ДЕВЕТИ клас 2021/2022 - И нека в девети клас да сме присъствено в час!

  • 28 542
  • 770
  •   1
Отговори
# 705
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 381
Трудно беше ставането тая сутрин, поне за мен. Детето вече замина за училище, днес го гоних да му полея вода 😝 Аз се чудя дали да си полегна още мъъъъничко. Снощи ходихме на вечеря с приятели, Ами отвикнала съм, а нито пихме много, нито стояхме до късно.
Нана, честит рожден ден! Прекрасен, позитивен и усмихнат да е!

Гледката от ресторанта, малко вали, но приятно. Там отсядахме и на хотел като туристи и заради това място се влюбих в Елена.

# 706
  • софия
  • Мнения: 25 392
Zvanche,
Възходи и падения е положението😄 Запознала се е с учителката по БЕЛ. Тази, която е с Японски и още няколко езика. Харесала я е. Тениската е небесносиня. Снощи ме помоли да я изгладя. Добър знак според мен.
Иначе хленчи, че не знае кое къде е. Щяла да закъснява и да има отсъствия. Дали щяла да си успее да следи всички таскове. Ами ако пропусне и и пишат 2… Ей такива битовизми😄
Светлина Георгиева! Беше миналата година на мрън. Покрай ДО се случи да присъствам в няколко нейни часа по изрична покана на мрън. Разкошна е и като преподавател, и като отношение към децата.
Бързо ще се адаптира, ще научи. Няма начин да пропусне таск. Тя е упорита и организирана. Ако не беше, нямаше сега да е в Колежа Simple Smile

Нана, честит празник! Вярвам, че днес ще е един от най-хубавите ти. Пожелавам ти най-хубавия подарък - успешна операция и бързо възстановяване на детето! А ти да бъдеш здрава, спокойна и щастлива!

# 707
  • София
  • Мнения: 12 554
Благодаря, момичета!
Стягам се и отивам в болницата.
Кукнала съм от ранни зори, ма не вървеше да се изтреса в отделението в 4 часа Grinning

# 708
  • Някъде в Европа...
  • Мнения: 3 437
Добро утро!
Нана, честита да си! Здрава, обичана и успешна! Стискаме палци!
Доня, аз така ги виждам нещата - ще се прибира към 19.30 ч и ще грабва колелото. Ще правят нощни карания 🙄....Очаквам и забележки, че спи последните часове, които са разказвателни предмети повечето дни ..Дано хареса новите учители, иначе ще добавим и бойкот, който ще обяви..А, той е способен на това, доказвал го е няколко години; до такава степен - че бе настроил целия клас срещу една учителка (когато бе в 6 клас)
Звънче, дори не знам как да я определя програмата. Има дни, когато ще започват в 11.30, ще карат 1-2 часа, после ще висят 50 мин за дезинфекция на училището между двете смени и ще приключват в 19.15 ч. Айде ние живеем на 5 мин, ще се прибира в този луфт да обядва, но деца, които са надалеч, ще тръгват към 10.30-11 ч. от домовете си и ще се прибират в 20 ч. През това време всеки час - разнороден...😲. Как да не искат да са ДО?!
Бисквитка, ако беше първа смяна, щях да приема нормално нещата, но това от 11.30 до 19.15 ч.да имаш разнородни часове, ми дойде в повече, виждайки, че поне може да се направят часовете на блокове... Още едно ,,пиронче,, след дезорганизацията, която виждам в родното ПМГ. Аз съм възпитаник на ЕГ и понеже двете гимназии открай време си съперничат, явно и това допринася 😉. Успех на твоето момиче в новия клас!

Помрънках си малко повече, но знам, че тук ще ме разберете ☺️
Тази сутрин автобусът, с който пътувам за работа, бе пълен с ученици. Приятно е...

Последна редакция: чт, 16 сеп 2021, 08:04 от AIR

# 709
  • гр.София
  • Мнения: 4 151
Кураж,Нана! И Честит празник! Heart

С.е втора смяна.  Вчера след часа на класа мааха гащи по София до вечерта. Класната им била донесла банички сутринта и нашата изкарала на това ядене цял ден.
Имат 5 часа АЕ и 3 часа руски. Блокове само два - по История и География.  Другите са разпръснти . Имат 2 пъти по 6 часа и другите дни по 7.  Чака си модула по физическо с нетърпение- дали ще го има изобщо.

# 710
  • Мнения: 2 208
Нана, честита да си! 💐
Стиснати палци и от мен за успешна операция и бързо възстановяване! 🍀

# 711
  • Мнения: 6 924
Нана, спокоен рожден ден ти желая! Всичко да мине леко и това да ви е последното стъпване в болница!

# 712
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 381
Air, въпросът е - в колко часа трябва да станеш, за да си научиш по 8-9предмета, за да си на училище в 11ч и ще бъдеш ли адекватен до толкова късно?! Този който е съставил тая програма явно няма ученик у дома.

# 713
  • София
  • Мнения: 7 182
Честит рожден ден, Нана!
Здраве и щастие за цялото ви семейство!

# 714
  • Мнения: 6 584
Честита да си, Нана!
Здраве и късмет за теб и близките ти хора!
Да мине леко и безпроблемно всичко!🍀

Нашият клас изтегли мнооого  къса клечка тази година с една учителка.
Тръгвам за Ватикана!

# 715
  • Мнения: 47 963
Давай! То предстои и при нас да видим има ли защо да се радваме, но снощи се почерпихме от сърце, просто, наистина с много много радост!

# 716
  • sofia
  • Мнения: 1 473
Нана, жива и здрава бъди! Днес ще бъде щастлив и хубав ден за цялото ви семейство!

# 717
  • Някъде в Европа...
  • Мнения: 3 437
Air, въпросът е - в колко часа трябва да станеш, за да си научиш по 8-9предмета, за да си на училище в 11ч и ще бъдеш ли адекватен до толкова късно?! Този който е съставил тая програма явно няма ученик у дома.
Това дори не ми се коментира...ясно е какъв ще е успеха и знанията първия срок ...🤮

Бисе,, Хепи, и във Ватикана, и в Синята джамия съм готова да се моля 😁...Кога тръгваме?! 😁

# 718
  • Мнения: 6 584
Air,  само да заредя метлата с гориво и ще ти тИлИфонирам.

# 719
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Нана, пожелавам днешния ден да ти донесе спокойствието, което искате и здраве за детето! Честит рожден ден!

Както и предполагах, твърде прибързано се зарадвах, че съм взела учебниците о`време. Вчера вечерта най-накрая негово височество, провокиран от моя фалцет, благоволи да отвори торбичката с учебниците, които му купих и да почне да проверява дали си отговарят на тези, които обявиха в гимназията. Естествено на петата минута получих призовка да се явя в детската, защото нещо не било, както трябва. Гледам си аз списъка - точно е, гледам неговия списък, който токущо е отворил и гледа в реално време от сайта на училището - разминавания в издателства и години на поне 4 учебника. Полудях! Качиха списъка на 31.08, правила съм си скрийншотовете на 02.09 и съм заявявала учебниците по тях. С дата 15.09 вече част от учебниците са променени. Ми, да им таковам и таковата. Сега точно скъпи и трудни за откриване материали трябва да търсим отново.

Ред, кураж и сила днес.

Общи условия

Активация на акаунт