Преброяване 2021

  • 50 083
  • 1 383
  •   1
Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 83
Лепнали са ни бележка на входа и на нея има телефон за връзка с преброител. Дали на него може да се обадим и да кажем кода?
Може да се обадите, аз съм преброител и също залепих телефона си по входовете. Няколко човека ми се обадиха с кодове, а един ми го прати по вайбър.

# 706
  • Мнения: 2 887
Защо да не може да се обадите? За какво ще е оставен иначе .. ?
Някъде четох, че ставката за контрольор е 70лв, но тази сума за един адрес ли е или как?
За един преброителен район. Имат по 4-5.

# 707
  • Мнения: 2 651
Момичета, имам генериран код, но съм допуснала грешка при нанасянето на данните на един от членовете на домакинството.
Опитах се да се свържа на телефона, не успявам.
Какво мога да направя в случая?

# 708
  • София
  • Мнения: 10 326
Нищо. Свиркаш си. Като мине преброителят му казваш за грешката.

В нашия вход ни флаер, ни бележка кога ще мине преброител.

# 709
  • Варна
  • Мнения: 1 119
Не знаех, че електронното преброяване е временно. С нагласа днес да го правя, изпуснала съм го.
Има ли някакъв друг начин различен от посещение на жилището?

# 710
  • Карлово
  • Мнения: 4 645
Не знаех, че електронното преброяване е временно. С нагласа днес да го правя, изпуснала съм го.
Има ли някакъв друг начин различен от посещение на жилището?
Не си. Удължиха срока до края на месеца.

# 711
  • Варна
  • Мнения: 1 119
Не знаех, че електронното преброяване е временно. С нагласа днес да го правя, изпуснала съм го.
Има ли някакъв друг начин различен от посещение на жилището?
Не си. Удължиха срока до края на месеца.

Благодаря. Прочетах до 17 септември, за това попитах. Ще разгледам пак.

# 712
  • Мнения: 4 246
При проблемен човек, който не контактува с никой, не отваря врата на никой, съответно не може да бъде уведомен за преброяването какво може да се направи? Не може да се счита за отказ неотварянето на врата нали?
За отказа необходим ли е свидетел?

# 713
  • Мнения: 2 887
При проблемен човек, който не контактува с никой, не отваря врата на никой, съответно не може да бъде уведомен за преброяването какво може да се направи? Не може да се счита за отказ неотварянето на врата нали?
За отказа необходим ли е свидетел?
Контрольорът, добре би било и домоуправителят да съдейства. На него може би ще отвори, или на съсед.

# 714
  • Мнения: 205
Аз имам проблем -след като въведох данните за 3 човека и не ми приема,изписва ,че имам пропуснати полета а няма такива редактирах всичко няма нещо ,на което не съм отговорила и не се приема,как да получа код? Някой имал ли е такъв проблем и кога и как получавате кода?

# 715
  • Мнения: 201
Здравейте! Имам роднини, които живеят в Пловдив под наем, но не са регистрирани в общината - могат ли да се преброят на този адрес или трябва да се регистрират по адрес на лична карта?

# 716
# 717
  • Мнения: 853
StellaRose3 Братовчедка ми така беше забила няколко дни, оказа се че проблемът е в картата. Беше я отбелязало някъде в гората, виж си пак отбелязката на картата къде излиза в секция Адрес.
WonderWoman, можеш да ги пребориш на този адрес, за преброяването нищо официално не се изисква, и аз се броих където съм под наем.

# 718
  • Мнения: 58
Здравейте, имате ли информация кога ще минават преброителите. Притеснява ме това, че съм сама в къщата и че няма кой да разбере кога и дали са минавали. През деня съм на работа. Не смятам да е електронно, така или иначе ще минават. По блоковете съм чула че лепят бележки или уведомяват домоуправителя. При сестра ми са и се обади ли че днес ще минат, но това е въпроса, защото те се познават. Аз съм от Монтана, ако случайно в групата има някой преброител от града, ако може да пише на лично. Много благодаря 😊

# 719
  • Мнения: 31 669
Аз електронно минах, но ако преброителя мине и никой няма вкъщи, какво правим?
Много е тъпо това. Нали електронно съм се преброила. Защо трябва въобще да минават и да взимат някакви номера?

Общи условия

Активация на акаунт