Има ли моменти, в които съжалявате, че не сте имали фотоапарат...

  • 1 981
  • 54
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 050
Като се замисля -не точно. Преди като съм била по малка -когато съм играла толкова много с братовчедите ми наистина щеше да бъде хубаво да имаме повече снимки. Това което ме радва е че още 2-3 месеца след като тръгнах с приятеля си имахме и двамата фотоапарати и резултати са на лице-над 3000 снимки(е не само наши и природни на местата където сме ходили има Whistling)

# 16
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Мдааааа, миналата седмица. В последния ден от изложбата "Нещо горещо" инцидентно след работа ми се отвори възможност да ида, за да си видя снимката там. Но....бях само с телефона, който не снима хубаво и не можах да си снимам снимката. Мноооого ме е яд. Това ми е най-прясно.

# 17
  • Мнения: 2 254
много,много пъти.
последно преди около 4-5 дена.разхождах се и на оградата на един строителен обект беше окачена табела,с шарен надпис:
 "Дядо ,много те обичам а и днес е рожденият ми ден ,на който ти ще трябва да присъстваш-затова работи предпазливо."

# 18
  • Мнения: 27 524
последно преди около 4-5 дена.разхождах се и на оградата на един строителен обект беше окачена табела,с шарен надпис:
 "Дядо ,много те обичам а и днес е рожденият ми ден ,на който ти ще трябва да присъстваш-затова работи предпазливо."

Много мило  Heart Eyes

# 19
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 738
Един ден се разхождахме с Флора из квартала и видях една баба с бархетена престилка, която караше юношеско колело /среден размер/, а след нея тичаха хлапетии и я аплодираха  Grinning
Тогава наистина съжалявах, че нямам в мен фотоапарат и че телефонът ми нямаше камера.

# 20
  • Мнения: 6 417
Не се разделям с фотоапарата.  Mr. Green

# 21
  • Мнения: 431
Да, последно преди няколко дена, исках да снимам надписа в подлеза на СУ - "Внимание, опасност от падащи плочи".
Надпис имаше само на единия вход, а и в края на краищата как човек да се опази от падащи плочи...  Crazy  newsm78

# 22
  • София
  • Мнения: 2 623
Да и не само апарат, но и камера. Толкова моменти, толкова красиви гледки съм изпуснала и страшно ме е било яд, затова апарата ми е винаги в чантата вече. Щом нещо ми направи впечатление вадя и снимам.

# 23
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
Да, съжалявам, че имам много малко от детството ми, което беше страхотно интересно: играла съм в детската трупа на Народният театър / дори на 8 бях на турне в Москва/, правих радиопредавания, пеех във вокална група...Неща, които бих искала да имам и на снимка. уви! Sad

Иначе последният момент, който исках да снимам беше в понеделник, когато пътувах с автобуса и слънцето изгряваше с невероятни цветове, а едно пони кротко си пасеше трева. Типична холандска идилия!

# 24
  • Мнения: 730
Да,много често си казвам-Ей защо нямам сега фотоапарат,но вече от известно време почти всеки ден съм с него,за да снимам дъщеря ми и нейните приятелчета:D

# 25
  • Мнения: 2 897
Има, в такива случаи вадя телефона Laughing
И аз,ама не е същото...

# 26
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Има Grinning
Бях пускала такава тема и аз  Hug

# 27
  • Мнения: 595
Да-скоро видях за първи път на живо смерч (като малко торнадо).Имах апарат но ми бяха свършии батериите  Bulb

# 28
  • Мнения: 6 472
Винаги си нося апарата, обаче понякога съм съжалявала че не мога да го извадя и настроя с нужната бързина Rolling Eyes

# 29
  • Мнения: 27 524
Да-скоро видях за първи път на живо смерч (като малко торнадо).Имах апарат но ми бяха свършии батериите  Bulb

Е, наистина голяма загуба  Cry

Аз съжалявам за съвместните ми концерти с Лили Иванова, с Графа, със Стоян Михалев и с Ваня Костова.  Sad

И в Париж, когато срещнах Моника Белучи, въпреки, че не съм й фен.

Общи условия

Активация на акаунт