“БРАТЯ” - сезон 3

  • 28 785
  • 745
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 11 758
Току-що догледах серията и докато включа за кого говориш/Калин/, Наоми Smile Брех, викам си - пропуснах сцена от дългия филм! Явно са гръмнали Калин, а аз дори не съм разбрала SatisfiedТи си имала предвид Калин Врачански.

# 706
  • Галифрей
  • Мнения: 4 254
В промото Денис вижда Лора с Кара Кольо, ще става интересно. ☕ Като Оги и Радо не я пускат, тя сама ще вземе нещата в свой ръце.

# 707
  • Пловдив
  • Мнения: 40 845
Къде е това промо?

# 708
# 709
  • Мнения: 1 496
Хора, нормални ли сте?? Не чух Сандето какво каза за общия им баща, но не ми и трябва. ЕСТЕСТВЕНО, че е Кара-та. За какво иначе ще го вкарват в сериала? И за какво Снежа ще пази великата тайна цял 2ри сезон??? За да се окаже накрая, че е някакъв Гошо, дето е умрял? Не мисля:)

# 710
  • Мнения: X
Хора, нормални ли сте??
🤔 Ми... за нормална се имам.

# 711
  • Другата България
  • Мнения: 37 683
Хора, нормални ли сте??
🤔 Ми... за нормална се имам.
И аз.
И не мога да си помисля дори, че нормален човек ще допусне да съживят човек, когото родния му син /който най-добре трябва да знае как изглежда/ обябява за починал. Колкото и пластични операции да си е направил.
Тъй че ЕСТЕСТВЕНО, че смятам Кольо за някакъв друг, вероятно свързан с починалия баща  екземпляр.
Очеизвадно е, че е така, защото Сандо се пази от него, нещо, което все още не е споделил с Денис.

Три варианта има за мен горното да не е така.
Вариант 1. Бащата не е починал, Кара-то е, Сандо го знае, двамата са или комбина, или някаква друга геометрична фигура, и целят отстраняването на Денис. Не го вярвам за момента.
Вариант 2. Шизофрения на сценария. Сякаш повече бих го допуснала.
Вариант 3. Кара-то е бащата, Сандо го знае, но и той самия има да му отмъщава за това, което е, и което е причинил на него и майка му, затова се крие и иска независимо от Денис да извърши вендета. Този вариант най-пасва на това Колчо да е таткото.За мен. Ако е.

Мистерията обаче ще бъде разбулена от Лора Бонд.

# 712
  • Мнения: 9 139
Що пък Карамитев да не е някой бивш партньор на баща им.Да са имали вземане -даване,да го е изиграл нещо и той сега да си отмъщава.

# 713
  • Мнения: X
Факт е, че връзка има и че тя е Италия, ще видим какво е конкретно.

# 714
  • Мнения: 31 317
А защо Кара крещи "майка ти беше най-голямата ми грешка в живота"?
Той е бащата за мен.

# 715
  • Мнения: 9 139
Ох,това пък го бях забравила.Отказвам да гадая,просто ще си гледам.Wink

# 716
  • Мнения: 1 496
Що пък Карамитев да не е някой бивш партньор на баща им.Да са имали вземане -даване,да го е изиграл нещо и той сега да си отмъщава.
Защото не биха поддържали мистерията с въпросния баща на драго цял втори сезон, за да го обявят накрая мимоходом като някакъв умрял зад кадър.
И защо някакъв бивш партньор би отмъщавал на Драго заради баща, който той никога не е виждал. Ми той да отиде да гръмне Снежа, в такъв случай, не че на въпросния "умрял"баща ще му дреме Simple Smile

# 717
  • Мнения: X
А защо баща, който цял живот не се е интересувал от сина си, ще се върне от някъде си, за да му съсипва живота, бизнеса, че и да го убива евентуално?
Освен това сякаш е ясно, че Карамитев май не знае, че Лора има общо с Драго. Значи тя не е наета с цел да е връзката му с него. Или поне до момента така изглежда.

# 718
  • Мнения: 31 317
И аз мисля, че не знае коя е Лора.
Просто кандидатка за работа, която нае и задържа. Вижда се, че не го прави често.
Тя ще бъде и големия коз в битката между тримата.
Защо обаче Сандо не му каза кой е, като явно се скри от него на боя? Сандо лъже със сигурност и няма да е любимото братче на батю.

# 719
  • Мнения: 7 228
Азалия, да. Аз не бях много убедена, че Карамитев нае Лора заради Драго. Но сега вече става по-ясно, че наистина не е с тази цел.

Силно ме съмнява, че сценаристите във втори сезон са имали визия за трети, та за това - видиш ли - са поддържали мистерията около бащата. Втори сезон беше толкова нескопосан, че ще се учудя ако наистина това им е била идеята. По-скоро го отдавам на безпомощност какво да измислят в тази насока.

Общи условия

Активация на акаунт