Моята история...моят кошмар...

  • 8 334
  • 65
  •   1
Отговори
# 15
  • гр. София
  • Мнения: 69
Каквито и съболезнования да напиша ще звучат кухо и безсмислено. От личен опит: разбери причината за случилото се. Може да го припишат на случайност, а може  десетият специалист да ти каже нещо смислено. Тр. повече мнения. Знам,че не ти е до това, но има смисъл докато събитията са "пресни". Настоявай и се бори за бъдещето си! Времето донякъде лекува... Поздрав!

# 16
  • Мнения: 2 849
 CryМного ,много тъжно .Няма да се опитвам да те утешавам ,болката е страшна .Въпросите ,защо на мен и защо на нас ще си ги задаваш често .Искам само да ти кажа ,че трябва да бъдеш силна и да се бориш с живота .Вярвам ,че ще се справиш ,ние сме до теб . Sad

# 17
  • Мнения: 959
Много съжалявам, и отново буца заседна в гърлото ми.Мир на праха на слънчицето а на теб миличка много,много сили да продължиш напред Hug

# 18
  • Мнения: 3 069
Съжалявам за мъката която иизживяваш, на никой не пожелавам такава болка.......
Бъди силна!!!
Господ да бди над малката душа Praynig

# 19
  • Варна
  • Мнения: 1 003
Съжалявам за това ужасно нещо, което ти се е случило. Осъзнавам болката, която изпитваш, защото преди по-малко от 2 месеца и аз преживях подобен кошмар макар и 6-ти месец от бременността, но едва ли мога да напиша нещо в този момент, което би те утешило. Трябва да мине време за да свикнеш с болката, трябва да имаш много силна подкрепа от близките си и ще успееш да продължиш напред и да повярваш, че следващият път щастието ще ти се усмихне точно на теб.
Прегръщам те и ти пожелавам да бъдеш силна!  Hug

# 20
  • Мнения: 1 369
Благодаря за думите,момичета...
Животът трябва да продължи...

# 21
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Много съжалявам миличка за трагедията ти! Искрено се разчуствах, как може да се случват такива работи  Praynig
казват, че господ прибира невинните душици при себе си още с раждането им - нека това ти е утеха, детенцето ти е било невинна и чиста душица  Hug  Hug  Hug
Прегръщам те мила и ти пожелавам кураж и ново бебенце, което да запълни празнината Praynig  Hug

# 22
  • Мнения: 822
Съжалявам,миличка...
Ти си жива,трябвало е да останеш жива,защото имаш път на тази земя,който трябва да извървиш...Вярвам,че освен мъка,по този път ще срещнеш и много радости.Пожелавам ти го!
А нека малкото ангелче почива в мир! Praynig

# 23
  • Мнения: 1 671
КикиНики,
Толкова съжалявам!  Hug Разплаках се като прочетох!  Дано щастието да дойде скоро отново в дома ви!  PraynigНека малкото ти ангелче почива в мир.

# 24
# 25
Мила КикиНики, не мога да повярвам на това, което ти се е случило. Ние с теб бяхме от последните октомврийки и често си мислех как дори може да се засечем в родилния дом... Плача с теб и се моля скоро пак да забременееш. Моля те, не губи надежда, бъди много смела и гледай напред към своето щастие, сигурна съм, че то ти предстои.

# 26
  • Мнения: 510
Мила, много съжалявам за загубата ти.  Cry
Да почива в мир малкото ангелче и нека скоро Господ дари дома ви с радост.

# 27
  • Мнения: 58
KIKINiki - не знам дали мога да те успокоя или утеша... аз самата не мога да го приема вече две години.. и моята история е почти същата, /всичко беше красиво, чакано, жадувано/... и постоянния въпрос" ЗАЩО? след като всичко беше перфектно.. докато свърши - миг след като започна... утре щеше да стане на 2 годинки...
приеми го като съдба - неизбежна...

# 28
  • Мнения: 669
КикиНики,непоносимо е само като го четеш...Едва ли мога да си представя какво чувстваш. Загубата е ужасна!Но аз вярвам безкрайно на Бог и съм убедена,че малкият ангел сега е в Рая и се усмихва на теб-своята майка от там! За съжаление за теб остава най-трудното -да продължиш... Сигурна съм,че скоро пак ще видиш 2 те чертички,но този път всичко ще е ок,защото бебо ще е решил да се помъчи и той в нашия жесток и суров свят!
Дръж се мила,бъдещето ще е прекрасно,убедена съм!!
Стискам ти палци!! Praynig Praynig

# 29
  • Мнения: 345
 smile3518 боже толкова много съжалявам мила,много силно те прегръщам,КУРАЖ

Общи условия

Активация на акаунт