Любов, логика, отмъщение (Aşk Mantık İntikam) с Бурджу Йозберк и Илхан Шен Тема 1

  • 49 890
  • 743
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 318
Благодаря и аз за превода и вложения труд

# 61
  • Мнения: 21 977
Част от изрязани сцени, феновете в туитър настояват да им ги пуснат Heart Eyes

KesilenSahneleri VerAşkmi



Broken Heart



# 62
  • Мнения: 5 300
Присъединявам се към оплакването за сцената с бебето и аз очаквах повече. Някак си мина ей така и двамата не вложиха особена емоция. Четох и аз, че имало много неизлъчени сцени.

# 63
  • Мнения: 697
Да, наистина виси незавършена тази сцена. Аз затова се замислих дали не е само в мислите на Есра. Със сигурност обаче не сме видели целия разговор. Озан ми изглежда ядосан, докато вървят с Чала по пътеката. Дано видим изрязаните кадри като ретроспекция поне.

# 64
  • Мнения: 9 732
Благодаря за превода

Много първосигнално действа Озан- чул недочул хукна да се жени.
Сега разбра причината за развода, да видим ще каже ли "да"
Ще се замисли ли колко много е наранявал Есра и колко много дължи на нея за кариерата си...

# 65
  • Мнения: 7 864
Да, наистина виси незавършена тази сцена. Аз затова се замислих дали не е само в мислите на Есра. Със сигурност обаче не сме видели целия разговор. Озан ми изглежда ядосан, докато вървят с Чала по пътеката. Дано видим изрязаните кадри като ретроспекция поне.

И аз помислих същото за тази сцена.
Реакцията на Озан не предполагаше следващите му действия.
Мисля, че ще видим продължение по- нататък в ретроспекция, защото иначе се обезсмисля излъчването й точно в този момент.

Но аз, благодарение на вашето недоволство от епизода, бях подготвена за голямо  разочарование и може би затова всичко ми хареса. 😀
Имаше много от това, което обичам-  страдание. 😀

# 66
  • Мнения: 21 977
Здравейте!

Като изключим, че и на мен ми се стори, че има продължение, сцената ми беше точно.
Озан осъзна грешката си и поклати глава в смисъл: "Да, права си била да се разведеш с мен".
Оттук нататък чакам, едва ще дочакам да видя как ще се реваншира на Есра Heart Eyes

# 67
  • тук, на мястото си
  • Мнения: 21 714
blue`, благодаря! Flowers Hibiscus
Това, че му е звъняла от болница нещо ми се губи.
Не съм гледала още 12 - та серия, но не ми харесва това Озан да се ожени за Чала. След написаното тук ще го гледам с интерес, дано успея довечера.

Еванджелин, благодаря за превода! Flowers Hibiscus

# 68
  • Мнения: 21 977
Алфея, нормално да ти се губи, че Есра е звънила на Озан, защото му го каза в края на 12 епизод Stuck Out Tongue Winking Eye Досега само подмяташе на Зейно, че Озан няма право да знае нищо Hands Metal

Добро утро, момичета Heart Днес е ден за втори трейлър Sunglasses

# 69
  • Мнения: 5 300
Звъняла му е. А той като се прибрал дори не забелязал, че и се е случило нещо, тогава решила да се разведат. Малко нелогично без да проведеш разговор, но пък нали сериал да става. Да видим какви ще ги надробят за напред. Искам да гледам как Озан се мъчи. Imp Доста ще трябва да се потруди, за да омилостиви Есра. Но пък и не искам тя да започва връзка с Чинар, някак ми е нелогично, досега не видях тя да има някакъв романтичен интерес към него. Ако вкарат някой красив мъж бих се зарадвала. Smiling Imp

# 70
  • Мнения: 318
Успях да изгледам последната серия и мисля, че Есра е накарала Озан да се върне на сватбата с Чала. Предполагам, че ще го покажат целия им разговор в следващата серия, защото наистина беше странен и очаквах продължение, а не сватбена церемония. Интересен развой се очертава, защото според мен отговорът на Озан е ДА и от тук ще стане мазалото. Аз лично искам да замине за шесте месеца и да видим Озан как ще преживее всичко и как ще просъществува измисления му брак. Чала я съжалявам, толкова е отчаяна, че с цената на всичко ще се омъжи без чувства от другата страна, за да докаже пред Есра колко е велика. Чънар ми е по - здраво стъпил на земята и действа по - разумно и иска първо да спечели Есра и според мен чувствата му са искрени и намеренията му ясни и открити. Майка им не ми хареса, но тепърва ще развиват образа и ще видим какво ще излезе. Дано не става боза, защото до сега всичко е много интересно и премерено, актьорите са много добри и като на шега ме заплениха да ги гледам. Чакам с нетърпение вторият фрагман.

# 71
  • Мнения: 21 977
От първия трейлър е очевидно, че Озан е казал да. Но не мисля, че Есра го е изпратила. По поведението й пак в трейлъра, поне аз разбирам, че е очаквала друго от него и сега тя пък отмъщава. Смятам, че Чънар е замесен в Да-то, да видим как го е постигнал.



Stuck Out Tongue Winking Eye

# 72
  • тук, на мястото си
  • Мнения: 21 714
Изгледах снощи последната серия и сега чакам с нетърпение следващата.
Предполагам, че ако Узан е казал "да", Есра ще замине за Анталия ( или другаде беше) и ще се върне след 6 месеца женена за Чънар. Тогава кашата ще е пълна, никак не обичам такива сценарии.

# 73
  • Мнения: 9 732
Никой не заслужава да бъде зарязан на сватбената маса.
Още повече, че Озан сам предложи брак на Чала.
Но може да анулира брака до 24 часа, както стана в "Любов под наем".
От трейлъра видяхме реакцията на Есра- иска да замине с Чънар. Явно Озан е казал "да". Ще видим дали този брак ще бъде консумиран, Чаала ще остане разочарована от първата брачна нощ, вероятно...

Какво ще стане, само сценаристите знаят. Аз за себе си искам да видя, как Озан осъзнава грешките си. Да осмисли поведението си преди развода с Есра, да оцени нейните жертви , да разбере, че трябваше да говори с Есра за недочутия разговор и грешката си от последвалото предложение за брак с Чала... от трея не виждам Озан да се е вразумил и това не ми харесва...
Не вярвам Есра да отговори на чувствата на Чънар. Винаги е твърдяла, че той е само приятел.

# 74
  • Мнения: 5 300
Понеже чета и в Туитър доста, много от зрителите в чужбина искат Есра да се събере с Чинар, понеже той бил по-добрият избор за нея.

Общи условия

Активация на акаунт