Изпитани сайтове за парфюми - септември 2021

  • 65 008
  • 716
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 805
Тези, които сте получили мострите, какъв е адресът на изпращача? От Нотино бяха казали, че щели да дойдат директно от производител.

# 646
  • Мнения: 13 301
Тези, които сте получили мострите, какъв е адресът на изпращача? От Нотино бяха казали, че щели да дойдат директно от производител.

София 1839
бул. "Ботевградско Шосе" № 272
Дайрект Сървисиз ООД

# 647
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 730
Тези от makeup хич ги няма в промоциите напоследък. Тестер 75 мл в парфимо беше 87 лв скоро. Те за 30-ка искат амен толкова.

# 648
  • Мнения: X
Моята Орхидея е с гравиран на гърба код, пада се в средата под капачката. (О, колко е прекрасна! Revolving Hearts Утре съм с нея)

Две поръчки от Дъглас в супер кратък срок, с поръчаните към тях мостри, всичко е отлично.

# 649
  • София
  • Мнения: 9 576
И аз се отчитам с получени мостри от Нотино. 😊

# 650
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 730
Моля ако някой види А drop d'issey на изкушаваща цена, да сподели. Ще се изям че не го поръчах на 58 лв преди 2 месеца.

Чудна цена за продукт

# 651
  • Чукарландия
  • Мнения: 4 514
На моят не е гравиран, по-скоро са отпечатани цифрите на гърба. Купуван е миналата есен от доверен сайт, а парфюма си е 100% ок.

И моят Orchidee Vanille е като на Смарти - с отпечатани цифри на гърба на бутилчето, даже някои са се поизтрили. Съхраняван на тъмно и хладно, плюс това, че е в кутията си - потъмня. Но е все същия прекрасен аромат!
Купувала съм го от Парфимо преди пет години приблизително. Ако това е ориентир.

# 652
  • София
  • Мнения: 327
Моля да споделите Вашето мнение за този парфюм

# 653
  • Мнения: 1 350
И аз ще погледна довечера моята Орхидея Ванилия как е и ще пиша. Течността потъмня с времето.
...Защото вероятно съдържа ванилин, който пък е алдехид, а те пък са силно податливи на окисление даже от слаби окислители - О2, hv....Всичко що съдържа ванилин няма как да не потъмнее с времето.

# 654
  • Мнения: 1 113
Направената в понеделник поръчка от Нотино дойде вчера. Снощи поръчах от makeup за 20 лева с безплатна доставка с техен куриер. Получих от тях след това код за пет лева отстъпка при следваща поръчка.

# 655
  • Мнения: X
Четох назад, но не намерих инфо за актуален код на Парфимо.
Има ли такъв в момента?
Благодаря и извинете за досадното питане Flushed

# 656
  • Пловдив
  • Мнения: 5 966
Какви са тези мостри, които всички получихте? Нещо съм изпуснала Simple Smile

В момента няма активен код в Нотино, нали?

# 657
  • София
  • Мнения: 4 732
Не няма код
И на мен ми е интересно какви са тези мостри

Последна редакция: ср, 29 сеп 2021, 10:37 от Станислава5642

# 658
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 529
lili_78, преди около месец в Нотино можеше безплатно да се заявят 2 мострички на YSL. Еднакви са за всички.

# 659
  • До сърцето...
  • Мнения: 5 225
Аз си получих Piment Brulant от Елинор, в старото шише е парфюма, ура!! Разнасям го от сутринта и съм хепи!
Фръц ще трябва да я черпя на Шан-з-Елизе, най-малко Hug
Харесвам обслужването в шоурума им.
След малко ще влезна от телефона да сложа снимка.

Обещаната снимка:
Скрит текст:

Последна редакция: ср, 29 сеп 2021, 11:20 от Радика

Общи условия

Активация на акаунт