Лидл 155 - Септемврийски страсти и неволи

  • 105 654
  • 2 166
  •   1
Отговори
# 1 125
  • Мнения: 605
ivelionora, а пробвала ли си нахута от консерва от постоянният асортимент, можеш ли да ги сравниш с испанския?

Не мога да направя сравнение, не съм опитвала нахута от постоянния асортимент.

# 1 126
  • Варна
  • Мнения: 5 152

Така е, но дънките мога да ги огледам и преценя долу-горе ще ми станат ли, харесва ли ми модела и да ги взема да проба в къщи, но да взема затворен кашон и после да го връщам ми напомня на нещо от " Тримата глупаци"
Пуснах запитване към Lidl / kontakt, получих стандартната нотификация, дано да получа и отговор.
Интересно ми е какво трябва да ти отговорят, за да е по-малко глупаво? Примерно - Здравейте, заповядайте в еди кой си друг наш филиал. Там политиката е различна и можете даотворите кашона още на стелажа. Така става ли? И после хайде пак в колата - пак гориво и време, за да отидеш да видиш фурната и ако евентуално ти хареса, да я купиш. Ако има някъде останали бройки изобщо.

Не е ли по-малко глупаво просто да я погледнеш на място - дали на рафта или в следкасовата зона - според както си прецениш?

В специализираните магазини за техника винаги се отваря и тества уреда, преди да го купиш, та не мисля, че ще проблем да си отвориш кашончето внимателно и да хвърлиш едно око.

# 1 127
  • Мнения: 455

Така е, но дънките мога да ги огледам и преценя долу-горе ще ми станат ли, харесва ли ми модела и да ги взема да проба в къщи, но да взема затворен кашон и после да го връщам ми напомня на нещо от " Тримата глупаци"
Пуснах запитване към Lidl / kontakt, получих стандартната нотификация, дано да получа и отговор.
Интересно ми е какво трябва да ти отговорят, за да е по-малко глупаво? Примерно - Здравейте, заповядайте в еди кой си друг наш филиал. Там политиката е различна и можете даотворите кашона още на стелажа. Така става ли?

Не съм от хората, които обичат да влизат в спор с институции, магазини и др.
Но бих очаквала  поне да се извинят и определят случилото се като недоразумение.
Здраве да е, не е станало чудо, а и фурни колкото искаш.
И ще ти покажат, и ще ти обяснят!

# 1 128
  • Мнения: 10 210
Момичета, някъде има ли останали от кварцовите ролери за лице?

# 1 129
  • Мнения: 605
Момичета, вчера взех от португалско маслиново масло екстра върджин 500 мл- страхотно е, препоръчвам.
Бихте ли споделили впечатления за испанското маслиново масло екстра върджин 750 мл?

Последна редакция: ср, 15 сеп 2021, 18:26 от ivelionora

# 1 130
  • Мнения: 27 500
Кое препоръчваш- 3 л или по-малката опаковка?

# 1 131
  • Мнения: 605
Кое препоръчваш- 3 л или по-малката опаковка?
От 500 мл, от 3 литра мисля, че е от Испания.

# 1 132
  • Мнения: 68 646
Не питам, отварям си и си гледам. На тримера отворих да видя там ли са батериите, там бяха, затворих и купих.
Което мога го оглеждам там, да не се разкарвам да връщам.

Мини фурните са с два успоредни горни реотана. Долните са закрити. Поне предните модели така бяха.

# 1 133
  • София
  • Мнения: 5 123
Някой питаше за сос Ремулада, отново е наличен. В самостоятелно кашонче и отделен етикет непосредствено до другите майонези в туби с които беше заедно.
( София, Сточна гара )

# 1 134
  • Мнения: 10 159
Момичета, вчера взех от португалско маслиново масло екстра върджин 500 мл- страхотно е, препоръчвам.
Може ли да споделите с какъв срок на годност е? (Питам, защото имам закупено от предишно предлагане и да преценя дали да ходя за него, тази седмица не смогвам да стигна до Лидл)

# 1 135
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 201
Tony Maria 22, да, защо изобщо си питала? Какво очакваш да ти отговорят? Ако купиш продукт, дори и да го отвориш в следкасовата зона и да го върнеш след 2 минути, то през тези 2 минути продуктът все пак е бил твоя собственост.
Няма как да ти се разреши изрично примерно да се събуеш в магазина и да пробваш дънки, но можеш спокойно да ги закупиш, пробваш вкъщи и после - върнеш.
Пък от техниката винаги се намира поне по едно разопаковано кашонче, което може да бъде разгледано, та не бих питала. Бих отворила внимателно за кратък оглед.

Така е, но дънките мога да ги огледам и преценя долу-горе ще ми станат ли, харесва ли ми модела и да ги взема да проба в къщи, но да взема затворен кашон и после да го връщам ми напомня на нещо от " Тримата глупаци"
Пуснах запитване към Lidl / kontakt, получих стандартната нотификация, дано да получа и отговор.

а защо не премериш дънките на място ? Smiley
дали ще върнеш гащи или печка след като си ги разгледала/пробвала подробно у дома  не е ли все едно ?
имаш опция на връщане - използваш я.

# 1 136
  • София
  • Мнения: 22 735
Аз съм виждала в Лидъл да пробват дрехи, сутиени... Мда:)

Последна редакция: чт, 16 сеп 2021, 07:35 от Amiamo

# 1 137
  • In transit
  • Мнения: 11 812
Леми, нахута от ПА е хубав...но не мога да го сравня с испанския, защото не съм вземала от него. Обикновено ползвам този с марка Билла, когато нямаше в Лидл.
Ако не забравя утре ще взема един и ще ти кажа.

# 1 138
  • Мнения: 455
Много дълга стана писаницата за фурната, но дънките ги виждаш, а в затворен кашон, нищо не виждаш. Купуваш по картинка.Да го разнасям по кола, асансьор и обратно не е много приятно.
Лидл в България работи все още само с физически магазини и независимо от политиката на връщане , не може да ми продаде нещо в магазин без възможност да го разгледам.
Ако е онлайн,   да  поръчам,плащам, получавам, гледам, ако реша връщам и си получавам парите.
Но в този случай не е така.
Както и да е, всеки си решава от къде и как да пазари.
Благодаря на всички, които се включиха!
Ще кача в темата получения от Лидл отговор!

Последна редакция: ср, 15 сеп 2021, 20:13 от Tony Maria 22

# 1 139
  • Мнения: 68 646
Нищо де, не се ядосвай. Просто върви и си отвори кутията внимателно, и си огледай.

Общи условия

Активация на акаунт