На море в Турция - тема 72

  • 84 605
  • 806
  •   1
Отговори
# 765
  • Мнения: 2 679
Здравейте, търся съвет за хотел в Сиде. Самолет, 7 нощувки, 1 възрастен с дете на 12 навършени години, юли-август (беше супер, като учеше до 1 юни Simple Smile ).
Разглеждам хотели през български туроператори, цените са между 1800 и 2500 лева при горните условия.
Side Royal Palace и Side Royal Style - виждам, че са един до друг, ок. 2300 лв.
Seher Sun Palace, Seher Sun Beach и Seher Resort & SPA - пак горе-долу един до друг, чак ми се вижда много ниска цената, ок. 1800 лв.
Otium Family Stone Palace - изглежда ми доста озеленен, 1800-1900 лв.
Horus Paradise Luxury Resort, ок. 2300-2400 лв.
Selectum Family Resort, май най-скъпият, който разглеждах, малко над 2500.
Нямам лични впечатления, били сме само в един хотел в Кушадасъ.
Ще е супер, ако някой има лични наблюдения и реши да сподели. Приемам и други предложения, търсим добра храна (за мама, детето е злоядо и ако няма пържени картофи, а САМО 108 други неща, значи няма нищо за ядене), хубави пързалки, всичко друго е бонус. Като цена - към две хиляди, може малко отгоре. Благодаря Simple Smile

С коя агенция ако не е тайна?

# 766
  • Варна
  • Мнения: 70
Здравейте, моля да ми препоръчате хотел в Кушадасъ, Дидим или Анталия за почивка за периода 28.05 - 03.06.2022 г. за 7 нощувки за двама възрастни и две деца, едното от които е на 14 години. Държим да има аквапарк Simple Smile Бюджетът с който разполагаме е 1500-2000 лева с наш транспорт. До сега сме посетили в Кушадасъ Pine Bay и Palm Wings. Благодаря много на отзовалите се!

# 767
  • Мнения: 416
Здравейте, моля да ми препоръчате хотел в Кушадасъ, Дидим или Анталия за почивка за периода 28.05 - 03.06.2022 г. за 7 нощувки за двама възрастни и две деца, едното от които е на 14 години. Държим да има аквапарк Simple Smile Бюджетът с който разполагаме е 1500-2000 лева с наш транспорт. До сега сме посетили в Кушадасъ Pine Bay и Palm Wings. Благодаря много на отзовалите се!
Корумар,единствено няма аквапарк,но на фона на всички други хотели без такъв имат най-много и хубави пързалки
П.С.късно видях бюджета-за тези пари забравете Вие сте нашата конфигурация и няма как да влезете с този бюджет!!

# 768
  • Варна
  • Мнения: 70
Здравейте, моля да ми препоръчате хотел в Кушадасъ, Дидим или Анталия за почивка за периода 28.05 - 03.06.2022 г. за 7 нощувки за двама възрастни и две деца, едното от които е на 14 години. Държим да има аквапарк Simple Smile Бюджетът с който разполагаме е 1500-2000 лева с наш транспорт. До сега сме посетили в Кушадасъ Pine Bay и Palm Wings. Благодаря много на отзовалите се!
Корумар,единствено няма аквапарк,но на фона на всички други хотели без такъв имат най-много и хубави пързалки
П.С.късно видях бюджета-за тези пари забравете Вие сте нашата конфигурация и няма как да влезете с този бюджет!!
Да, и аз това забелязах, че бюджета няма да стигне 🙂 Единствено се побираме в Ефталия Оушън и Лонсиера в Алания. Какво ще кажете за тези хотели? Погледнах и Корумар, но в няколко сайта  няма места.

# 769
  • Русе
  • Мнения: 7 067
А Палм уингс Ефесус и Ефесия холидей бийч клуб погледна ли?

# 770
  • София
  • Мнения: 1 424
Здравейте, моля да ми препоръчате хотел в Кушадасъ, Дидим или Анталия за почивка за периода 28.05 - 03.06.2022 г. за 7 нощувки за двама възрастни и две деца, едното от които е на 14 години. Държим да има аквапарк Simple Smile Бюджетът с който разполагаме е 1500-2000 лева с наш транспорт. До сега сме посетили в Кушадасъ Pine Bay и Palm Wings. Благодаря много на отзовалите се!
В Кушадасъ с откровен аквапарк са точно 2. Атлантик и Аква фентъзи. Имай предвид, че края на май си е клинчар, освен ако не сте с ген на Петър Стойчев.

# 771
  • Мнения: 419
Здравейте, моля да ми препоръчате хотел в Кушадасъ, Дидим или Анталия за почивка за периода 28.05 - 03.06.2022 г. за 7 нощувки за двама възрастни и две деца, едното от които е на 14 години. Държим да има аквапарк Simple Smile Бюджетът с който разполагаме е 1500-2000 лева с наш транспорт. До сега сме посетили в Кушадасъ Pine Bay и Palm Wings. Благодаря много на отзовалите се!
В Кушадасъ с откровен аквапарк са точно 2. Атлантик и Аква фентъзи. Имай предвид, че края на май си е клинчар, освен ако не сте с ген на Петър Стойчев.
Ние миналата година в Кушадасъ бяхме в Otium Sealight Beach resort 5*, има пързалки. Не е като аква фентъзи, естествено. За това и цената му бе в пъти по ниска 😁Не е кой знае какво, но.. Вижте му цената, може и да се вмести те. в цената. Ако имате някакви въпроси питайте. Ние няма да се върнем в него, но въпрос на виждания .

# 772
  • Стара Загора
  • Мнения: 519

[Да, и аз това забелязах, че бюджета няма да стигне 🙂 Единствено се побираме в Ефталия Оушън и Лонсиера в Алания. Какво ще кажете за тези хотели? Погледнах и Корумар, но в няколко сайта  няма места.

Били сме и в Ефталиите и в Лонисера. Категорично ви препоръчвам Ефталия! Освен това там децата са деца до 14,99 год, а в Лонисера до 13,99г.

# 773
  • Велико Търново
  • Мнения: 107
Здравейте. Две семейства сме с по едно дете. Дъщеря ни е на 13г. Харесали сме няколко хотела и се колебаем кой да изберем. Пътуваме със собствен транспорт.  Бюджет около 3000лв. Та хотелите,които харесваме са
-Haydarpasha Palace- Албания
-Limak Atlantis Deluxe Hotel & Resort-Велек
- Diamond De luxe  Hotel &Spa-Сиде
-Side Royal Style -Сиде
-Side Royal Palace-Сиде.
Ще помоля за впечатления от тях.

# 774
  • Пловдив
  • Мнения: 2 027
Без колебания бих избрала този в Белек.

# 775
  • Велико Търново
  • Мнения: 107
Без колебания бих избрала този в Белек.

Likak Atlantis ли? Имате ли лични впечатления или защото е в Белек?

# 776
  • Пловдив
  • Мнения: 2 027
Без колебания бих избрала този в Белек.

Likak Atlantis ли? Имате ли лични впечатления или защото е в Белек?
Не съм почивала там.Но Белек не може да се сравнява с Алания и Сиде.

# 777
  • Мнения: 1 399
Здравейте мами, моля за насоки. Двама възрастни сме (аз бременна) с детенце на 3г. Не бих казала че сме с ограничен бюджет, но няма смисъл и от нещо с много атракции, малката ще се впечатли и от една пързалка 😁 по-скоро ми се иска да имат хубав плаж на първа линия. За началото на юни разглеждаме, 7 нощувки, и да се пътува със самолет, не автобус.

# 778
  • Мнения: 3 642
Някой с пресни /миналогодишни/ впечатления от Вон Ризорт Голдън Бийч?

# 779
  • Пловдив
  • Мнения: 2 027
Някой с пресни /миналогодишни/ впечатления от Вон Ризорт Голдън Бийч?
Отзивите за този клас хотел бяха хубави.Сега видях ,че за някои дати/включително и тази която запазих/няма места.

Общи условия

Активация на акаунт