ДЕВЕТИ клас 2021/2022 - И нека в девети клас да сме присъствено в час!

  • 28 506
  • 770
  •   1
Отговори
# 720
  • софия
  • Мнения: 25 202
Ред, Hug

# 721
  • Sofia
  • Мнения: 1 692
Нана, честита да си! Стискаме палци всичко да мине успешно!
Ред🤗

# 722
  • София
  • Мнения: 6 110
Нана, стискам палци да мине бързо и по вода операцията и наборът да се възстанови бързо! А ти да си жива и здрава и само хубави емоции в предстоящата година!

Наборът има в програмата 2 дни с 10ч, 2 дни с 9 и един ден с 8ч. Вярно, че по 4ч всеки ден са танци, но ще е в училище от 8- 16ч. Отделно в 2 от дните има по 1ч допълнително танци, а в останалите, включително събота и неделя по 3+. В събота английски от 9- 13ч, в петък има немски по час и половина частен урок. Дупе да му е яко.

# 723
  • Мнения: 6 918
Наборът има в програмата 2 дни с 10ч, 2 дни с 9 и един ден с 8ч. Вярно, че по 4ч всеки ден са танци, но ще е в училище от 8- 16ч. Отделно в 2 от дните има по 1ч допълнително танци, а в останалите, включително събота и неделя по 3+. В събота английски от 9- 13ч, в петък има немски по час и половина частен урок. Дупе да му е яко.
ДАЗД Ви последва.

# 724
  • София
  • Мнения: 3 610
Нана, честита да си! Всичко да мине безпроблемно и довечера с кеф да си сипеш!
Ред, прегръдка от мен. С теб ще се печем на един огън днес.Sad
Наборът раздига къщата в 5:50. Станах да го изпратя, за са съм сигурна, че тръгва с главата си. Моят няма толкова тежка програма. Само един ден каза, че е с 8ч. Има и един ден в който няма нищо на немски.Nerd

# 725
  • София
  • Мнения: 6 110
Хахах, Мария, те отдавна ме следят. Joy  Още откакто най- големият беше 5. клас и класната му ми се обади, за да ми каже възмутено, че ТРЯБВА да го накарам да си закопчава якето през зимата.

# 726
  • София
  • Мнения: 3 444
Наборът има в програмата 2 дни с 10ч, 2 дни с 9 и един ден с 8ч. Вярно, че по 4ч всеки ден са танци, но ще е в училище от 8- 16ч. Отделно в 2 от дните има по 1ч допълнително танци, а в останалите, включително събота и неделя по 3+. В събота английски от 9- 13ч, в петък има немски по час и половина частен урок. Дупе да му е яко.
ДАЗД Ви последва.
Аз в музикалното съм учила по същия начин и  не ми е хрумвало че е натоварващо или нещо от сорта.Дори до  по-късно  сме били.Немалка част от часовете са индивидуални и  си ги  правиш по собствена програма.Има и паузи  между тях, та  сме учили  на крак  в коридорите и то  редовно.
Много  ги мислим тия деца май- колко са натоварени,  пък какъв им е материала в учебниците,  могат ли да го разберат, приятен ли е.... Едно време просто го учехме защото  трябва! Без да подлагаме на допълнителен анализ съдържанието му.Не че   е най-правилното, но определено  в наши дни задълбаваме , понякога излишно.
А и щом може да стане в 5.40 да си  прави букли, не е толкова зле положението Wink Явно  се дават жертви според мерака

# 727
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Лиани, прегръдка и за теб.
Случайно разбрах, че момчето, което претърпя фаталния инцидент с велосипед на тренировъчното спускане, е било не просто наборче, а съученик от съседен клас в основното училище на сина ми. Още един камък ми заседна на гърлото. Познавали са се.

# 728
  • София
  • Мнения: 2 437

Нашият клас изтегли мнооого  къса клечка тази година с една учителка.
Тръгвам за Ватикана!

Бисе, чакай ме и мен за натам. И ние така, но с класна!
Нана, честит празник и силно стискам палци всичко днес да мине по вода.
Ред, Лиани прегръдки и сили днес!

# 729
  • Мнения: 4 966
Нана, честит празник! Чакаме да кажеш как е минало!
Име за новата тема измислихте ли? Че е време!
ТуиГ, доста тъпо това с учебниците. Аз ги купувам един по един през група във фейса. Ако не открия всички, ще ходя до някоя борса.

# 730
  • София
  • Мнения: 3 558
Аз днес приключих сагата учебници.
Евентуално някой сборник, но да видим как ще тръгнат нещата.
Нана, честит празник с пожелание довечера да имаш още един повод за наздраве и да ти е леко на сърцето.
Red, liani, сили за вас и семействата.

# 731
  • Мнения: 6 581
Ред, Лиани, прегръщам ви силно!❤

ТуиГ, при цялата неразбория в държавата, няма как в училищата да е ро- различно. Що за идиотия да публикуваш учебниците и после да ги промениш?! Ами, като не са сигурни, да решат, пък после да публикуват.

Мони, готова ли си, че при нас положението започва да става все по- натопорчено. Къса клечка, още по- къса клечка, най- къса клечка...

# 732
  • София
  • Мнения: 2 437
Мони, готова ли си, че при нас положението започва да става все по- натопорчено. Къса клечка, още по- къса клечка, най- къса клечка...

С тебе винаги Simple Smile Аз чакам днешните отзиви, че е имал два часа при нея, но от това, което разучих не съм сигурна дали трябва само с Ватикана да се ограничим Simple Smile

# 733
  • София
  • Мнения: 8 931
Днес дадох 180 лв за учебници и то без тези по език. Половината бяха втора употреба. И с тези двойни учебници по някои предмети са се оляли. 
Одобрили са ме за 300 лв за първокласничката, ще видим кога ще преведат половината. Че и за нея трябват учебници по език и помагала.

# 734
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Пак тя, миналата година имахме превод през октомври. Вторият го пуснаха февруари или март.

Общи условия

Активация на акаунт