💪"Игри на волята: България" - сезон 3, тема 1

  • 36 788
  • 896
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 2 588
Каква е вероятността и днешните 3 отбора да играят същата игра?

Гледала съм първи сезон, за втори нямах нерви и тези водещи са ми
"чисто" нови. Определено са ми по-симпатични от Алекс.
Вчера на промото видях, че капитанската битка си беше само между четиримата участника в отбора.

# 451
  • Мнения: 3 510
Скрит текст:
За момента никой не ми е особено симпатичен, но усещам, че полицайчето ще почне да ме дразни много. Не съм чула тази заплаха за удара, ама май бях права, че ще е Тошко на този сезон. Канадецът не ми допада, според мен много е залитнал към фитнесджийството, а такива хора не са моя тип. Иначе супер, че е успял така да се трансформира физически. Но аз лично не разбирам да си зарежеш успешния (по негови думи) живот в чужбина, за да дойдеш да станеш нацепена батка в БГ. Просто ми прилича на хората, които непрестанно говорят колко вдигат от лежанка, колко грама пилешко с ориз ядат и колко вида добавки вземат..
Точно от този тип хора е, всичките Ютуб фитнесджии са му в обкръжението. Сигурно и сам не си вярва на глупостите за Канада. Не знам на каква възраст е казал, че е отишъл там, но дори родените в Канада, цял живот се доказват и израстват, а тоя льольо бил отишъл, "превъртял играта" и даже решил, че му е скучно...и то на 28. Кой знае в кой офис е наливал кафе и е подреждал папки за жълти стотинки, които не са му стигали за скъпия живот в Канада.

Последна редакция: нд, 05 сеп 2021, 10:21 от Blackbling

# 452
  • Далечният изток
  • Мнения: 15 257
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=862652271285742& … =2414129451977623
Дано се отваря, Тодор Желязков говори за отношението, храната , екипа...инфо, което никой не изнася.
Ако се абстрахирате от начина на изразяване е интересно.
Може ли в резюме какво казва? Не мога да си го причиня час и петдесет минути да го слушам...

# 453
  • Мнения: 2 765
От това, което видях снощи си мисля, че в този сезон участниците ще са една идея по-подготвени, особено мъжете. Засега при жените никоя не блести, но и самата игра беше преди всичко за баланс, така че е трудно да се прецени. Дават се заявки за стратегии, ще видим дали ще се реализират. Много ще ми е интересно да видя дали Туджаров ще може да обедини жените около себе си (на думи е лесно, но на практика ми се вижда невъзможно).
Пак се залага на определени типажи - Стоян е новият Тошко (невъзпитан, грубиян и със самочувствие до небесата), Мани ми напомня на Марешка (с лична семейна драма, играе ролята на еманципираната жена, непозволяваща никой да й дава тон в живота); Морунов е прототип на Пламен от 1ви сезон и Влади от 2ри (уравновесен, не влиза в конфликти, играе отборно); Братоев - Ники Фърсито (много забавен, но не блести в игрите и леко дразни с мрънкането си); Паолина я свързвам с Бояна (ще пърха с мигли около мъжете и ще разчита да я бутат напред); Виктория малко ми напомня на Радостина, но на този ранен етап ми е трудно да преценя.
Интересно ми е да видя и втората порця участници.

# 454
  • Мнения: 20 244
Но аз лично не разбирам да си зарежеш успешния (по негови думи) живот в чужбина, за да дойдеш да станеш нацепена батка в БГ. Просто ми прилича на хората, които непрестанно говорят колко вдигат от лежанка, колко грама пилешко с ориз ядат и колко вида добавки вземат..
Аз се чудя, не може ли да си станеш нацепен батка в Канада, ами трябва да се завърнеш тук за това 🙄

# 455
  • Мнения: 167
За момента никой не ми е особено симпатичен, но усещам, че полицайчето ще почне да ме дразни много. Не съм чула тази заплаха за удара, ама май бях права, че ще е Тошко на този сезон. Канадецът не ми допада, според мен много е залитнал към фитнесджийството, а такива хора не са моя тип. Иначе супер, че е успял така да се трансформира физически. Но аз лично не разбирам да си зарежеш успешния (по негови думи) живот в чужбина, за да дойдеш да станеш нацепена батка в БГ. Просто ми прилича на хората, които непрестанно говорят колко вдигат от лежанка, колко грама пилешко с ориз ядат и колко вида добавки вземат..
Относно зарязването на успешния живот в чужбина искам да кажа от опит, че България винаги липсва, колкото и да е добър и уреден живота в чужбина, и особено когато си емигрирал в зряла възраст. За децата е лесно, адаптират се, израстват там и не им липсва чак толкова България. И аз ще се върна след някоя година, защото хората са различни, особено тук в Лондон. Няма да ви казвам колко са фалшиви,лицемерни и тъпи. Ние сме по-истински и по-топли хора, отделно климата е отврат.
Харесвам в тях само едно качество, а именно че не им пука как изглеждат те и хората по улиците, не коментират хората, когато са на 2 метра от тях и също не се интересуват от личният живот на хората.
Българите имаме много лоша черта- да коментираме хората на глас, когато са на 2-3 метра от нас и да си мислим,че не ни чуват. В който и магазин да ида, персонала никога не ме коментира, на тях не им пука, но ида ли в българският супермаркет, и ако продавчките са 2, като направя 3 крачки и почват да ме коментират.

# 456
  • Мнения: 2 007
Свършиха по-рано от обявеното.
Малко преди началото, не помня дали преди спорта или преди времето, анонсираха "Мемоарите на една гейша" с начало 23:20. Направи ми впечатление, че е едно такова никакво време. Но той пък взе, че започна в 23:30. Чак сега погледнах, че епизодът на Игри-те е бил обявен до 23:50. Явно в последния момент са приключили с монтажа и не са могли да "изсмучат от пръстите" още 14-15 минути. Но и щяха да са излишни, според мен. Те и сега доста го разтеглиха.
Може би е нямало достатъчно рекламодатели Simple Smile

И аз тук в темата. Моите фаворити до момента: Туджаров, Виктория /достатъчни са и два погледа за да разбере кой какъв е/. Тези двамата ще ги разкостят всички.  Следва канадеца и мис Ели.  Борис малко ми прилича на жандармериста  от предния сезон /забравих му името/.
Стоян още във визитката се разбра, че е в силовите структури. Там с перце не галят. Не съм и очаквала друго от него.
И да не забравя да благодаря на Смайли за темата.
Отново се събрахме и дано си изкараме чудесно тук.

# 457
  • Мнения: 1 117
Аз вчера хванах само края и беше доста скучно. Чудя се дали да го гледам изобщо. Разгледах визитките във Фейсбук и никой не ми допадна. Едва ли ще е интересно колкото първи и втори сезон.

# 458
  • Мнения: 9 262
Но аз лично не разбирам да си зарежеш успешния (по негови думи) живот в чужбина, за да дойдеш да станеш нацепена батка в БГ. Просто ми прилича на хората, които непрестанно говорят колко вдигат от лежанка, колко грама пилешко с ориз ядат и колко вида добавки вземат..
Аз се чудя, не може ли да си станеш нацепен батка в Канада, ами трябва да се завърнеш тук за това 🙄

Прекрасно разбирам мисленето на този тип хора
Искат някой да ги забележи, че са живи...
в Канада и по света кой ги знае, че са живи... но виж в БГ идват продават една измислица за своя живот извън границите и хоп веднага скачат в реалититУ на "Малкия екран".. и популярност , интервюта, блогъри, влогари, инфлуенЦъри...и цял един град/държава те забелязъл...

# 459
  • SF
  • Мнения: 21 564
Smileys 🌺
Аз бързо загубих интерес, но оставих телевизора за фон.
Не щеш ли ,към края на предаването някаква лига повтаряше колко "сладка" била салатката, най- "сладката" салатка , ....
Явно мисли, че вкусна и сладка са синоними.
Кажете ми коя овца беше това, за да знам кого не харесвам🙂

Ха-ха, аз също много се смях на сладката салатка. Даже реагирах, че салатата не е плодова с малинов топинг.
Другото племе пък "ръпаше" от общ картоф, вместо да го разделят на две. Извърнах поглед от екрана.
Но това бяха единствените различни кадри. През останалите 3 часа беше едно и също - реклами, които се прекъсваха от хора, ходещи по греда, балансиращи топче на пръчка. Ненужно дълъг епизод.

# 460
  • London
  • Мнения: 6 732
За момента никой не ми е особено симпатичен, но усещам, че полицайчето ще почне да ме дразни много. Не съм чула тази заплаха за удара, ама май бях права, че ще е Тошко на този сезон. Канадецът не ми допада, според мен много е залитнал към фитнесджийството, а такива хора не са моя тип. Иначе супер, че е успял така да се трансформира физически. Но аз лично не разбирам да си зарежеш успешния (по негови думи) живот в чужбина, за да дойдеш да станеш нацепена батка в БГ. Просто ми прилича на хората, които непрестанно говорят колко вдигат от лежанка, колко грама пилешко с ориз ядат и колко вида добавки вземат..
Относно зарязването на успешния живот в чужбина искам да кажа от опит, че България винаги липсва, колкото и да е добър и уреден живота в чужбина, и особено когато си емигрирал в зряла възраст. За децата е лесно, адаптират се, израстват там и не им липсва чак толкова България. И аз ще се върна след някоя година, защото хората са различни, особено тук в Лондон. Няма да ви казвам колко са фалшиви,лицемерни и тъпи. Ние сме по-истински и по-топли хора, отделно климата е отврат.
Харесвам в тях само едно качество, а именно че не им пука как изглеждат те и хората по улиците, не коментират хората, когато са на 2 метра от тях и също не се интересуват от личният живот на хората.
Българите имаме много лоша черта- да коментираме хората на глас, когато са на 2-3 метра от нас и да си мислим,че не ни чуват. В който и магазин да ида, персонала никога не ме коментира, на тях не им пука, но ида ли в българският супермаркет, и ако продавчките са 2, като направя 3 крачки и почват да ме коментират.

Колкото емигранти толкова и светоусещания. Аз съм в Лондон над 10 години и нямам твоите например.....Ще ти кажа защо не им харесва. Масово такива нарциси предпочитат да са на село първи от града последни. Навън никой не се вълнува от тях в БГ на село повече има шанс да изпъчат мускули и да ги забележат.

# 461
  • София
  • Мнения: 5 795
Сега го догледах. На мен ми хареса първия епизод. Имам си и вече племе, което ми е сипматично - Приключенците. Никой от тях не ме дразни, докато в другите все се намира някой непирятен. Интересен сценарий - да ги вкарват на части в играта. Би било честно и останалите 12 да са играли някаква игра и първата нощ да им е минала според заслугите, а не просто да се присъединят към тези племена. Познатият на Ваня от предния сезон е брат на приятел на децата ми.

# 462
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Познатият на Ваня от предния сезон е брат на приятел на децата ми.

Борис е каскадьор и колега на Ваня.

# 463
  • SF
  • Мнения: 21 564
На мене Шампиони са ми любимци до момента, първо защото са "губещи", а аз обикновено симпатизирам на лузърите Simple Smile и второ заради симпатичното неподправено поведение на Братоев. Очаквам да блесне с хумор, но не такъв явен буквален смешен хумор, а в неговия си стил. Гимнастичката също ми е много симпатична. Не си спомням добре другото момче, но и то беше симпатично. За цвят са им сложили едно куку, сиекси, натоканко, но трябва да има и такива представители. В крайна сметка съществуват, ходят сред нас, много са масови. Предаванята биха били нереални, ако не изберат на кастинга клонинги на Бай Ганьо и момичета с устни и екстеншъни.

# 464
  • Мнения: 1 073
Харесах си пожарникаря.Полицая ми е мега противен. Аз някак си ги сръвнявам с миналите участници..

Общи условия

Активация на акаунт