Да се ОПЛАЧЕМ, да го обсъдим, да намерим подкрепа ... през септември

  • 86 883
  • 3 033
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 14 840
Мисте,ти с кокошките бре! Седи.. 😃
Синеочка говори с баба си и ми вика “Мамо,баба ти е купила гримове ,и за мен също.” Викам си туй намек ли е нещУ,че трее сЪ рисувам. 👀🤭😂
Натъпках се.
Гледам Игри на волята,ама нещо миЙ скучновато.

# 601
  • Мнения: 5 785
Лягайте,лягайте,от сън спомен няма,Мисти!

Последна редакция: нд, 05 сеп 2021, 21:50 от Sissy

# 602
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
👀 Къде сте всички? Къпете ли се?! 🤪🤣

Мчи как, неделя е сепак. Утре всички с бухнали коси и мустаци Joy

Храним куче и ще го водим на разходка  преди лягане.

П.п. Боже, Сиси, Богиня си! А детето- ангелче Heart

# 603
  • Мнения: 14 840
Малииии Сисун,ти си като модел бе,момиченце! 😍❤🥰 И малката бонбонка да й изям кокчето. Страхотни сте! 🥰

Деми,така,така. За туй попиПах,че е нЕделя. 😆🤗 Приятна раСодка. 😊

# 604
  • Мнения: 1 653
С едно очо чета тука, а с другото зяпам ИВ...
Да ме пита човек що си причинявам тая мъка, ама по сериали не си припадам, та...

Скрит текст:


Тук е “нашето“ добиченце. Гадюхата има фонтанче, купичка с вода в хола, купичка с вода в спалнята, но пие вода от душа... Ми за тепанье си е, ама аз повече, че ѝ угаждам Smiley

Последна редакция: нд, 05 сеп 2021, 22:01 от gerata

# 605
  • Мнения: 6 343
Сиси,прекрасни сте 🤩!
Дребния е изтощен от боледуването,заспива за отрицателно време.Дочетох си книгата снощи,захванах друга,но нещо не ме грабва.Пак ще чета щуротии из форума сигурно.

# 606
  • Мнения: 5 785
Благодаря ви ,дами!
Не мирясва туй дяволче да се снимаме,та на снимките сме или аз ,или тя със затворени очи,с гръб,в странни пози... А да направим обща снимка с баща й се оказа мисия невъзможна! Ще чакам професионалната фотосесия на Беболина 😜😂🤣

# 607
  • Мнения: 6 515
Вечер.
Сиси, красота такава 😍А маленкото е такъв готЯн бамбин, на майце си мяза 🤗

Гледам ИВ. Спортувам с друга ирландска ракия, че лЬобимата свърши 😎
Тук такъв дъжд се лее. Из ведро. И гърми.

Мързелоти ме да пиша нещо.. А като вляза и ви прочета как сте се разготвили и съвсем ме домързява 🤣

Герата, честито на патерици! Все така живописна и готЯна!

# 608
  • Мнения: 18 696
Жестоки красавици сте и двете, Сис!

Голямата щерка днес се върна и…не ми се говори направо. Ясно ми беше, че ще трябва да се нагаждаме след безметежната ѝ седмица с баба на море, но не очаквах, че ще ѝ кажа багажът за планираната почивка от утре да си го носи при баба ѝ. Много ме ядоса…чудо пубертетско. И другото малкото днес цял ден ми лази по нервите. Рева половината път на връщане от парка, че нямаме вода. Като ѝ казах, че повече няма да излизаме, рева другата половина от пътя, докато ми обяснява, че вече спряла да реве. Оффф.

# 609
  • Мнения: 5 785
Герата ли е била рожденичка? Честито и от мен на патерица!
Май ще трябва да се връщам,че съм пропуснала постове 😡

# 610
  • Мнения: X
Сис, красавици сте с Беболина.
Попи, извинявай, но хубавично се посмях на твой гръб. Ревала госпожицата, докато обяснявала, че вече не реве. А за голямата да попитам, като си ѝ казала багажа за планираната почивка да го носи у баба си, сети ли се да сложиш учебник по математика в този багаж? Задължително е, ако питаш мен. Simple Smile

# 611
  • Мнения: 18 696
Уиш, няма да я пращам при баба ѝ (колкото и да съм ядосана, не мога да я изоставя от семейната почивка) в крайна сметка, но сборникът, христоматията и тезите (тези, които ти ми препоръча, не знам дали си спомняш) ще пътуват до нея.

# 612
  • Мнения: X
Как мога да забравя тезите, Попи? Нахалницата ми ги рецитираше като стихотворения, защото математическата ѝ душа само по този начин успяваше да ги вкара в главата. Ама и ние тогава ги мъкнахме на морето. И не само тях.

# 613
  • Мнения: 7 535
Ха добра ви вечер!
Изпуснах ви днес, уж прочетох, ама какво запомних е отделен въпрос. Само чесъна ми остана в главата.
Сис и Беболинка ги пропуснах, но нямам никакви съмнения, че са прекрасници.

Ние днес импровизирано решихме да се разходим до Перперикон. Голямо драпане по камънаците, но си струваше.
Скрит текст:



Оттам на връщане видяхме табела за Каменната сватба и решихме да се отбие. Там драпането беше още по-голямо, отзовахме се от горната страна на камъните, тръгнахме да се спускаме по тях. Успях да падна, за щастие тупнах на задните си части и само си ожулих ръката. Срам не срам, такъв съм заплес, че изобщо не видях каменните младоженци. Всъщност, реших, че съм ги видяла, но се оказа, че не били те Joy. И се усетих чак в колата, когато тръгвах да чета легендата. МУ твърди, че ги видял, обаче не разбрал, че аз не съм ги видяла.
Краката ме болят от катерене, уморих се доста, но съм доволна. Идеално време случихме.

# 614
  • France
  • Мнения: 13 227
Снимки ли съм изпуснала? Tired Face

Общи условия

Активация на акаунт