Есенното слънце гали вече бузките на ЮЛСКОТО човече!

  • 10 277
  • 291
  •   1
Отговори
# 270
  • Велико Търново/Latitude: 43 ° 32 '47 "North - Longitude: 6 ° 56' 17" East
  • Мнения: 1 221
И друго- този крем  Excipial колко струва? Че мисля с него да мажа бузките и гънките,че са сухички.
Има Excipial Hydrolotion /с 2 % урея/ , както и мляко Excipial Lipolotion /с 4% урея, което е за много суха кожа/. И двете се предлагат в опаковки от 200 и 500 мл. Аз съм купувала 200 мл Hydrolotion, което е на цена около 9 лв. Има ги само в аптеките.

# 271
  • Мнения: 867
Момичета да ви споделя на каква дребна измама бях подложена няма да повярвате. А и ме е яд на себе си защото аз съм си виновна като съм патка заблеяна. По принцип не съм такъв човек, все съм оправна, но явно покрай бебето ми е изпаднал акъла съвсем. Та:
Пазарувам аз вчера в Европата до нас( това е от веригата СБА, ако някой не знае) и купувам аз освен милиона неща и една кутия нескафе от големите разфасовки даже. Не съм оглеждала много много, защото съм с количката и естествено, товаря коша отдолу, а и бързам да не тормозя детето да обикалям 1 час. Да ама каква беше изненадата ми днес сутринта когато тръгвам да правя мляко с нес на мъжо, когато отварям кутията и.....тя разпечатана и пълна със ЗАХАР!!!!!!!!! Това нее всичко, аз чудя се, тюхкам и обсъждам на какво прилича това и решавам поне да отида да си го изкарам на управителката, не че ще ми върната парите или нещо, аз доказателства нямам, ама поне да им кажа в очите какви долни хора са. И отивам та, вися 1 час да чакам управителката и ТЯ НЕ СЕ ПОЯВИ.

Прибрах се и от огорчение съм плакала до сега. Не за друго, не ми е за 10-те лева ами заради обидата и унижението!!!!!!!!!!

Извинявайте ако съм била досадна, просто искам да си кажа, защото няма на кого Cry Cry

# 272
  • Мнения: 708
синео4ка не си досадна нали за това сме тук да си споделяме и хубаво и лошо това е ужасно ако съм аз ще отида утре пак да се разправям
 morskasirena
Здравейте и от мен!
Ние май ще влизаме в отбора на сополивите бебета. Имам чувството, че Тотко има лека хремичка, не съм много сигурна, защото той от както се е родил има секрети в нослето, които всяка сутрин почиствам. Но снощи беше много неспокоен, буди се през 2 часа, яде през 4....... а бе ужас.... Да но е нещо инцидентно, защото ако продължи не знам как ще издържа. И за това днес взех от аптеката 3 ампули витамин С и осцилококцинум и му дадох на бебчо за по-сигурно.
Пепи пиши моля те след посещението при дерматолога, че и ние сме като вас. Мислех, че ще ни се размине ходенето на лекар, но положението става по-зле.
Пепи нали знаеш, че от ректалната температура се вадят 5-6 градуса, така, че ако си я измерила 37,6 не е страшно.
Ети при мен най-редовно като замине мъжът ми сякаш всичко почва да се чупи, а ма в повечето случаи нищо няма и умирам от срам. Така веднъж викнах техник, че съдомиялната не работи - то се оказа, че имало боклук във филтъра  ooooh!, виках и за готварската печка - тя е с часовник, които големия син врътнал и тя се заключила, а ма аз нали не го ползвам и не знам. Голяма излагация беше, защото техника я разглоби цялата, защото си мислеше, че има прекъсната жичка.........  Joy
И други такива случки имам, а ма ще ви писне да ме четете.  bouquet

Гледахте ли Ася? Жалко,че нямаше възможност да се изяви много,но пак загатна за ползата от кърменето Hug Друг път повече. Но ми направи впечатление,че каза,че не е имала никакви проблеми с кърменето /някой да ме поправи,ако греша/.
Аз пък мисля, че тя тук многократно е споменавала през какви трудности е минала до като кърми. А ма да не подхващаме пак тая тема.
по колко осцилококцинум му даваш защото нашия батко е болен и ми се струва че и Валери нещо прихваща давам му по една ампула вит.С но не бях се сетила за осцилококцинум днес и аз съм будна от 5и30 не че Валери ме събуди,но от притеснение не мога да спя

# 273
  • Мнения: 166
ох, много е гадно да пишеш и да изчезне #2gunfire
ние пък, направихме едночасова разходка. Павел е толкова кисел днес, че реших да го изведа все пак. В количката дремна, но щом влязох в един магазин веднага замрънка baby_neutral
Синеоче и мен много неща ме шокорат в нашата любима страна, това което ти се е случило е върхът #2gunfire
Пепи, дано ви спадне подутото. но наистина е важно да се затопля ваксината, а и как се поставя. Аз слагам компрес с мед, но изобщо не беше подуто.
Даниела,много неприятно се е случило с Криси, и аз все се притеснявам да общува с болнави хора и искам да му давам сок от морков, нали в него има най много витамин Ц, но той не го иска много.
NAN, много неприятно, но наистина нямам представа от какво може да е, питай педито на Дая

Последна редакция: чт, 02 ное 2006, 16:56 от pipi

# 274
  • Варна
  • Мнения: 1 131
Честит първи сняг на софийиските бебоци![/size][/size]

# 275
  • Мнения: 708
pipi четох във една книга че най-много вит.С има във портокала и кивито но сока от портокал могат да го пият бебетата дори във Франция слагали по няколко капки във водичката още от първия месец днес за първи път дадох на Валери сок от портокал само че не цял ами по малко от половин портокал за да видя как ще му понесе  за сега няма оплаквания

# 276
  • някъде
  • Мнения: 4 955
синео4ка spoko    action032    remybussi  Не се ядосвай! Hug
Аз моето кремче на Ексипиал съм го взела за около 7 лв и е в тубичка като от паста за зъби! Peace
Един път съм давала на Алекс осцилококцинум разтворен в половин супена лъжичка вода 1 доза само!

# 277
  • Мнения: 747
Синео4е, мила, твоята случка ми напомня за подобни изпълнения от страна на бившия ни нет доставчик- Power Net. Често имаше проблеми, идват техници да го оправят, като се бавят 2-3 дни!- и накрая за тяхната вина на всяко идване- 20 лв. Накрая ги отсвирих, ама оборудване за 600 лева ей така изгърмя. И един път като кипнах и отидох в офиса им да се разправям и да искам да говоря с шефката им- не, нямало я. Аз обаче се заинатих яко, и след 30 мин разправия се оказа че тя си е там, при това почти само с нея съм говорила! И ми опростиха едни 20 лева, ама още ми става нервно като се сетя. Та моя съвет сега е- вместо да ходиш да се разправяш, да студуваш, да понасяш това канско унижение и нервиш- пусни една тема в клюкарника.  Със сигурност ще намериш и подкрепа, а и повече народ ще разбере що за търговия е това. Иначе ти гарантирам, че шефката пак няма да я има, и за случката ще разберат само група саирджии. Хайде, мила, усмихни се spoko

Последна редакция: чт, 02 ное 2006, 17:35 от prascho

# 278
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 082
Аз пък мисля, че тя тук многократно е споменавала през какви трудности е минала до като кърми.
Да бе,и аз точно това си спомням,а сега каза друго newsm78 М/у другото Сиянка много прилича на мама Heart Eyes
Благодаря ви за инфото за крема,ще го пробвам.
И аз мисля да давам от утре сок от портокал...ще видим как ще го понесе. Пък и вече нали сме големи-държим си шишето сами bowuu

# 279
  • Мнения: 2 653
Честит първи сняг ! sohappy
Само влизам да кажа, че ще пусна нова темичка довечера, когато заспи зверчето.Ако някой ме също е решил да го направи само да ми пусне на лични едно съобщение, за да не му отива напразно труда.

# 280
  • Мнения: 166
тези цитруси малко ме притесняват newsm78, Павката и без това получава колики от всичко Joy

# 281
  • Мнения: 5 401
Здравейте, майчета.

Тази вечер бяхме спешно в Педиатрията. Оказа се, че Каби има АБКМ.  Sad Обръщам се към мамите, които захранват вече, да внимават и да заведат за всеки случай децата си на алерголог преди да започнат захранване с млечни храни!!!!!!!!

Лека вечер на всички!   bouquet

# 282
  • Мнения: 150
Изи, мила, не знам какво да кажа... Дано по-бързо да го израсте. Цункай Каби от нас! Heart Eyes Hug

Как точно са го установиха това?

# 283
  • Мнения: 867
изи, моля те разкажи по-подробно какво стана и защо спешното? Миличкият добре ли е сега?
благодаря за милите думи на всички, поповдигна ми се настроението малко.

# 284
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 082
Ех,Пърли,гадна работа! #Cussing out В какво точно се изразява това? newsm78

Общи условия

Активация на акаунт