи. Ние сме по-истински и по-топли хора, отделно климата е отврат.
Харесвам в тях само едно качество, а именно че не им пука как изглеждат те и хората по улиците, не коментират хората, когато са на 2 метра от тях и също не се интересуват от личният живот на хората.
Българите имаме много лоша черта- да коментираме хората на глас, когато са на 2-3 метра от нас и да си мислим,че не ни чуват. В който и магазин да ида, персонала никога не ме коментира, на тях не им пука, но ида ли в българският супермаркет, и ако продавчките са 2, като направя 3 крачки и почват да ме коментират.
Малко преекспониран коментар и в двете посоки. Първо, не мисля, че в чужбина са чак такива коне с капаци. Може би са една-две идеи по-възпитани в това отношение, но чак нищо да не им прави впечатление категорично отказвам да повярвам.
Колкото до коментарите в България - аз все пък живея тук и до този момент не ми се е случвало някой директно да ме коментира с друг в лицето ми. Зад гърба може и да се е случвало, но в лицето....приувеличаваш и то доста.
За носталгията по България - всеси има познати, които са в чужбина и на повечето определено им липсва, ама някой да ти обяснява как е зарязал супер успешната си кариера, за да върне в България, за да отслабва...айде, моля ви се.
Ще кажеш, че в Канада са само дебелаци. Там също има немалко "кифли" и "батки", досущ като нашите. Не сме я измислили ние тази мода. Визията на така наречените кифли идва точно оттам и първоизточниците всички ги знаем - Памела Андерсен, Ким Кардашиян, Кайли Дженър и т.н.

Последна редакция: нд, 05 сеп 2021, 13:26 от Blackbling

# 466
  • Мнения: 4 076
За момента симпатизирам на Шампионите, изглеждат най- нормални, а Братоев не е толкова бос, мисля, че тепърва ще се изявява.
Бойците са ми много шеф, малко работник, всеки иска да бъде начело, вместо да седне, да помисли и да опознае противниците,  с което да ги смачка после. Приключенците са ми с твърде напомпани визитки, голямо самочувствие и тн. Ще ги видим тепърва де, това са първоначални впечатления.

# 467
  • ENGLAND
  • Мнения: 4 114
Снощи го изгледах като фон докато оправях кухнята. Не съм гледала предишните два сезона, миналата година надниквах тук там, та нямам база за сравнение кой на кого прилича. Братоев ми е най-симпатичен, от другите очаквам да покажат какво могат. Е, някои звучаха супер хвалебствено, но явно това са им написали.

# 468
  • Мнения: 6 259
Тази вечер Капитанска битка. И сигурно след това капитаните ще избират измежду останалите, нови участници да изпълнят отборите си.

# 469
  • SF
  • Мнения: 21 408
Да, хубава идея за разнообразяване.
Почти същото предаване с представяне на нови 12 участника, не бих издържала с интерес.
От всички риалитита, които плъзват из двете основни конкуриращи се телевизии, Игри на волята и Маскираният певец са ми най-безинтересни. Игри на волята са предимно караници и интриги, редувани с ровене на дупки в пясък, глад и сплъстени коси.
Черешката на тортата тръгва по никое време. То обикновено е пълнеж, когато няма какво друго да се дава. Нали щеше да има Биг Брадър?

# 470
  • София
  • Мнения: 2 450
До тук Борис и Морунов ми харесаха.

Даже като започнаха с Борис си казах, че тоя сезон ще е по-сериозен и силен. Е..., предполагам, че все пак трябва да има цвят някакъв в участниците и останалите го доказват.

Мис Ели и Туджаров изненадаха приятно.

Обратно на масовото мнение тук, за мен Братоев не блести с нищо. Тромав (заради ръста си), със също толкова непохватни опити за хумор. Дано е с благ характер, за да допринася за позитивна атмосфера.

Всъщност наблюдавах с интерес как всички бяха пратени да спят под звездите. Надявам се, че е временно, докато сформират племената и проведат първата битка за територия, а не опит (#запореденпът) от страна на продукцията да съкрати бюджет. Представям си три територии - луксозен навес, найлонов заслон и открито небе. Joy И награда от 100 000... турски лири. Trollface

Явно не само аз съм забелязала неловкото ръфане на картоф от всички. Защо? Защо?!? No Mouth

Кифлите са ми взаимозаменяеми засега, дано почнат да се открояват по-натам.

Играта не беше тотал щета, змейка във водата определено е предизвикателство, а и този път реквизитът може би ще е надскочи ниво "пионерски лагер". Дано.
Но провеждането на играта в различни часови диапазони е нечестно, защото времето се променя, светлината също. Да не говорим за вече забелязаното различие в правилата при жълтите. Може би нямаше да повлияе на изхода на играта, но е дразнещо.

Харесвам темата, тук поне ще е забавно, ако продукцията пак почне да се дъни. Kissing Heart

Последна редакция: нд, 05 сеп 2021, 12:49 от Илит

# 471
  • Мнения: 6 493
Липсва ударното начало за коя ли поредна година...Монтажа отново е смях, а визитките приспивни.
Хареса ми подбора на участници. Освен Братоев другите са ми неизвестни.

Туджаров да не забравяме, че дрънка всички тези стратегии пред нас и екипа, ще видим как ще ги приложи в играта. Ако не греша това е първия играч във Волята, който реално споделя това, което многократно сме коментирали и как смята да го постигне - играта освен силова е и социална и си е нужен подход. Признавам му Първенството на стратег в бг-формата (ако изобщо му се получи Smiley). Интересна ще ми бъде и Виктория в социалната игра с тази криминалистика.

Относно Стратимир, аз разбрах, че е напуснал добра, но много скучна работа. Честно казано не се учудвам - младото поколение не е закотвено нито за работа, нито за страна, град, семейство...Ако си нещастен в Канада, но щастлив в България, толкова ли е осъдително и подозрително? Smiley

# 472
  • SF
  • Мнения: 21 408
Това са интервюта, които се заснемат отделно, а не докато тече играта. Питат ги: какво си мислеше, докато... И участниците трябва да пресъздадат мислите си.
На въпроса "имаш ли стратегия, тактика?" доста участници ще споделят, че нямат, че са себе си. А тези, които искат да се отличат от масовката, ще споделят, че играта не е само игра на глад и мускули. Имат стратегия и ще си я следват.
Колко ще я следват, зависи от другите играчи и условията.
Например имат намерение да не мрънкат и да не се оплакват. Пети ден без душ и храна и стратегията рухва.

# 473
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Нали щеше да има Биг Брадър?
Никъде и никой не е твърдял подобно нещо. Всичко са догадки и предположения, но ако все пак има нещо такова, то не е за този, а за пролетния сезон - за да се конкурира със "Сървайвър".

# 474
  • Мнения: 2 133
Някой писа назад, че вижда розови екипи на промото за тази вечер. Аз също ги видях. А в сайта на нова на страницата на предаването пише, че териториите ще да четири. Участниците няма да са 24, а повече. Племената няма да са три, а повече.
Ето от тук мисля, че го четох
https://nova.bg/accents/view/2021/09/03/338604/%D0%BF%D0%BE%D0%B … 1%80%D0%B8%D1%8F/

Та аз си мисля, че ще има 4 племена, щом има 4 територии. И може би по 7 човека във всяко племе. Това, разбира се, са само мои предположения.

Снощи гледах с пропуски и нямам все още впечатления за играчите. Не ми харесаха полицаят и една жена със сложени мигли

Последна редакция: нд, 05 сеп 2021, 13:34 от Жасминче

# 475
  • SF
  • Мнения: 21 408
Чак пък никъде и никой... Simple Smile Едва ли си проследила всички навсякъде.
Ето, сега напролет, ще очаквам да има Биг Брадър и Сървайвър, но няма да мога да те цитирам, ако не се появят. Ще останеш в графата "никъде и никой".
Карай, отклонихме се, не е по темата.

# 476
  • Мнения: 1 176
Братоев няма да е с благ характер - това го обещаха още във визитката,докато даваха кадри как крещи по съдии на мачове и като се хвалеше с наказанията си.
От кифличките много искам да видя развитието на Красима в играта. Струва ми се, че не е толкова тъпо парче, колкото изглежда. Очаквам да е аналог на Ванчето - силен състезател със слаба социална игра. Ще дразни, ще се предлага на мъжете, но мисля, че ще изнася доста от силовите игри.

# 477
  • Мнения: 166
Скрит текст:
Относно зарязването на успешния живот в чужбина искам да кажа от опит, че България винаги липсва, колкото и да е добър и уреден живота в чужбина, и особено когато си емигрирал в зряла възраст. За децата е лесно, адаптират се, израстват там и не им липсва чак толкова България. И аз ще се върна след някоя година, защото хората са различни, особено тук в Лондон. Няма да ви казвам колко са фалшиви,лицемерни и тъпи. Ние сме по-истински и по-топли хора, отделно климата е отврат.
Харесвам в тях само едно качество, а именно че не им пука как изглеждат те и хората по улиците, не коментират хората, когато са на 2 метра от тях и също не се интересуват от личният живот на хората.
Българите имаме много лоша черта- да коментираме хората на глас, когато са на 2-3 метра от нас и да си мислим,че не ни чуват. В който и магазин да ида, персонала никога не ме коментира, на тях не им пука, но ида ли в българският супермаркет, и ако продавчките са 2, като направя 3 крачки и почват да ме коментират.
Малко преекспониран коментар и в двете посоки. Първо, не мисля, че в чужбина са чак такива коне с капаци. Може би са една-две идеи по-възпитани в това отношение, но чак нищо да не им прави впечатление категорично отказвам да повярвам.
Колкото до коментарите в България - аз все пак живея тук и до този момент не ми се е случвало някой директно да ме коментира с друг в лицето ми. Зад гърба може и да се е случвало, но в лицето....приувеличаваш и то доста.
За носталгията по България - всеси има познати, които са в чужбина и на повечето определено им липсва, ама някой да ти обяснява как е зарязал супер успешната си кариера, за да върне в България, за да отслабва...айде, моля ви се.
Ще кажеш, че в Канада са само дебелаци. Там също има немалко "кифли" и "батки", досущ като нашите. Не сме я измислили ние тази мода. Визията на така наречените кифли идва точно оттам и първоизточниците всички ги знаем - Памела Андерсен, Ким Кардашиян, Кайли Дженър и т.н.
Къде сте прочели, че коментират в лицето? Нима не сте чували да ви коментират на 2-3 метра от вас? Колежка ме коментира в нейната стая и аз чувам, защото са ни отворени вратите. Същата колежка седи на вратата на нашата стаята и коментира колежка от другата стая. Казах й да не коментира, че се чува, а тя каза,че според нея не се чувало. Да бе, аз я чух , та камо ли колежката дето е между нашите стаи. Нима на улицата не сте чули някой да ви коментира като се разминете с него.
 Наистина в Лондон на никои не му пука как се обличаш и се обличат много обикновено. В метрото видях зимно време на студа една черна с палто и зимни дрехи, но със сандали на бос крак. Ако тръгне някоя такава по софийските улици, то ще е коментар,то чудо.

# 478
  • София
  • Мнения: 62 595
На мен ми е интересно не защо са се върнали в България, а защо и как са зарязали успешна за няколко седмици, за да участват в реалити формат.

# 479

Общи условия

Активация на акаунт