Есенното слънце гали вече бузките на ЮЛСКОТО човече!

  • 10 265
  • 291
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 845
Честито на днешните месечинки Тея и Мария!
Синеочка - съжалявам, че така се е получило с теб, но за жалост има много такива случай в България. Жалко наистина, но така по този начин си правят анти реклама магазина. Аз повече не бих пазарувала там. Потърси я пак управителката, може да излязат почтенни хора или поне така се надявам.
pearly - Как е Каби сега? Знам, че Асето много ще ти помогне, защото е минала по този път.  Би ли споделила какви млечни храни си давала на бебчо, за да внимаваме.

# 286
  • Мнения: 747
Pearly, мила, стискам палци да се справите по възможно най-безболезнения начин! Цункай Кабчо и от мен!

# 287
  • ES
  • Мнения: 2 172
Диди, тези спални чувалчета са супер. Малкият се отвиваше още от както се е родил, ритне с крачета веднъж-дваж и отвит. За това хоп в торбата нека да рита. Пак си го завивам, ама и като е с чувалче не може да изрита и горната завивка. Горещо ви ги препоръчвам!!!



Синеоче, няма ли там телефон на потребителя. Ама в България е така, не го ли видиш навреме, трудно е да го докажеш. Тук стока можеш да върнеш (поне в някои магазини) 30 дни след покупката стига да пазиш касовата бележка. Ако не стане с телефон на потребителя, дай гластност. Както е писала една мама (да извини, че не съм я запомнила) пусни тема в клюкарника, даже може и на ^Господари на ефира^  да се обадиш. Даже и да не ти върнат парите, поне да си излееш яда, ама не в сълзи.

Пърли, миличка, извини ме за невежеството, какво е това АБКМ и как сте го придобили. И бързо да ви минава, като на кутренце.

# 288
  • Мнения: 493
Синеочка гадно е и е разбирам аз преди няколко дена получих сметка за тока от 300 лв. като се има предвид,че 10 дена сме били на почивка в Лисабон. Когато отидох да се разправям в енергото ми казаха да дам 25лв. за жалба . Не ме питай колко бях ядосана, а на всичко от горе да плащам и за жалба. Естествено те са монополисти ако не платя изключват ни.
Така,че знам как си се чувствала.

И ние ве4е сме в отбора на сополивите бебета, но минах през свекърва ми ( тя е педиатър) и ми даде рецепта за едни правени капки и ве4е сме почти без хрема. Ако искате дайте си е-маила да Ви пратя рецептата, а относно  осцилококцинума се дава един за целия ден, като се разделя не два приема
Pearly, много неприятно е станало. Бързо да се възстановите .

# 289
  • Мнения: 2 478
Синеочка ама беше ли затворена кутията  newsm78 както са си други с фолио и тъй нататък или беше отворена!Да не е някоя грешка на някоя служителка да си е носила захар или пък да е от фирмата където ги пълнят да са объркали кутиите? newsm78 Всеки случай си е адски гадна инсценировка,а сетих се, че може да е направено и от клиент,например някой закъсал да си е изсипал кафето в торбичка в него и да е замаскирал положението!Ние така като бяхме в германия и в кауфланд понеже е голям и на 2-3 етажа на единия етаж гледаш дискове музикални се продават,на другия етаж гледаш кутиите скатани тук там празни и някой"българин"си е задигнал диска!Бая се чудих тогава ама има и такива хора! Naughty
 За осциокопциома и аз чух че може да се дава на бебе,а е хубаво сега в зимния период да се взима по една доза на седмица превантивно за всеки случай!(ние не бебето)
  За Асето да ви кажа че мисля че каза така, понеже каквито и мъки да си минал си заслужава труда и усилието и после го смяташ за минимална мъка,така поне аз се чувствам, има трудности но после се забравят! Peace
 Пърли разкажи как точно стана с какво захрани че се получи това?Дано се оправи скоро и го израсте но вече трябва да внимаваш и да четеш хубаво етикетите на всичко!  chef
 Hug Hug Hug
Бъни кажи рецептата тук и други да се възползват!Молим!

# 290
  • Мнения: 1 584
Честито на днешната месечинка и от мен!

Наде, Герито, и всички момичета - благодаря ви много за подкрепата! Нещата като че ли бавно и славно се нормализират - днес положението е много по-добре - все още поплаква малко повечко от преди докато яде и се дърпа, но само по 1-2 пъти на ядене което си е направо постижение!!

Нарина, една моя приятелка също се беше заразила от детето си от болницата - попитах я как се е оправила и каза че и тя, и бебето са пили антибиотик, съвместим с кърменето и подходящ за бебета - Аugmentin. Консултирай се с лекаря ти все пак де и дано бързо се оправят нещата Praynig

Някой беше питал за ваксината Инфанрикс (съжалявам, не си записах кой беше  Embarassed)  мисля че тук ще ни поставят такава, но ще имам инфо чак другата седмица. 

За цитрусовите плодове аз лично ще се въздържа в началото на захранването - все пак са доста кисели и ми се струват силни за детското стомахче. Иначе една приятелка твърди, че в Италия сок от портокал много препоръчвали и тя си давала на детето от рано-рано..

Последна редакция: чт, 02 ное 2006, 23:13 от maira

# 291
  • Мнения: 2 653
Хайде на новата темичка!
Ако нещо съм пропуснала или объркала, ми кажете , моля!

Общи условия

Активация на акаунт