ДЕВЕТИ клас 2021/2022 - И нека в девети клас да сме присъствено в час!

  • 28 556
  • 770
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 7 279
Ред, Лиани,  прегръдка и от мен!
Снощи за половин час подсигурих всички учебници без БЕ, ИТ, АЕ и НЕ за сумата от 100лв( втора ръка,  на спирката на Красно село). Всеки ден връщат/изкупуват учебници и ако някой нещо не намира и му е удобно, може да провери там.

# 736
  • софия
  • Мнения: 25 446
Лиани, пропуснала съм какво се е случило, но имаш и от мен прегръдка.

# 737
  • София
  • Мнения: 12 554
Ето ме. Мина! Свърши! Край! Детето е добре, аз вече също. Е, боли го доста, но помолих за болкоуспокояващо и му сложиха. Успокоих се вече. Сега само да изкараме два- три дни в болничната стая и да се прибираме у дома

# 738
  • София
  • Мнения: 1 531
Браво, Нана, вече може да празнувате, поне малко.

Наистина тия двойни учебници ми се виждат нерелани. Кога ще успеят да ги минат? И аз дотук съм дала малко над 100 лв. , като остава да вземем двойния учебник по история и географията. Предстоят и тези по език. Отделно учебните тетрадки и атласи към учебниците на малкия + учебна тетрадка по музика. Rolling Eyes

# 739
  • у дома...
  • Мнения: 3 079
Оооо, Нана! Страхотно. Бързо да се прибирате у дома.

Ред, Лиани, бъдете силни!

# 740
  • Мнения: 6 586
Бързо възстановяване на детето, Нана! Нека лошото остане зад гърба ви и само хубави неща да ви се случват!

И аз не 8нам, как и кога ще ги минат тези два учебника по един предмет. При нас само историята е с два учебника, но ми се струва невероятно да се преподаде този материал, нищо че ще имат по 4 часа история седмично.

# 741
  • София
  • Мнения: 2 437
Ей, Нана браво, че мина. Хайде сега бързо възстановяване и никакви болници вече!

# 742
  • София
  • Мнения: 7 190
Много се радвам, Нана! Hug
Скоро да се прибирате у дома.

И при нас всичко приключи.
Момичетата решиха, че ще бъдат с нас през цялото време.
Поплакаха доста, но след като всичко свърши, споделиха, че са стигнали до някакъв вътрешен мир. Ами това е, трябва да ги слушаме вече.
Благодаря ви много за подкрепата. ❤️

# 743
  • София
  • Мнения: 2 437
Ами това е, трябва да ги слушаме вече.


Това е истината

# 744
  • у дома...
  • Мнения: 3 079
Тази година Ани сама си организира транспорта до София. Говори си с приятелката. Родителите ѝ са наши приятели. Но я оставих да се организира първо тя. Големи са ни децата вече. Оставила съм ѝ достатъчно пространство да диша. И да си гони целите. Аз наблюдавам отстрани и само леко побутвам ако се налага.

# 745
  • sofia
  • Мнения: 1 474
Много се радвам, Нана! Hug
Скоро да се прибирате у дома.

И при нас всичко приключи.
Момичетата решиха, че ще бъдат с нас през цялото време.
Поплакаха доста, но след като всичко свърши, споделиха, че са стигнали до някакъв вътрешен мир. Ами това е, трябва да ги слушаме вече.
Благодаря ви много за подкрепата. ❤️
   Ред, взели сте правилното решение за децата. Същото беше и с моето момче - каза, че ако не присъства на всичко заедно със семейството, чувства празнина и някаква незавършеност на сбогуването с баба му.
  Нана, заслужавате едно голямо питие днес и благодарност към Вселената😊

# 746
  • Мнения: 2 208
Име за новата тема измислихте ли? Че е време!
На прага на девети клас ударно засипаха ни с тестове завчас.

# 747
  • Мнения: 607
Red, Просто майка,
Възхищавам се на момичетата ви! Толкова силни, отговорни и зрели!❤

# 748
  • Мнения: 6 586
Рали, нали? С такива майки, няма как децата да не са за възхищение❤

# 749
  • Мнения: 607
Ха ха ха Бисе, точно така!
Май и двете майки се леко глави, така че крушата не пада по-далеч от дървото😄

Рали, нали? С такива майки, няма как децата да не са за възхищение❤

Общи условия

Активация на акаунт