Лидл 155 - Септемврийски страсти и неволи

  • 106 280
  • 2 166
  •   1
Отговори
# 1 440
  • София
  • Мнения: 5 322
Предполагам, че при разпечатване на етикетите за намаление се задава точно кои и колко продукти се намаляват и нищо освен тях да не допуска системата да бъде намалявано просто с бутон на каса.
Предполагам също, че въпросният оранжев етикет в случая не е бил за този продукт и грешно е залепен там.
Въртях и аз рулетката тази вечер за сефте - имам кенче шампанско за 1 стотинка.
Не обичам алкохол, но съм виждал хора да купуват със стекове и вероятно е ОК - ще зарадвам някой фен покрай мен 🙂

# 1 441
  • In transit
  • Мнения: 12 059
От рулетката ми се падна
 -35% на избрани печива
-бял хляб със сусам
-минифранзела със семена
-пърленка
-Ръжено пшеничен хляб

От фризер си взех плик паеля от Иберийската седмица, с оранжев етикет. Беше единствен пакет. На касата ми отказаха да ми я продадат с намаление, защото била в срок, била станала грешка. Не отчитало намалението. Много странно ми стана.
То на касата си го отчита с нормална цена, а касиера натиска бутона за 30% отстъпка ръчно. Нещо са те замотали.

# 1 442
  • Мнения: 10 214
Момичета, дамският суитшърт и по- специално бежовият хубав ли е на живо, ватиран ли е?
Не са хубави. Тънки и неугледни.

# 1 443
  • Мнения: 3 990
Да не бе наистина етикетът да не е за този артикул?

Аз веднъж си взех розова мицеларна вода с оранжев етикет, на каса не отчете намалението. Извикаха мениджър еи по някакъв начин ми възстановиха разликата, но аз си настоях да я взема на намалена цена.

# 1 444
  • Мнения: 3 124
Каква е най-голямата награда от рулетката? Мен рулетките ме кефят. Сигурно ми напомнят за Къци Вапцаров и ми става весело. 😊
Моливите ми ги купи като подарък изненада мъжО предния път като ги пускаха и съм доволна, чудесни за парите си! (Оцветявам на Дж.Басфорд)

# 1 445
  • Мнения: 371
Здравейте, някакви впечатления от зъбния душ имате ли?

# 1 446
  • Мнения: 9 019
Здравейте, някакви впечатления от зъбния душ имате ли?
Ползвах го 1 година, счупи се и го върнах.

# 1 447
  • Мнения: 1 833
Момичета, дамският суитшърт и по- специално бежовият хубав ли е на живо, ватиран ли е?
Не са хубави. Тънки и неугледни.
Абсолютно не си заслужават парите.

И аз днес минах за един пазар набързо - малко Кучешки патрул щуротии за лапето - блузка и кутия. Шишетата не ги долюбвам с тези силиконови сламки ,дето след 1 месец започват да мухлясват и няма измиване после. Тук е момента да похваля металните сламки -лъжички с 2 броя телена четчица за почистване ....бяха 6/8 за 5 лв и пак ще си взема,ако пуснат ( много ги уважават децата ,за айрян,лимонада,фрапе,сок са супер и няма мухлясване и няма да купуваш постоянно за едно пиене ) .
Взех си вино ( с носорога ) , постелка за баня, намалена пижама за мен , кекс, айсберг, чипса с ооцет ( много гаден Stuck Out Tongue Winking Eye)...и веднъж не си прегледах хубаво  сметката след касата ...щото  уж нямаш какво да объркат - пижамата и другите намаления от купони/оферти отчетени ...и вкъщи видях ,че лимоните ми 2 пъти измерени ,един път около 600гр,и втори около 1,15 кг ....ама първото мерене не в сторнирано. Яд ме е , на себе си ...дето само ходя да им диря промоциите и глупавите купони , за да няма никакъв смисъл след една такава греша ( Вие спестихте 2,46 от Лидл - , ама на касата пак объркаха нещо и ви таксуваха екстра лимони за 2 лв ).
От рулетката нищо не ми се падна , но пък детето е щастливо с 3 татуировки и 3 магнитчета на ПЕСовете. Та така ..следващо пазаруване в петък Wink

# 1 448
  • Мнения: 89
Момичета, българският Лидл има ли онлайн магазин, както имат примерно в Германия, Полша, Чехия?

# 1 449
  • София
  • Мнения: 5 322
Момичета, българският Лидл има ли онлайн магазин, както имат примерно в Германия, Полша, Чехия?
Не. В интервю казаха, че планирали такава стъпка, но звучеше сякаш не им е приоритет.

# 1 450
  • Пловдив
  • Мнения: 4 811
Трябва ми печен картофен чипс, нормално солен. Да препоръчате нещо лидлско?

Една двойка минаваха покрай хрупанките на Snack Day и момичето каза "ей това е много хубаво!", но не разбрах кое. Предположения? 🙂

На Snack day са хубави чипсовете и не са мазни. Миналата седмица взех чипс от иберийската седмица, и той беше хубав, но по-мазен.

# 1 451
  • Мнения: 9 648
Трябва ми печен картофен чипс, нормално солен. Да препоръчате нещо лидлско?

Една двойка минаваха покрай хрупанките на Snack Day и момичето каза "ей това е много хубаво!", но не разбрах кое. Предположения? 🙂

На Snack day са хубави чипсовете и не са мазни.

точно за тях говорех - синия.  от всички сякаш е най-приемлив.
вчера сьомга, моливи, ножици...

# 1 452
  • Русе
  • Мнения: 5 358
soul Аз не ям и не харесвам особено чипсове.
За оранжевите етикети - бисквитите с корабче XXL ги нямаше на рафта като бяха седмичен артикул. Питах има ли на друго място т.е. аз да не съм ги видяла. Служител ми каза, че тъкмо са ги прибрали. Донесе ми 2 опаковки  с вече залепен -30% стикер. Годни бяха до юни/юли 2022г. Вероятно за последни бройки пак намалят.

# 1 453
  • в кукувиче гнездо
  • Мнения: 3 187
Разкошни са сирената за мазане от тази седмица. Пробвах със зелен пипер, леко пикантно е, и с чери домати. Днес ще заредя от всички видове.

# 1 454
  • Мнения: 1 044
Аз да попитам за отзиви за почистващите препарати. Ще ги ползвам евентуално за почистване на килими и диван - без петна, със перяща прахосмукачка бош.

Общи условия

Активация на акаунт