последствия от раждане

  • 6 860
  • 50
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 730
Както пишете, излиза, че само нормално раждалите мами имат стрии, увиснали бюстове и кореми, и излишни килца  newsm78

И какво общо имат тези последствия от вида на раждане Thinking
Аз имам само две от горе изброените,малко стриики по дупето и циците и увиснал бюст Twisted Evil,който задължително ще коригирам Flutter

Раждала съм нормално,като финикиец,влязох в болницата в 12.00 и в 12.15 бях родила-майка бързачка Laughing,а ме плашеха,че съм тясна и сигурно ще ме режат newsm78

# 46
  • Мнения: 1 029
Както пишете, излиза, че само нормално раждалите мами имат стрии, увиснали бюстове и кореми, и излишни килца  newsm78
Раждах със секцио, последствията - 10 кила в повече, стрии, увиснал корем и бюст, белег от разреза... и разбира се едно прекрасно бебче!!!  Laughing

Съжалявам за усложненията, които са настъпили при теб. Дано всичко се оправи скоро Praynig. Да пишеш!!!
Hug

# 47
  • Мнения: 3 478
Не съм имала такива май, шевовете опъваха само няколко дни, но проблеми със сядането не съм имала.  Отне ми 4 месеца да си върна същите кила, бюста за сега се държи Mr. Green, дано не висне по-късно.

# 48
  • Мнения: 1 040
Аз имах вътрешни и външни шевове, които ме понаболяваха една седмица, излишни килца много нямах, та ги свалих сравнително бързо, следродилна депресия, за съжаление, ме беше налегнала за кратко, но Слава Богу бързо се отърсих от нея.

# 49
  • Мнения: 2 159
Възстанових се много бързо, на третия ден нямах чувството, че съм раждала. Не ме болеше никак, макар че имах епизиотомия и доста вътрешни шевове. Останаха ми много килца отгоре Embarassed, които тепърва започвам да боря, защото кърмих до съвсем скоро, стрии, които почти са се заличили /или поне не се виждат от 100 м/  Joy и големите увиснали цици /които не бяха нито толкова големи, нито толкова увиснали преди да забременея/ Sick

# 50
  • Мнения: 1 975
50дни имах лохии, много шевове, +8 кг., които не ми дават мира и един гардероб неизползваеми дрехи Cry

Общи условия

Активация на акаунт