Звездни компромати - Септември'21

  • 227 657
  • 2 253
  •   1
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 14 252
Благодаря за темата и за интересната информация.
За Тенекеджиева не мога да преценя.

# 91
  • Мнения: 4 221
Адриана Лима ми заприлича на фолкпевицата Ивана... Joy
Ивана ще го скрийншотне това изказване и ще си го сложи за корица във Фейсбук 😆

# 92
  • Мнения: 2 079
Надявам се, че Лима е щастлива с новия си партньор, защото дълго време качваше разни сторита с цитати за любовни разочарования. И се радвам, че е по-нисък от нея, хаха. Искам да видя счупването на стереотипа, че мъжът трябва да е висок.

# 93
  • Пловдив
  • Мнения: 41 015
Лили Иванова...
Скрит текст:

# 94
  • Мнения: 1 117
Камила и Шон през 2015
Скрит текст:

И сега..
Скрит текст:

# 95
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Надявам се, че Лима е щастлива с новия си партньор, защото дълго време качваше разни сторита с цитати за любовни разочарования. И се радвам, че е по-нисък от нея, хаха. Искам да видя счупването на стереотипа, че мъжът трябва да е висок.

Марко Ярич, ако е все още с него е много по- висок от нея
Или има нов и нисък?

# 96
  • София
  • Мнения: 12 584
Хайди Клум
Скрит текст:
Клайв Оуен
Скрит текст:
Мира Сорвино
Скрит текст:
Бийбърчо
Скрит текст:
Дженифър Гарнър със сина си
Скрит текст:
Ива Митева Rolling Eyes
Скрит текст:

# 97
  • Мнения: 2 079
Надявам се, че Лима е щастлива с новия си партньор, защото дълго време качваше разни сторита с цитати за любовни разочарования. И се радвам, че е по-нисък от нея, хаха. Искам да видя счупването на стереотипа, че мъжът трябва да е висок.

Марко Ярич, ако е все още с него е много по- висок от нея
Или има нов и нисък?

Те се разведоха преди повече от 5 години май. След това имаше няколко, включително един много невзрачен, пак по-нисък, турски писател. Сегашният е симпатяга и не е чак толкова нисък.

# 98
  • Мнения: 909
Адриана е най-красивата жена за мен, особено ако е вярно и че е напълно естествена.
Обаче вкуса й за мъже е малко странен.

# 99
  • Пловдив
  • Мнения: 41 015
Георги Динев каза да на приятелката си Калина. Грандиозното парти се състоя на „Марина Диневи“.
Скрит текст:

Сано и Нели...
Скрит текст:

Игнатова...
„Връщам се в „Господарите“, знам накъде съм се запътила и в личния си живот, и в работата." Така Мария Игнатова отговаря на въпроса с какво ще се занимава след като „Папараци“ по bTV, няма да има следващ сезон и масово я винят за провала.
Скрит текст:

# 100
  • Мнения: 2 079
Това, което ще напиша, може да прозвучи странно или все едно завиждам, но помня първия път, когато видях Адриана в интервю и не ми хареса усмивката й. Бях свикнала да я виждам със застинал, сластен поглед и понеже зъбките й са малко криви, все едно ми се срина представата за нея. Но това трая две минути, после свикнах да я гледам всякак и я харесвам много. Скулите й са ми малко странни и напоследък ми изглежда някак подпухнала ли, и аз не знам, но все пак годините си вървят. Очите й са уникални и да, завиждам й за тях, и за устните, и за дългите крака.

# 101
  • Мнения: 909
И аз в началото бях така, но после осъзнах, че  именно в това й е чара. Прекрасна усмивка. Аман от конски, изкуствени зъби.

# 102
  • Мнения: 8 783
Правилно ли разбирам, че приятелката на сина Динев му е предложила?

# 103
  • Мнения: 1 655
Децата на Филип Киркоров:
Скрит текст:
Скрит текст:
Скрит текст:

# 104
  • София
  • Мнения: 14 252
Момченцето му е копие направо.

Общи условия

Активация на акаунт