Есенното слънце гали вече бузките на ЮЛСКОТО човече!

  • 10 279
  • 291
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 359
coccinella Точно в клиника Патанов ходихме и струваше 25лв. изглежда има кабинет и в Майчин дом но там е с по-висока такса. И при нас каза, че ако всичко е наред след месец и половина след това контролата е като проходи.

# 241
  • Мнения: 1 975
Даниела 77 аз я знам цялата, тя е една от любимите на Марти Laughing


Пусни я бе мила, аз знам само " Отпред, отпред на каручката........", но как започва не зная newsm78

# 242
  • Мнения: 326
Много благодаря на всички. НАй-специално на Venka Hug  bouquet. Аз я чух в събота по кой е По-По-Най но  я изпя едно мъничко момиченце и то не цялата. Simple Smile

Аз ще я пусна надявам се Вени да не се обиди  Blush

Отпред, отпред на каручката
е седнала седнала внучката
и вози я вози я Марето
на дядо на дядо магарето
дий дий друс друс друс (2)

Отиват отиват на лозето
че зряло е зряло е гроздето
и с малката малката кошничка
на дядо на дядо помошничка
дий дий друс друс друс(2)

ХАйде ще им пеем дружно Simple Smile

# 243
  • Мнения: 2 653
Здравейте!
Днес редих дрехите на Софи и напълних още една чанта с умалели дрешки.Обаче по-интересното е , че като разглеждах тези, коит оса ни големи се оказа че дрехи за 6-9 месеца ни стават #Crazy на ширина малко са широки(тъкмо по-удобно за нея , ), но на дължина влизаме.И другото което изнамерих беше едно "космонавтче" , което бях прибрала, защото е за 1 месец.То също ни става обаче.Тези производители направо ме шашват понякога.
Вчера правихме Пентаксима и ни мериха. 5200/62(или 64забравих   Blush)
Лека нощ , без детски плач и скърцане на биберони  Laughing

# 244
  • Мнения: 1 584
Честито на всички празнуващи днес и от нас!

Аз също пея на Ясмин (признавам си малко фалшиво Embarassed), на нея много и харесва и даже "пее" с мен. Най-обича "Дъга" - сещата ли се? -

Моля кажете не на шега,
кой нарисува тази дъга,
пъстра красива, казвайте кой,
аз или ние, ти или той?

....

Иначе нашите неволи с дърпнето от гърдата и плакането продължават Cry На всяко ядене  е така, с изключение на това към 7 сутринта (и днес през нощта, защото снощи заспа без да яде почти). Не мога да си обясня какво и става?? Мисля че не е стачка, а по-скоро нещо коремчето не и е добре. Започнах да и давам пак Саб Симплекс вечер ама тя започва с рева още на тях newsm78 Другото което си мисля е дали не е свикнала да и тече по-силно млякото, защото първите 5 мин някъде суче добре и почти без дърпане и след това се започва newsm78 Някой да е преживял подобно чудо и да ме посъветва нещо?

А относно дрешките и при нас е така - някои от първите одавна омаляха, други в момента са последни обличания, а има едно боди дето и е огромно?? Разни производители, разни мерки  Laughing Аз затова попреглеждам по-честичко тези които са уж за по-нататък  Laughing

Тък също се правят 2 ортопедични прегледа - но не от специален ортопед, а от детската лекарка - гледат тазобедрените стави на ехограф - на 1 месец и сега между 3 и 4 месец още веднъж.

# 245
  • Мнения: 747
Maira, тази песничка наистина е много сладка- ето и мелодийката /N 99/:

http://www.bg-mamma.com/site/content/view/409/57/

Моята бебека често стачкува- оставям я да си упражнява правата чрез тези стачки и не се притеснявям.
Лека вечер на всички!  bouquet

# 246
  • Мнения: 2 481
 Hug Здравейте момичета,вече си инсталирах кирилица,и разни други неща които се губят като сменяш компа!Ужасна работа ама е хубаво !Сега имаме записвачка и ще се уча да записвам!

Нашия тати е от 2-3 години така и сега просто споделих с вас защото беше по-страшно и дълго!Но той въобще не се притеснява и хич не ще да види от какво му е!
Асе и другите, мерси за предположенията, но трябва да го влача до лекарите аз, а той не ще да ходи!Дано не е астма или алергия, а да е нещо от храна или алкохол,той си пийва порядъчно!


Сега друго какво! newsm78Бебето и аз сме ОК!Понеже вие казвате че вашите се обръщали и одеве и аз я въртях ама тя не ще!Като я къпах,после нали я обличам на повивлника и тя гледаше към пердето!Като я обляках я доближих до пердето,като го хвана,като му загука,като му се разсмя,малеее голяма радост ви казвам! Flutter

Хайде спирам да пиша че ми се скараха че съм писала много!
Бай! newsm78







# 247
  • Мнения: 187
Даниела 77,  newsm10 fiuuuuuu fiuuuuuu sohappy sohappy

# 248
  • Мнения: 845
Ох, да Ви се оплача. Следобяд, както си миех чиниите поглеждам към мивката и се показва една малка струйка вода :crazyeyes. Ужас, за сама жена с две деца. Извиках по спешност свекъра. Милият веднага дотърча от работа. Поскалъпихме работата, но явно не ми е ден. Току що установих, че бойлера капе. До тук добре, но той е нов на 6 месеца. Извиках комшията, пак по спешност. Направо го изкарах по пижама Sad. Оказа се, че капе от ел. инсталацията на бойлера. Ужасно е.Явно ще се топли вода на печката няколко дни.... Тъкмо ще изпращам човека и се чува странен звук от хладилника. Еееее, това не го понесох, защото и той е нов на 1.5 месеца Confused Дано и той да не се счупи Cry
Баткото си сцепи устната. Абе черен ден ми е днес. Дано да не се повтаря. Само слънчицето ми Венци , милото явно усещаше, че ми е напрегнато и си кротуваше вечерта.

# 249
  • някъде
  • Мнения: 4 955
Добро утро! Hug Един път и аз да изпреваря всички Mr. Green
eti_31, милата, дано да се оправи и теча, и бойлера, и хладилника, и баткото Praynig и да няма вече такива дни Praynig
При нас днес времето е отвратително, и вали и духа силен вятър и е голям студ, абе какво да ви кажа няма вече дълги разходки  Sad

# 250
  • някъде
  • Мнения: 4 955
Честити месечинки на Мария и  Тея!!! Бъдете здрави и послушни!!!  bouquet
Момичета вижте това  http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=138206.0

   HugТази сутрин ще се усмихна, когато видя лицето ти, и ще се смея, за да не заплача.
     HugТази сутрин ще те оставя да си избереш каквото искаш да облечеш, ще се усмихна и ще ти кажа колко прекрасно изглеждаш така.
     GrinningТази сутрин ще зарежа прането, ще те взема и ще те заведа в парка да играем заедно.
     Grinning Тази сутрин ще оставя чиниите в мивката и ще седна до теб да ме научиш как се реди този пъзел
     Wink Днес следобед ще изключа телефона и компютъра , ще отида с теб в задния двор и ще правим сапунени балони.
     Wink Днес следобед няма да крещя, дори няма да повиша тон, когато ти се размрънкаш и разхленчиш за сладолед, а ще ти купя сладолед.
      Hug Днес следобед ще те оставя да ми помагаш в правенето на сладкишите и няма да те спирам докато се опитваш да ги приготвиш.
     Тази вечер ще те държа в прегръдките си , ще ти разкажа историята на твоето раждане и това колко много те обичам.
     Тази вечер ще те оставя да се намокриш в банята и няма да се ядосам.
     Тази вечер ще ти позволя да останеш до по-късно и ще седим на балкона да броим звездите.
     Тази вечер ще те притисна до себе си дълго и изпусна любимите си телевизионни програми.
     Тази вечер, когато прекарвам пръсти през косата ти ще бъда благодарна на Бога, че ми е дал най-великия подарък.

И когато те целуна за лека нощ ще те гушна по-силно и по-дълго.И отново ще благодаря на Бог за теб и ще го помоля за още много дни като този.

# 251
  • Варна
  • Мнения: 1 858
Диди  bouquet.направо ме разплака Cry
Започнах да се замислям дали отделям достатъчно внимание на моето слънчице Confused
Ети,дано всичко при теб да се нареди Hug.отврат е така като се заредят нещата #Cussing out.най важното е дечицата да са ти здравички. Hug Hug Hug

ние по-късно ще ходим на консултаця и ще вляза да се отчета колко сме пораснали и там другите работи.
да не се хваля,но май с кърменето потръгват нещата Praynig Praynig Praynig

Честити месечинки на бебките Мария и Тея

Приятен ден от нас Heart Eyes

# 252
  • Мнения: 1 341
Добро утро!
Диди,много се разнежих от поста ти.Найстина трябва да се разваме за всеки ден с малките ни слънчица.
Ети,дано всичко при вас се оправи и няма повече каръшки дни.
Прасчо,много се смях с твоя Муньо  Joy  Joy Мерси за линка,сега съм пуснала на Ема песничките,а тя им гука,мама си пие кафето с тати в кухнята и всички сме доволни  Mr. Green
Наринче,дано всичко се оправи по-бързо,и да се кърмите дъъълго и с удоволствие  Peace
Ние с Емка-семка днес сме на детски рожден ден,след малко излизаме.После ще споделя как се е държала малката ми кукла.
Честито на всички празнуващи тези дни,много здраве и късмет  Peace
Чао за сега

ПП.Диди,15-ти наближава да не забравиш да ни почерпиш с тортичка  Wink

# 253
  • Мнения: 845
Привет мами!
Диди - невероятво е това. Разплаках се Cry. Наистина са дар от господ тия мънички звездички и трябва да сме благодарни, че ги имаме и да отделяме повече време за тях в забързаното ни ежедневие.
Ох, теча го оправихме, а от сервиза казаха следобяд, че ще оправят бойлера, че не е леко да топлиш вода и да пиеш дупе, както преди 1 век ooooh!При нас е малко по-сложно, защото сме със слънчев колектор-дано да свършат па-бързичко baby_neutral baby_neutral
Тук е супер гадно времето, но имам надежда поне до следобяд да се пооправи. Нали знаете - "Надеждата крепи човека" Wink
Момичета Асето ще участва в "Искренно и лично" сега по БВТ от 10 часа Simple Smile

Последна редакция: чт, 02 ное 2006, 10:05 от eti_31

# 254
  • Мнения: 187
Ети, точно влизах да кажа че Асето е в "Искренно и лично" Peace

Общи условия

Активация на акаунт